Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Parking w Las Vegas
parking-w-las-vegas,766,111644
Strona 1 z 2

Autor:  kontrol [ 15 Maj 2017 14:10 ]
Temat postu:  Parking w Las Vegas

Był ktoś ostatnio w Vegas? Jak tam jest z darmowymi parkingami? Czytałem na forum stare relację to jest opisane, że parkingi hotelowe są darmowe żeby przyciągnąć klientów kasyn. Podobno podjeżdża się pod hotel zostawia kluczyki parkingowemu (valet parking), przy odbiorze daje napiwek i to wszystko. Z tego co czytam na stronie hoteli to każdy parking kosztuje 10$ za dzień. Czy coś się zmieniło? Ja będę nocował akurat w hotelu Excalibur więc jak ktoś może coś powiedzieć to będę wdzięczny.

Autor:  JIK [ 15 Maj 2017 14:22 ]
Temat postu:  Re: Parking w Las Vegas

Tutaj masz wszystko ładnie opisane: http://www.interameryka.com/2016/01/par ... las-vegas/

Autor:  kontrol [ 15 Maj 2017 15:07 ]
Temat postu:  Re: Parking w Las Vegas

Dzięki, ale to już czytałem. Niestety ten poradnik chyba jest już nieaktualny. Tak jak napisałem chodzi mi o rady kogoś kto był ostatnio w Vegas, bo z tego co czytam na stronie hoteli np. Monte Carlo, Excalibur jest napisane, że parking jest płatny.

Autor:  jaz99 [ 15 Maj 2017 15:52 ]
Temat postu:  Re: Parking w Las Vegas

Parking w Cosmopolitan jest wciąż darmowy. Wjazd: 36.109376,-115.175284

Autor:  Gregggor [ 15 Maj 2017 17:25 ]
Temat postu:  Re: Parking w Las Vegas

Dla Ciebie raczej malo dogodne miejsce, ale dla chcacych zaparkowac za darmo w okolicach Stripu polecam parking przy Tuscany Suites & Casino:
https://goo.gl/maps/ijZBrc2Ds8w
36.114091, -115.160293
Duzy, bezplatny parking. Bez problemu mozna zostawic auto nawet na dluzej. 1km spaceru do Stripu.

Autor:  m55 [ 15 Maj 2017 18:15 ]
Temat postu:  Re: Parking w Las Vegas

Ja zwykle nocuję przy Fremont Street i w tej okolicy w większości parkingi hotelowe są bezpłatne. Jeśli chodzi o Strip, to polecam bezpłatny parking z tyłu za Fashion Show, wjazd od Spring Mountain Road. Stąd do większości atrakcji jest blisko.

Autor:  JIK [ 15 Maj 2017 18:34 ]
Temat postu:  Re: Parking w Las Vegas

W stratosphere też jest darmowy parking, wjazd od West Bob Stupak Avenue

Autor:  Mirek66 [ 07 Cze 2017 13:58 ]
Temat postu:  Re: Parking w Las Vegas

Darmowy parking jest w hotelu Treasure Island - Self Parking ( byłem 16 V)

http://gamboool.com/treasure-island-t-i ... nformation

w Caesar Palace trzeba płacić 10$

Autor:  kontrol [ 07 Cze 2017 14:06 ]
Temat postu:  Re: Parking w Las Vegas

No właśnie teraz w większości hoteli na stripie trzeba płacić za parking. Pozmieniało się... na gorsze heh

Autor:  mayka [ 07 Cze 2017 14:18 ]
Temat postu:  Re: Parking w Las Vegas

Byłam w Vegas w dn. 19-21 maja br. w hotelu Excalibur z sieci MGM.
Niestety był to weekend i wszystkie ceny wywindowane w górę.
Opłata za parking była 10 USD/dobę i z informacji hotelowej dowiedziałam się, że na każdym parkingu z sieci MGM mogłam parkować w tej cenie (czyli np, przy hotelu New york New York, czy Bellagio, czy Circus etc.). Parkowanie samodzielne - dostaje się przy check-in klucz (w postaci plastikowej karty) do pokoju, który zarazem przystawia się do automatu przy wjeździe na parking.
Szczerze mówiąc, gdzieś się wcześniej dokopałam informacji, że cena parkingu miała być wliczona w cenę noclegu, niestety potrącili z karty za parking dodatkowo.
Jako że to był weekend, znalezienie miejsca do zaparkowania gdzieś w pobliżu wejścia graniczyło z cudem, zostawiliśmy auto na wielopoziomowym parkingu hotelowym kawałek od wejścia (fakt, pani z recepcji proponowała np. zostawić w sąsiednim hotelu New York). Auta już nie ruszaliśmy, bo poruszanie się po Vegas w weekend to był koszmar - z uwagi na ogromne korki.
Strip obeszliśmy pieszo, od znaku "Fabulous LV" oraz na Freemont Street Experience podjechaliśmy piętrusem (8 USD za dobę/osoba lub chyba 6 USD za 2? 4? godzinny).
Bilety kupuje się na przystanku w automacie. Btw - jako że byliśmy z dzieckiem - Freemont nie wart był zachodu - około 2,5-3 h stracone na dojazd od znaku do Freemont i z powrotem do Excalibura (korki). Jest też kolejka, ale nie mieliśmy czasu na rozgryzienie.

Autor:  kontrol [ 07 Cze 2017 19:30 ]
Temat postu:  Re: Parking w Las Vegas

heh to trafiłaś z tym postem, bo ja też w Vegas zarezerwowałem akurat nocleg w hotelu Excalibur i wychodzi na to, że albo będę musiał zapłacić za parking albo przespacerować się z walizką ~ 3km z bezpłatnego : ) Ciekawie ;)

Autor:  mayka [ 08 Cze 2017 10:53 ]
Temat postu:  Re: Parking w Las Vegas

kontrol napisał(a):
heh to trafiłaś z tym postem, bo ja też w Vegas zarezerwowałem akurat nocleg w hotelu Excalibur i wychodzi na to, że albo będę musiał zapłacić za parking albo przespacerować się z walizką ~ 3km z bezpłatnego : ) Ciekawie ;)


można spróbować poszukać przez parkopedię
http://en.parkopedia.com/parking/locati ... 1706080400
niby w pobliżu Excalibura jest jakiś free parking, na StreetView widać, że część mp jest hotelu Tropicana, a część chyba free :)

Autor:  Donuts on the road [ 21 Sty 2019 14:04 ]
Temat postu:  Re: Parking w Las Vegas

W Las Vegas byliśmy we wrześniu i próbowaliś,my zaparkować przy Mirage / Treasure Island i parking jest płatny. Ochrona na dodatek sprawdzała czy jesteśmy gośćmi hotelu. Darmowy parking jest w hotelu Strasphere ale jest on daleko od głównego bulwaru. Z drugiej strony możena zostawić auto na otwartym darmowym parkingu koło napisu Welcome Fabulous Las Vegas.

Autor:  Oszukani [ 21 Sty 2019 17:10 ]
Temat postu:  Re: Parking w Las Vegas

Venetian ma darmowy parking dla wszystkich. Nikt nie sprawdza czy jesteś gościem. Przetestowane we wrześniu :)

Autor:  Mixsa [ 23 Sty 2019 19:05 ]
Temat postu:  Re: Parking w Las Vegas

W Hooters też jest darmowy parking. I też przetestowane we wrześniu ;)

Autor:  KKL [ 24 Sty 2019 01:42 ]
Temat postu:  Re: Parking w Las Vegas

Potwierdzam Venetiana. Parkowalem tam prawie tydzień w lipcu ubiegłego roku. Wjazd i wyjazd swobodny, zero bramek, kontroli itp. Nikt o nic nie pyta. Parking duży bo bodajże 10 poziomów. W weekendy może być pełen.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Autor:  Megikul [ 18 Sie 2022 14:08 ]
Temat postu:  Re: Parking w Las Vegas

Cześć! Czy ktoś może zrobić update ws darmowych/tanich parkingów w Las Vegas? Czy wyżej wymienione opcje są nadal aktualne?

Autor:  lukaszlew7777 [ 18 Sie 2022 14:15 ]
Temat postu:  Re: Parking w Las Vegas

Jak spałem w hotelu Sahara to parking był ogólnodostępny, żadnych kwitków, bramek, recepcja się też się nie pytała o nic, więc można uznać, że to też za darmo. Tylko, że to na początku stripa.

Autor:  tropikey [ 14 Wrz 2023 06:35 ]
Temat postu:  Re: Parking w Las Vegas

Czy parkował ktoś ostatnio gdzieś w okolicy Fremont Street, bez nocowania w którymś z tamtejszych hoteli? Sprawdzam w internecie różne strony na ten temat i porównuję z jakimiś aktualnymi opiniami, ale w zasadzie nic się nie zgadza - miejsca opisane w sieci, jako oferujące darmowe parkowanie chociaż na 30 min./ 1h, wg innych źródeł lub opinii od indywidualnych osób wcale tych darmowych ofert nie mają.
Jeśli nie mieliście bezpłatnego miejsca, to możecie polecić jakiś niedrogi parking w tym rejonie?

Autor:  Blanky [ 17 Wrz 2023 21:28 ]
Temat postu:  Re: Parking w Las Vegas

Ja takie cos dostałem podczas pobytu miesiąc temu w LV.
Moze komu się przyda..

Załączniki:
aa.jpg
aa.jpg [ 214.9 KiB | Obejrzany 1475 razy ]

Strona 1 z 2 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/