| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Plan na Azję we wrześniu plan-na-azje-we-wrzesniu,261,180935 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | caktoos [ 04 Mar 2025 12:43 ] |
| Temat postu: | Plan na Azję we wrześniu |
Hej, W promocji Air Arabia udało mi się kupić jedynie lot powrotny z Bangkoku. Z powodu brak lotu w pierwszą stronę wciąż zastanawiam się jaki kierunek poza Bangkokiem wybrać. W samej Azji chciałbym spędzić około 2 tygodni. Początkowo myślałem o zaczęciu podróży w Kuala Lumpur przez tanie loty Turkmenistan Airlines z MXP, ale jestem otwarty też na inne miejsca na start pod warunkiem, że dolecę tam w sensownej cenie we wrześniu. Zależy mi na zwiedzaniu, ale chciałbym poświęcić też parę dni na plażę. | |
| Autor: | Zeus [ 04 Mar 2025 12:57 ] |
| Temat postu: | Re: Plan na Azję we wrześniu |
Polecam magicznego narzędzia: google wpisujesz tam September, Asia, Weather patrzyć gdzie dobra pogoda potem ponownie wpisujesz dany region w google i w forum i szukasz inspiracji. Nie wspomnę o coś takiego jak youtube z milionami video poradnikami | |
| Autor: | ciacho_majonez [ 04 Mar 2025 13:29 ] |
| Temat postu: | Re: Plan na Azję we wrześniu |
Zawsze doceniam poczucie humoru zasłużonego Weterana Forum, który odpowiedział powyżej Miałem szczęście dłużej pomieszkać w Azji. więc jeśli chodzi o ten okres: dla sporej części Azji Południowo-Wschodniej to "mityczna" pora deszczowa i faktycznie, są miesiące z lepszą pogodą, ale w mojej opinii tragedii nie będzie. Na dwóch przeciwległych krańcach: w tym miesiącu nie wybrałbym się na Filipiny, za to w sporej części Indonezji trwa najlepszy sezon (np. Jawa czy też popularne Bali). Nie napisałeś, co Cię interesuje lub jakie masz oczekiwania odnośnie swojego wyjazdu. Kuala Lumpur to jedna z najfajniejszych metropolii w tamtej części świata, gdzie akurat pada przez cały rok więc pora roku nie będzie tutaj raczej problemem. Nie spędzałbym jednak 2 tygodni tylko w tych dwóch stolicach, to co polecam wszystkim niezależnie od pory roku to Królestwo Cudów, czyli Kambodża. Dolecisz tam łatwo z AirAsia i z Bangkoku i z Kuala. | |
| Autor: | jaras724 [ 04 Mar 2025 14:11 ] |
| Temat postu: | Re: Plan na Azję we wrześniu |
Byłem we wrześniu w tym regionie i od siebie polecam Malezję - Kuala Lumpur, Penang i Langkawi. W Kuala Lumpur było trochę parno, ale do przeżycia. Na dwa tygodnie włącznie z Bangkokiem to będzie moim zdaniem tak akurat. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |