Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Parkowanie Gdańsk
parkowanie-gdansk,1465,116682
Strona 1 z 1

Autor:  kewatkO [ 31 Sie 2017 13:56 ]
Temat postu:  Parkowanie Gdańsk

A czy ktoś z Trójmiasta może doradzić gdzie parkować za free w okolicach Mercure Gdańsk Posejdona ?
Głównie w tygodniu bo sobota-niedziela chyba są gratis , wybieram się w najbliższą sobotę do Trójmiasta i aż do czwartku trzeba gdzieś parkować .

Autor:  gruby_inversia [ 31 Sie 2017 14:59 ]
Temat postu:  Re: Parkowanie Gdańsk

Na osiedlu tysiąclecia 10 minut z buta przez park lub na nowym sopockim parkingu buforowym na bitwy pod plowcami na przeciwko Hestii- to troszkę dalej oceniłbym na 15 minut.

Natomiast co do free weekendów to wiem ze na przynorzu było jakieś zamieszanie z tymi parkingami. Bede dziisja to rzucę okiem czy sa darmowe wekendy czy tak jak w zeszłym roku 24/7 bo to jakis prywaciaz od miasta wynajal

Autor:  kewatkO [ 01 Wrz 2017 00:48 ]
Temat postu:  Re: Parkowanie Gdańsk

Dzięki za info ,jak możesz i wiesz to poradź też gdzie zostawić auto w okolicach terminala promowego bo w czwartek wybieramy się do Nynashamn a wracamy dopiero w następny poniedziałek więc też musimy gdzieś zaparkować , chociaż tutaj zastanawiam się nad jakimś płatnym parkingiem byle nie był drogi.

Autor:  gruby_inversia [ 01 Wrz 2017 08:16 ]
Temat postu:  Re: Parkowanie Gdańsk

Sory o terminalu nic nie pomoge nie moje rejeony ;(

Autor:  kewatkO [ 19 Wrz 2017 16:38 ]
Temat postu:  Re: Parkowanie Gdańsk

Jeszcze na koniec sam sobie odpowiem.
Może komuś się kiedyś przyda .

Auto można śmiało zostawiać przed (z boku) terminalem , jest taki mały parking na jakieś 10_12 samochodów (przed barem z parasolami) ,nasze auto stało tam 5dni bez żadnego problemu ,okolica wydaje mi się w miarę bezpieczna po za tym w terminalu jest ochrona więc raczej zwracają uwagę co się dzieje na i w okolicy terminala.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/