| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Parking w centrum Pragi? parking-w-centrum-pragi,1441,30945 | Strona 2 z 5 |
| Autor: | cypel [ 07 Lis 2013 14:28 ] |
| Temat postu: | Re: Parking w centrum Pragi? |
dzięki vivere za wskazówke jak patrzę na streetview to faktycznie sporo tam miejsc parkingowych i okolica wygląda na "przyjazną" dobry pomysł | |
| Autor: | correos [ 07 Lis 2013 23:03 ] |
| Temat postu: | Re: Parking w centrum Pragi? |
Info nie jest zwiazane moze scisle z tematem, ale ucieszy planujacych niebawem wizyte w Czechach dzisiaj zalamanie kursu czeskiej korony http://stooq.com/q/?s=czkpln&c=1y&t=l&a=ln&b=0 | |
| Autor: | Pawel_T [ 07 Lis 2013 23:50 ] |
| Temat postu: | Re: Parking w centrum Pragi? |
correos napisał(a): Info nie jest zwiazane moze scisle z tematem, ale ucieszy planujacych niebawem wizyte w Czechach dzisiaj zalamanie kursu czeskiej korony http://stooq.com/q/?s=czkpln&c=1y&t=l&a=ln&b=0 Satysfakcjonujace piwoszy zalamanie kursu byloby do poziomu 10gr | |
| Autor: | karakara [ 14 Mar 2014 21:13 ] |
| Temat postu: | Re: Parking w centrum Pragi? |
Hej, różnie ludzie piszą, czy na parkingu P+R mogę zostawić samochód na noc ? Mianowicie chciałbym zostawić samochód w sobotę około 10:00 i zabrać koło 15:00 w niedzielę. Jaki będzie przybliżony koszt takiego parkowania ? | |
| Autor: | forever89 [ 14 Mar 2014 23:04 ] |
| Temat postu: | Re: Parking w centrum Pragi? |
karakara napisał(a): różnie ludzie piszą, czy na parkingu P+R mogę zostawić samochód na noc ? zostawialem auti na weekend od piatku do poniedzialku. nie bylo żadnego problemu | |
| Autor: | totti [ 27 Maj 2014 13:20 ] |
| Temat postu: | Re: Parking w centrum Pragi? |
cześć. wybieramy się na 2 dni do pragi w sierpniu i tu pytanie o zostawienie auta. Będziemy wjeżdzać do Pragi od strony Pragi 20 (droga E65). Gdzie można bezpiecznie i tanio zostawić auto? Jak wygląda sytuacja z P+R, czy można zostawić auto tam na pełne 2 dni? I jeszcze jedno, czy lepiej jechać w środku tygodnia czy w weekend? | |
| Autor: | ewa3141 [ 28 Lip 2014 17:31 ] |
| Temat postu: | Re: Parking w centrum Pragi? |
Shaq napisał(a): Tak czy owak również wg mnie nie ma sensu pchać się autem. Ja parkowałem na P+R Cerny Most. Tutaj masz wolne miejsca online: http://www.dpp.cz/parkoviste/ Pamiętam, że smieszne pieniadze (20 koron??) ten parking kosztował a głowa spokojna. Witam. Jadę do Pragi samochodem i pytanie co wpisać w nawigacji żeby dojechać na P&R Cerny Most, w necie nie mogę znaleźć nazwy ulicy. Z góry serdecznie dziękuję za pomoc. | |
| Autor: | Shaq [ 28 Lip 2014 17:45 ] |
| Temat postu: | Re: Parking w centrum Pragi? |
ewa3141 napisał(a): Shaq napisał(a): Tak czy owak również wg mnie nie ma sensu pchać się autem. Ja parkowałem na P+R Cerny Most. Tutaj masz wolne miejsca online: http://www.dpp.cz/parkoviste/ Pamiętam, że smieszne pieniadze (20 koron??) ten parking kosztował a głowa spokojna. Witam. Jadę do Pragi samochodem i pytanie co wpisać w nawigacji żeby dojechać na P&R Cerny Most, w necie nie mogę znaleźć nazwy ulicy. Z góry serdecznie dziękuję za pomoc. Hmm, wpisz może adres Centrum Handlowego Cerny Most ul. Chlumecká 765/5. Stacja metra jest nieopodal, nie sposób żebyś nie trafiła. | |
| Autor: | ewa3141 [ 29 Lip 2014 09:35 ] |
| Temat postu: | Re: Parking w centrum Pragi? |
Shaq napisał(a): ewa3141 napisał(a): Shaq napisał(a): Tak czy owak również wg mnie nie ma sensu pchać się autem. Ja parkowałem na P+R Cerny Most. Tutaj masz wolne miejsca online: http://www.dpp.cz/parkoviste/ Pamiętam, że smieszne pieniadze (20 koron??) ten parking kosztował a głowa spokojna. Witam. Jadę do Pragi samochodem i pytanie co wpisać w nawigacji żeby dojechać na P&R Cerny Most, w necie nie mogę znaleźć nazwy ulicy. Z góry serdecznie dziękuję za pomoc. Hmm, wpisz może adres Centrum Handlowego Cerny Most ul. Chlumecká 765/5. Stacja metra jest nieopodal, nie sposób żebyś nie trafiła. Dziękuję serdecznie za informację | |
| Autor: | Pawel_T [ 29 Lip 2014 09:51 ] |
| Temat postu: | Re: Parking w centrum Pragi? |
ewa3141 napisał(a): Witam. Jadę do Pragi samochodem i pytanie co wpisać w nawigacji żeby dojechać na P&R Cerny Most, w necie nie mogę znaleźć nazwy ulicy. Z góry serdecznie dziękuję za pomoc. http://bit.ly/1nC4cmu klikam mape, voila! | |
| Autor: | correos [ 29 Lip 2014 10:12 ] |
| Temat postu: | Re: Parking w centrum Pragi? |
Mam winiete wazna do 5 sierpien na autostrady w Czechach jesli ktos zainteresowany prosze info na priv. | |
| Autor: | Wirecki1 [ 30 Lip 2014 16:34 ] |
| Temat postu: | Re: Parking w centrum Pragi? |
Czy ceny na wszystkich P&R są takie same? Chciałbym gdzieś postawić auto od niedzieli do czwartku, płaci się przy wyjeździe z P&R??? | |
| Autor: | mmis4167 [ 30 Lip 2014 17:01 ] |
| Temat postu: | Re: Parking w centrum Pragi? |
1. tak 2. przy wyjezdzie. przy wjezdzie pobierasz kartke z automatu, zostawiasz w aucie i idziesz w miasto na kilka dni. po powrocie idziesz z kartka do budki, podajesz panu lub pani, oni sprawdzaja to ze swoja lista aut pozostawionych na noc i mowia, o ile jestes ubozszy. | |
| Autor: | Wirecki1 [ 31 Lip 2014 14:53 ] |
| Temat postu: | Re: Parking w centrum Pragi? |
Czy gdzieś przy trasie 119tki jadącej na lotnisko jest możliwość pozostawienia auta na kilka dni? Chodzi mi o bezpłatny parking na czas kilkudniowego lotu z Pragi. Niekoniecznie strzeżony, może jakieś niewielkie osiedle, supermarket, itp. Wcześniej będę kilka dni w centrum Pragi, więc praktycznie okolice każdego przystanku 119 wchodzą w grę. Parkował ktoś gdzieś kiedyś w okolicach ulicy Evropskiej? | |
| Autor: | matex34 [ 12 Sie 2014 21:46 ] |
| Temat postu: | Re: Parking w centrum Pragi? |
Witam, nie chcę zakładać nowego tematu więc podepnę się tutaj. Do Pragi będę jechał samochodem, a nocleg mam zarezerwowany na ul. Slavikova w Pradze 3. I tu moje pytanie, gdzie w najblizszym otoczeniu znajdę jakiś niedrogi parking? Myślałem, o tych P&R i o ile dobrze odczytuje mapki znalezione internecie to najbliższy taki parking jest przy metrze Namesti Miru (http://www.dpp.cz/download-file/8047/01 ... n_plan.pdf). Ktoś to może potwierdzić ? Albo ma jakąś inną sugestię ? Za wszelką pomoc dziękuję. Pozdrawiam | |
| Autor: | krasnal [ 13 Sie 2014 10:46 ] |
| Temat postu: | Re: Parking w centrum Pragi? |
Przy metrze Namesti Miru jest parking Kiss and Ride, czyli tylko krótkotrwały postój w celu wysadzenia/zabrania pasażerów. | |
| Autor: | matex34 [ 13 Sie 2014 11:15 ] |
| Temat postu: | Re: Parking w centrum Pragi? |
Faktycznie, potem doczytałem co i jak i zauważyłem swój błąd. Chyba pozostawie auto na parkingu przy stacji Skalka po prostu. Dzięki za odpowiedź. | |
| Autor: | Dziewon [ 20 Sie 2014 12:50 ] |
| Temat postu: | Re: Parking w centrum Pragi? |
Podbijam temat. Po wczorajszej promo z hotels.com udało się załapać tani nocleg, ale widzę, że jadąc autem to z parkingiem będzie problem:( MIeszkamy na zone 3 dokładnie tutaj http://goo.gl/maps/Zyp78 teraz proszę o radę gdzie zostawić auto na darmowym parkingu. Będziemy tam w pt w południe do niedzieli. Jeśli parking P&R to który i gdzie? | |
| Autor: | lami [ 20 Sie 2014 14:02 ] |
| Temat postu: | Re: Parking w centrum Pragi? |
Ja też być może w niedzielę będę w Pradze. Zastanawiam się tylko, czy jechać samochodem, czy na przykład autobusem z wycieczką z jakiegoś miasta w Kotlinie Kłodzkiej. | |
| Autor: | Dziewon [ 27 Sie 2014 12:48 ] |
| Temat postu: | Re: Parking w centrum Pragi? |
Nie wiem czy dobrze przeczytałem na tripadvisor o P&R. , że jeśli zostawimy auto na dłużej np 3 doby to odholowują? i 1500Kc | |
| Strona 2 z 5 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |