Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
#21 PostWysłany: 22 Gru 2018 13:40 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 477
niebieski
Józsefváros to cała bardzo duża dzielnica. Aczkolwiek domyślam się, o które miejsce chodzi. Proponuję parking w centrum handlowym Corvin Plaza. W weekendy jest darmowy, w inne dni ceny są akceptowalne. Opcjonalnie możecie zaparkować, przy którejś z okolicznych uliczek.
Góra
 Profil Relacje PM off
NataliaK lubi ten post.
NataliaK uważa post za pomocny.
 
      
Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊 Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊
Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎 Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎
Offline
#22 PostWysłany: 04 Sty 2019 22:44 

Rejestracja: 16 Sty 2018
Posty: 48
Niestety musimy zmienić lokalizacje noclegu, zatem ponawiam pytanie o niedrogi parking, tym razem w okolicach Holocaust Memorial Center. Ktoś coś zna?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#23 PostWysłany: 18 Lut 2020 01:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lut 2020
Posty: 1
Polecam parkingi przy skrajnych stacjach metra.

https://bkk.hu/apps/img/budapest_parkolok.pdf
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#24 PostWysłany: 17 Wrz 2021 19:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2015
Posty: 496
niebieski
rqs napisał(a):
Józsefváros to cała bardzo duża dzielnica. Aczkolwiek domyślam się, o które miejsce chodzi. Proponuję parking w centrum handlowym Corvin Plaza. W weekendy jest darmowy, w inne dni ceny są akceptowalne. Opcjonalnie możecie zaparkować, przy którejś z okolicznych uliczek.


Czy nadal ten parking jest darmowy w weekendy ?
_________________
80 Krajów , 6 Kontynentów , 3 Oceany :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#25 PostWysłany: 18 Wrz 2021 16:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1210
Loty: 73
Kilometry: 147 838
Krajów: 18 / 8.4%
niebieski
Wszystkie publiczne parkingi w ciągu weekendu są bezpłatne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#26 PostWysłany: 08 Sie 2022 21:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2011
Posty: 397
niebieski
Link do strefy płatnego parkowania:

https://nmzrt.hu/szolgaltatasok/parkolas/parkolasi-zonak.html

Strefy mają różne koszty za parkowanie. Można parkować maksymalnie 3-4 godziny w zależności od strefy. Z reguły płatność monetami.

Parking płatny z od 8 do 18 w tygodniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#27 PostWysłany: 28 Sie 2023 14:25 

Rejestracja: 13 Lut 2018
Posty: 88
Poszukuję w miarę bezpiecznego miejsca do zostawienia samochodu z boxem dachowym na wekend (strzeżony lub monitorowany i jednocześnie bez ograniczenia wysokości 2.0m). Czy ktoś mógłby coś polecić blisko komunikacji miejskiej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#28 PostWysłany: 21 Cze 2024 11:04 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 620
Loty: 258
Kilometry: 426 576
Krajów: 34 / 15.9%
niebieski
Jak aktualnie wygląda sytuacja w mieście z parkingami? Czy w weekendy są nadal bezpłatne a w tygodniu płatne do godz.18:00?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#29 PostWysłany: 21 Cze 2024 13:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2571
Loty: 26
Kilometry: 45 127
Krajów: 12 / 5.6%
srebrny
Wszystko zależy od strefy

https://nmzrt.hu/en/services/parking/parkolasi-zonak.html

W mojej rok temu aż do 22 , 600 huf /h

W tym roku tylko i wyłącznie apartament z prywatnym darmowym parkingiem. Wolę dopłacić do takiego mieszkanka 100 PLN /dobę niż bujać się z monetami i pilnowaniem czasu parkowania, zwłaszcza że telefonem z pl numerem nie zapłacimy. Szkoda czasu.

A i jeszcze mi się przypomniało że nawrzucałem z 2000 huf w monetach co ciężko było zdobyć i automat się zawiesił .

Załącznik:
h1.jpg
h1.jpg [ 190.98 KiB | Obejrzany 1856 razy ]

Załącznik:
h2.jpg
h2.jpg [ 209.43 KiB | Obejrzany 1856 razy ]

Załącznik:
h3.png
h3.png [ 621.18 KiB | Obejrzany 1856 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
bim-bam uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Budapeszt - Parking
#30 PostWysłany: 30 Lip 2024 16:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Gru 2022
Posty: 20
Hej,
Czy stojąc na kopercie dla niepełnosprawnych (mając polska kartę niepełnosprawnego - zezwolenie na parkowanie na kopercie) płaci się za parking czy nie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group