| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| plecak - ok. 30l plecak-ok-30l,245,70019 | Strona 3 z 3 |
| Autor: | piotrkr [ 21 Kwi 2023 17:17 ] |
| Temat postu: | Re: plecak - ok. 30l |
Dzięki Ja mam taki składany plecak: https://www.skalnik.pl/plecak-ultraligh ... ike-665264 Świetna sprawa | |
| Autor: | Piccolo [ 21 Kwi 2023 17:33 ] |
| Temat postu: | Re: plecak - ok. 30l |
piotrkr napisał(a): Dzięki Ja mam taki składany plecak: https://www.skalnik.pl/plecak-ultraligh ... ike-665264 Świetna sprawa Fajny plecak tylko założeniem pakowania się w plecaki jako darmowy bagaż podręczny jest by przekroczyć wymiary ale nie na tyle by dopłacać KL_user napisał(a): @piotrkr Kup NH 500 30 litrów (pierwsza wersja) https://www.decathlon.pl/p/plecak-turys ... R-p-329468 . Ten plecak spełni wszystkie twoje oczekiwania. Jest lekki, pakowny i zawsze go upchniesz do każdego schowka. Nie odbierz tego jako czepianie bo nie taka moja intencja ale plecak 1000g nie jest wcale lekki. Pakowny i do upchania jak najbardziej. | |
| Autor: | piotrkr [ 21 Kwi 2023 18:28 ] |
| Temat postu: | Re: plecak - ok. 30l |
Piccolo napisał(a): Fajny plecak tylko założeniem pakowania się w plecaki jako darmowy bagaż podręczny jest by przekroczyć wymiary ale nie na tyle by dopłacać Ja go używam jako dodatkowy, tzn jak biorę plecak "kabinowy" 50L to on później zostaje na kwaterze, a chodzę z tym małym. Jakby był większy, pojemniejszy, to wypchany i zapakowany na maksa byłby niewygodny. | |
| Autor: | piekariovic [ 19 Maj 2023 11:55 ] |
| Temat postu: | Re: plecak - ok. 30l |
Jak Wam się sprawdzają plecaki Decathlona? | |
| Autor: | KL_user [ 19 Maj 2023 12:11 ] |
| Temat postu: | Re: plecak - ok. 30l |
@piekariovic U mnie bardzo dobrze. | |
| Autor: | Zeus [ 30 Wrz 2024 18:36 ] |
| Temat postu: | Re: plecak - ok. 30l |
Jak mój ukochany plecak został gdzieś w jakimś kanadyjskim hasjoku, musiałem znaleźć inny jako bagaż podręczny. W piątek byłem w decathlonie, i oko mi wpadło na tego Załącznik: decathlon.jpg [ 125.28 KiB | Obejrzany 2286 razy ] Bardzo przyjemny, dobry materiał plus ze mogę go powiększyć. I dziś wpadła oferta na decathlonie za 139 pln https://www.pepper.pl/promocje/plecak-q ... cja-900469 i przy pomocy kuponu z allegro, to mamy za 134 pln https://www.pepper.pl/promocje/karta-po ... -zl-900540 Będzie testowany za tydzień, jak polecę FR do BLQ na jednodniówkę, pod zakupy | |
| Autor: | DaDa [ 30 Wrz 2024 23:49 ] |
| Temat postu: | Re: plecak - ok. 30l |
Podczas ostatnich wyjazdów świetnie mi się sprawdził ten plecak/torba jako mały podręczny. Na opcję ze stałym noclegiem dla mnie idealny. Przechodzę przez gate małym bagażem-torebką i mam wygodny plecak na drobne wędrówki. Wcześniej miałam podobną rozmiarowo opcję z Jack Wolfskin, ale konstrukcja pasków do plecaka była znacznie mniej wygodna. Mimo drobnego przektoczenia rozmiarów (w koszyki mieści się bez problemu, nie miałam okazji mierzyć w nowych "liniowych" sizerach) nigdy nie miałam problemu bez względu czy podrózowałam tylko z małym bagażem (czy rejestrowanym i małym) czy z 2 podręcznymi. https://osprey-sklep.pl/plecak-miejski- ... -blue.html | |
| Autor: | piotrkr [ 30 Wrz 2024 23:55 ] |
| Temat postu: | Re: plecak - ok. 30l |
Czy taki rolltop pozwala zwiększyć pojemność plecaka - jak normalny komin? | |
| Autor: | kameander [ 01 Paź 2024 10:22 ] |
| Temat postu: | Re: plecak - ok. 30l |
I pytanie komplementarne: czy rolltop w efekcie nie wymaga więcej zachodu przy każdorazowym otwieraniu/zamykaniu? Właśnie obawa przed tym mnie hamuje przed tym rozwiązaniem. | |
| Autor: | Zeus [ 01 Paź 2024 12:25 ] |
| Temat postu: | Re: plecak - ok. 30l |
Dlatego jest suwak po lewej (chyba) strony do szybkiego otwierania. | |
| Strona 3 z 3 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |