| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [BVA] Paryż-Beauvais - okolice paryz-beauvais-okolice,1257,43789 | Strona 1 z 2 |
| Autor: | pieerx [ 15 Mar 2014 16:19 ] |
| Temat postu: | [BVA] Paryż-Beauvais - okolice |
Będę miał kilka godzin na lotnisku Beauvais akurat w porze obiadowej Można gdzieś w okolicach lotniska coś fajnie zjeść ? Nie za daleko (bo bagaże), i nie za drogo (bo wiadomo). | |
| Autor: | wincenty1 [ 15 Mar 2014 16:28 ] |
| Temat postu: | Re: Lotnisko Paryż-Beauvais a raczej jego okolice |
no to bułkę z plecaka polecam | |
| Autor: | pieerx [ 15 Mar 2014 16:42 ] |
| Temat postu: | Re: Lotnisko Paryż-Beauvais a raczej jego okolice |
wincenty1 napisał(a): no to bułkę z plecaka polecam Ale jednak wolałbym coś bardziej konkretnego. Lecę z żoną, bułeczki z plecaka odpadają | |
| Autor: | maciejwroclaw [ 15 Mar 2014 17:03 ] |
| Temat postu: | Re: Lotnisko Paryż-Beauvais a raczej jego okolice |
2,0 km od lotniska McDonald's 4,5 km od lotniska centrum Beauvais i kilka knajpek jest Do obu miejsc jest na całej trasie z lotniska chodnik (i ścieżka rowerowa), jeździ też miejski autobus (za niespełna 1EUR) - szczegółów poszukaj na forum, pisałem. | |
| Autor: | konrad1617 [ 11 Gru 2014 17:12 ] |
| Temat postu: | Re: [Francja/Paryż Beauvais] Jak z lotniska do miasta? |
Czy nie znając francuskiego, zresztą krucho z językami ogólnie, na lotnisku Beauvais poradzę sobie bez problemu lecąc z Francji do Polski, kontrola bezpieczeństwa itp.? | |
| Autor: | Zeus [ 11 Gru 2014 17:17 ] |
| Temat postu: | Re: Lotnisko Paryż-Beauvais a raczej jego okolice |
Żadnego problemu nie będziesz mieć | |
| Autor: | kuba201 [ 16 Gru 2014 15:31 ] |
| Temat postu: | Re: Lotnisko Paryż-Beauvais a raczej jego okolice |
Idąc tokiem rozumowania kolegi konrad1617 w Tokio powinienem umieć porozumieć się po japońsku a w Bangkoku po tajsku. | |
| Autor: | Gaszpar [ 22 Gru 2014 02:39 ] |
| Temat postu: | Re: Lotnisko Paryż-Beauvais a raczej jego okolice |
Mam jutro 6 godzin oczekiwania przy przesiadce na tym "kurniku". Jest co zobaczyć w miasteczku? Na pewno się wybierzemy, żeby nie siedzieć na lotnisku ale czy jakieś szczególne miejsca możecie polecić do zobaczenia/ zjedzenia? | |
| Autor: | zbyhu [ 22 Gru 2014 02:51 ] |
| Temat postu: | Re: Lotnisko Paryż-Beauvais a raczej jego okolice |
Mają fantastyczną gotycką katedrę, z najwyższą nawę na świecie: http://en.wikipedia.org/wiki/Beauvais_Cathedral Nie byłem, ale wydaje mi się że warto | |
| Autor: | Gaszpar [ 22 Gru 2014 03:03 ] |
| Temat postu: | Re: Lotnisko Paryż-Beauvais a raczej jego okolice |
Dzięki Zbyhu o katedrze czytałem i słyszałem | |
| Autor: | Tomo14 [ 22 Gru 2014 07:40 ] |
| Temat postu: | Re: Lotnisko Paryż-Beauvais a raczej jego okolice |
Gaszpar napisał(a): Mam jutro 6 godzin oczekiwania przy przesiadce na tym "kurniku". Jest co zobaczyć w miasteczku? Na pewno się wybierzemy, żeby nie siedzieć na lotnisku ale czy jakieś szczególne miejsca możecie polecić do zobaczenia/ zjedzenia? Katedra koniecznie !!! Oprócz tego można się powłóczyć po miasteczku. 6 godzin to będzie w sam raz na spacer do miasteczka (ok. 50 minut pod katedrę), zwiedzenie Katedry, za nią jest jakieś lokalne muzeum, przekąszenie małego conieco i powrót. Do zjedzenia bagietka i ser pod czerwone winko. Uwaga - sery w podręcznym nie przechodzą ! | |
| Autor: | jkbmichalski [ 22 Gru 2014 10:22 ] |
| Temat postu: | Re: Lotnisko Paryż-Beauvais a raczej jego okolice |
Z serami to jest tak jak im czapka stoi. Z mojego bagażu kazali wyrzucić, ale w bagażu dziewczyny przeszły bez problemu. Ale ogólnie rzeczy i produkty, które mogą powodować dyskomfort innych pasażerów, jak śmierdzący pyszny ser, powinny być zabierane. | |
| Autor: | JarekGdynia [ 22 Gru 2014 11:27 ] |
| Temat postu: | Re: Lotnisko Paryż-Beauvais a raczej jego okolice |
Jak ja wracałem 15 grudnia to ostro sprawdzali i sery trzeba było wyrzucać. Widziałem pare osób co nie było z tego faktu zadowolone. Nie wiem czy tak tam jest zawsze, ale ogólnie jedno z gorszych lotnisk jakie byłem, a tak wolnej obsługi to jeszcze nigdy nie spotkałem. | |
| Autor: | hank [ 22 Gru 2014 12:34 ] |
| Temat postu: | Re: Lotnisko Paryż-Beauvais a raczej jego okolice |
Coś w tym jest, chociaż byłem tam w październiku. Nigdzie mi nie przetrzepali plecaka tak jak na BVA, koleś zaglądał do każdej kieszeni, papierowej torebki, w pewnej chwili myślałem że mi magnesy zabierze, z taką uwagą i skupieniem je oglądał. Chociaż przed przeszukaniem grzecznie zapytał, muszę mu to oddać. | |
| Autor: | Anonymous [ 22 Gru 2014 12:44 ] |
| Temat postu: | Re: Lotnisko Paryż-Beauvais a raczej jego okolice |
Temat zboczył na kwestie kontroli bagażu, a jak dla mnie podstawowy problem by nie było spóźnienia i w ogóle był problem co zrobić z wolnym czasem w Beauvais (ten sam problem, tyle że w styczniu, a lecę z Krakowa) Na teraz z Modlina Kod: OSLO RYGGE z 09:15 opóźniony | |
| Autor: | Gaszpar [ 22 Gru 2014 13:06 ] |
| Temat postu: | Re: Lotnisko Paryż-Beauvais a raczej jego okolice |
OT do sprzatniecia później. Lot do BVA wykonuje samolot zbazowany w Modlinie najprawdopodobniej z wcześniejszej rotacji wmi-stn-wmi | |
| Autor: | hubson [ 19 Sty 2016 17:56 ] |
| Temat postu: | Re: [BVA] Paryż-Beauvais - okolice |
Głupia sprawa, ale jak wygląda sprawa z serami ? Będę na kilka godzin w tym miasteczku i chciałbym zrobić małe zakupy i wiadomo, że wolałbym, aby nie kazano wyrzucać części zakupów. | |
| Autor: | Zeus [ 19 Sty 2016 17:59 ] |
| Temat postu: | Re: [BVA] Paryż-Beauvais - okolice |
Będziesz musiał je wyrzucić. Albo kupić bagaż rejestrowany. | |
| Autor: | MacGyver [ 19 Sty 2016 18:01 ] |
| Temat postu: | Re: [BVA] Paryż-Beauvais - okolice |
Leciałem 13.01 do WRO i babce ser i pasztet wyrzucili do kosza. | |
| Autor: | hubson [ 19 Sty 2016 18:21 ] |
| Temat postu: | Re: [BVA] Paryż-Beauvais - okolice |
To jest jakoś prawnie usankcjonowane ? Ser/pasztet jest produktem stałym i nie ma na niego limitu wagi | |
| Strona 1 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |