| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Parkowanie Gdańsk parkowanie-gdansk,1465,116682 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | kewatkO [ 31 Sie 2017 13:56 ] |
| Temat postu: | Parkowanie Gdańsk |
A czy ktoś z Trójmiasta może doradzić gdzie parkować za free w okolicach Mercure Gdańsk Posejdona ? Głównie w tygodniu bo sobota-niedziela chyba są gratis , wybieram się w najbliższą sobotę do Trójmiasta i aż do czwartku trzeba gdzieś parkować . | |
| Autor: | gruby_inversia [ 31 Sie 2017 14:59 ] |
| Temat postu: | Re: Parkowanie Gdańsk |
Na osiedlu tysiąclecia 10 minut z buta przez park lub na nowym sopockim parkingu buforowym na bitwy pod plowcami na przeciwko Hestii- to troszkę dalej oceniłbym na 15 minut. Natomiast co do free weekendów to wiem ze na przynorzu było jakieś zamieszanie z tymi parkingami. Bede dziisja to rzucę okiem czy sa darmowe wekendy czy tak jak w zeszłym roku 24/7 bo to jakis prywaciaz od miasta wynajal | |
| Autor: | kewatkO [ 01 Wrz 2017 00:48 ] |
| Temat postu: | Re: Parkowanie Gdańsk |
Dzięki za info ,jak możesz i wiesz to poradź też gdzie zostawić auto w okolicach terminala promowego bo w czwartek wybieramy się do Nynashamn a wracamy dopiero w następny poniedziałek więc też musimy gdzieś zaparkować , chociaż tutaj zastanawiam się nad jakimś płatnym parkingiem byle nie był drogi. | |
| Autor: | gruby_inversia [ 01 Wrz 2017 08:16 ] |
| Temat postu: | Re: Parkowanie Gdańsk |
Sory o terminalu nic nie pomoge nie moje rejeony ;( | |
| Autor: | kewatkO [ 19 Wrz 2017 16:38 ] |
| Temat postu: | Re: Parkowanie Gdańsk |
Jeszcze na koniec sam sobie odpowiem. Może komuś się kiedyś przyda . Auto można śmiało zostawiać przed (z boku) terminalem , jest taki mały parking na jakieś 10_12 samochodów (przed barem z parasolami) ,nasze auto stało tam 5dni bez żadnego problemu ,okolica wydaje mi się w miarę bezpieczna po za tym w terminalu jest ochrona więc raczej zwracają uwagę co się dzieje na i w okolicy terminala. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |