Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Parking w centrum Pragi?
parking-w-centrum-pragi,1441,30945
Strona 2 z 5

Autor:  cypel [ 07 Lis 2013 14:28 ]
Temat postu:  Re: Parking w centrum Pragi?

dzięki vivere za wskazówke
jak patrzę na streetview to faktycznie sporo tam miejsc parkingowych i okolica wygląda na "przyjazną"
dobry pomysł

Autor:  correos [ 07 Lis 2013 23:03 ]
Temat postu:  Re: Parking w centrum Pragi?

Info nie jest zwiazane moze scisle z tematem, ale ucieszy planujacych niebawem wizyte w Czechach
dzisiaj zalamanie kursu czeskiej korony

http://stooq.com/q/?s=czkpln&c=1y&t=l&a=ln&b=0

Autor:  Pawel_T [ 07 Lis 2013 23:50 ]
Temat postu:  Re: Parking w centrum Pragi?

correos napisał(a):
Info nie jest zwiazane moze scisle z tematem, ale ucieszy planujacych niebawem wizyte w Czechach
dzisiaj zalamanie kursu czeskiej korony

http://stooq.com/q/?s=czkpln&c=1y&t=l&a=ln&b=0

Satysfakcjonujace piwoszy zalamanie kursu byloby do poziomu 10gr ;)

Autor:  karakara [ 14 Mar 2014 21:13 ]
Temat postu:  Re: Parking w centrum Pragi?

Hej,

różnie ludzie piszą, czy na parkingu P+R mogę zostawić samochód na noc ?
Mianowicie chciałbym zostawić samochód w sobotę około 10:00 i zabrać koło 15:00 w niedzielę.
Jaki będzie przybliżony koszt takiego parkowania ?

Autor:  forever89 [ 14 Mar 2014 23:04 ]
Temat postu:  Re: Parking w centrum Pragi?

karakara napisał(a):
różnie ludzie piszą, czy na parkingu P+R mogę zostawić samochód na noc ?

zostawialem auti na weekend od piatku do poniedzialku. nie bylo żadnego problemu

Autor:  totti [ 27 Maj 2014 13:20 ]
Temat postu:  Re: Parking w centrum Pragi?

cześć.
wybieramy się na 2 dni do pragi w sierpniu i tu pytanie o zostawienie auta.
Będziemy wjeżdzać do Pragi od strony Pragi 20 (droga E65). Gdzie można bezpiecznie i tanio zostawić auto?
Jak wygląda sytuacja z P+R, czy można zostawić auto tam na pełne 2 dni?
I jeszcze jedno, czy lepiej jechać w środku tygodnia czy w weekend?

Autor:  ewa3141 [ 28 Lip 2014 17:31 ]
Temat postu:  Re: Parking w centrum Pragi?

Shaq napisał(a):
Tak czy owak również wg mnie nie ma sensu pchać się autem. Ja parkowałem na P+R Cerny Most. Tutaj masz wolne miejsca online:

http://www.dpp.cz/parkoviste/

Pamiętam, że smieszne pieniadze (20 koron??) ten parking kosztował a głowa spokojna.

Witam.
Jadę do Pragi samochodem i pytanie co wpisać w nawigacji żeby dojechać na P&R Cerny Most, w necie nie mogę znaleźć nazwy ulicy.
Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

Autor:  Shaq [ 28 Lip 2014 17:45 ]
Temat postu:  Re: Parking w centrum Pragi?

ewa3141 napisał(a):
Shaq napisał(a):
Tak czy owak również wg mnie nie ma sensu pchać się autem. Ja parkowałem na P+R Cerny Most. Tutaj masz wolne miejsca online:

http://www.dpp.cz/parkoviste/

Pamiętam, że smieszne pieniadze (20 koron??) ten parking kosztował a głowa spokojna.

Witam.
Jadę do Pragi samochodem i pytanie co wpisać w nawigacji żeby dojechać na P&R Cerny Most, w necie nie mogę znaleźć nazwy ulicy.
Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.


Hmm, wpisz może adres Centrum Handlowego Cerny Most ul. Chlumecká 765/5. Stacja metra jest nieopodal, nie sposób żebyś nie trafiła.

Autor:  ewa3141 [ 29 Lip 2014 09:35 ]
Temat postu:  Re: Parking w centrum Pragi?

Shaq napisał(a):
ewa3141 napisał(a):
Shaq napisał(a):
Tak czy owak również wg mnie nie ma sensu pchać się autem. Ja parkowałem na P+R Cerny Most. Tutaj masz wolne miejsca online:

http://www.dpp.cz/parkoviste/

Pamiętam, że smieszne pieniadze (20 koron??) ten parking kosztował a głowa spokojna.

Witam.
Jadę do Pragi samochodem i pytanie co wpisać w nawigacji żeby dojechać na P&R Cerny Most, w necie nie mogę znaleźć nazwy ulicy.
Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.


Hmm, wpisz może adres Centrum Handlowego Cerny Most ul. Chlumecká 765/5. Stacja metra jest nieopodal, nie sposób żebyś nie trafiła.

Dziękuję serdecznie za informację

Autor:  Pawel_T [ 29 Lip 2014 09:51 ]
Temat postu:  Re: Parking w centrum Pragi?

ewa3141 napisał(a):
Witam.
Jadę do Pragi samochodem i pytanie co wpisać w nawigacji żeby dojechać na P&R Cerny Most, w necie nie mogę znaleźć nazwy ulicy.
Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

http://bit.ly/1nC4cmu klikam mape, voila!

Autor:  correos [ 29 Lip 2014 10:12 ]
Temat postu:  Re: Parking w centrum Pragi?

Mam winiete wazna do 5 sierpien na autostrady w Czechach
jesli ktos zainteresowany prosze info na priv.

Autor:  Wirecki1 [ 30 Lip 2014 16:34 ]
Temat postu:  Re: Parking w centrum Pragi?

Czy ceny na wszystkich P&R są takie same?
Chciałbym gdzieś postawić auto od niedzieli do czwartku, płaci się przy wyjeździe z P&R???

Autor:  mmis4167 [ 30 Lip 2014 17:01 ]
Temat postu:  Re: Parking w centrum Pragi?

1. tak
2. przy wyjezdzie. przy wjezdzie pobierasz kartke z automatu, zostawiasz w aucie i idziesz w miasto na kilka dni. po powrocie idziesz z kartka do budki, podajesz panu lub pani, oni sprawdzaja to ze swoja lista aut pozostawionych na noc i mowia, o ile jestes ubozszy.

Autor:  Wirecki1 [ 31 Lip 2014 14:53 ]
Temat postu:  Re: Parking w centrum Pragi?

Czy gdzieś przy trasie 119tki jadącej na lotnisko jest możliwość pozostawienia auta na kilka dni? Chodzi mi o bezpłatny parking na czas kilkudniowego lotu z Pragi. Niekoniecznie strzeżony, może jakieś niewielkie osiedle, supermarket, itp.
Wcześniej będę kilka dni w centrum Pragi, więc praktycznie okolice każdego przystanku 119 wchodzą w grę. Parkował ktoś gdzieś kiedyś w okolicach ulicy Evropskiej?

Autor:  matex34 [ 12 Sie 2014 21:46 ]
Temat postu:  Re: Parking w centrum Pragi?

Witam,

nie chcę zakładać nowego tematu więc podepnę się tutaj. Do Pragi będę jechał samochodem, a nocleg mam zarezerwowany na ul. Slavikova w Pradze 3. I tu moje pytanie, gdzie w najblizszym otoczeniu znajdę jakiś niedrogi parking? Myślałem, o tych P&R i o ile dobrze odczytuje mapki znalezione internecie to najbliższy taki parking jest przy metrze Namesti Miru (http://www.dpp.cz/download-file/8047/01 ... n_plan.pdf). Ktoś to może potwierdzić ? Albo ma jakąś inną sugestię ? Za wszelką pomoc dziękuję.

Pozdrawiam

Autor:  krasnal [ 13 Sie 2014 10:46 ]
Temat postu:  Re: Parking w centrum Pragi?

Przy metrze Namesti Miru jest parking Kiss and Ride, czyli tylko krótkotrwały postój w celu wysadzenia/zabrania pasażerów.

Autor:  matex34 [ 13 Sie 2014 11:15 ]
Temat postu:  Re: Parking w centrum Pragi?

Faktycznie, potem doczytałem co i jak i zauważyłem swój błąd. Chyba pozostawie auto na parkingu przy stacji Skalka po prostu. Dzięki za odpowiedź.

Autor:  Dziewon [ 20 Sie 2014 12:50 ]
Temat postu:  Re: Parking w centrum Pragi?

Podbijam temat. Po wczorajszej promo z hotels.com udało się załapać tani nocleg, ale widzę, że jadąc autem to z parkingiem będzie problem:( MIeszkamy na zone 3
dokładnie tutaj
http://goo.gl/maps/Zyp78
teraz proszę o radę gdzie zostawić auto na darmowym parkingu. Będziemy tam w pt w południe do niedzieli. Jeśli parking P&R to który i gdzie?

Autor:  lami [ 20 Sie 2014 14:02 ]
Temat postu:  Re: Parking w centrum Pragi?

Ja też być może w niedzielę będę w Pradze. Zastanawiam się tylko, czy jechać samochodem, czy na przykład autobusem z wycieczką z jakiegoś miasta w Kotlinie Kłodzkiej.

Autor:  Dziewon [ 27 Sie 2014 12:48 ]
Temat postu:  Re: Parking w centrum Pragi?

Nie wiem czy dobrze przeczytałem na tripadvisor o P&R. , że jeśli zostawimy auto na dłużej np 3 doby to odholowują? i 1500Kc

Strona 2 z 5 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/