| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Piwo w Polsce piwo-w-polsce,1330,80758 | Strona 10 z 10 |
| Autor: | ibartek [ 05 Paź 2021 12:31 ] | ||
| Temat postu: | Re: Piwo w Polsce | ||
browary warszawskie, nowosc, wlasne piwo (w koncu cos wiecej obok bierhalle), lokalizacja obok Hiltona krotko: pils i pszenica standard, marcowe mocno slodowe nie polecam: witbier, saison - bardzo wodniste, moze na lato, apa - mega rozczarowanie, zero apy milkstout klasyk, beczka, tyton, kawa polecam: milkshake ipa - swieze, cytrus, imperial ipa - najlepsze, esencjonalne jako ze to produkcja wlasna, nie odpowiadam za kolejne warki https://browarywarszawskie.com.pl/wizyt ... warszawski
| |||
| Autor: | flus [ 05 Paź 2021 13:26 ] |
| Temat postu: | Re: Piwo w Polsce |
Co to za radler co ma tyle % co 'zwykle' piwo...? | |
| Autor: | bonifacy [ 05 Paź 2021 13:32 ] |
| Temat postu: | Re: Piwo w Polsce |
Jak na starcie miał mocne 7-8, co nie jest przesadnie trudne, to po zmieszaniu wychodzi 4:) | |
| Autor: | p27 [ 05 Paź 2021 16:09 ] |
| Temat postu: | Re: Piwo w Polsce |
APA 16 zł za 0,3l? Podziękuję. Ale grodziskie mają dobre. | |
| Autor: | abelincoln [ 05 Paź 2021 16:53 ] |
| Temat postu: | Re: Piwo w Polsce |
Byłem wczoraj i kupiłem sobie black ipę. Jedno z gorzej wydanych 16 zł w ostatnim czasie. Poza tym, jakoś tak mało fajna atmosfera tam panuje - tak bardziej ą ę niż pójść na piwo. Tak OT, dużo bardziej mi się podoba rewitalizacja elektrowni Powiśle jeśli chodzi o ostatnio oddane obiekty poprzemysłowe. Ale tam piwnie kiepski wybór i równie"atrakcyjne" ceny... | |
| Autor: | ibartek [ 05 Paź 2021 18:02 ] |
| Temat postu: | Re: Piwo w Polsce |
dokladnie, menu ąę, kawalek czegos + artystyczna wizja chefa = 100zl. raczej biznesowo. wlasciciel jest ze Lwowa (Baczewski, Kumpel) | |
| Autor: | snooka [ 08 Paź 2021 10:41 ] |
| Temat postu: | Re: Piwo w Polsce |
Czy ktoś z ekipy warszawskiej wybiera się na Festiwal na Legii (albo już był wczoraj)? | |
| Strona 10 z 10 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |