| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| parking Rzym - Anagina parking-rzym-anagina,1407,124102 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Anonymous [ 05 Lut 2018 22:45 ] |
| Temat postu: | parking Rzym - Anagina |
Chciałem dopytać o bezpieczeństwo parkowania na park@ride na stacji metra Anagina. W necie różne opinie, od tych że kradną i niebezpiecznie po takie, że jest bezpiecznie bo zawsze jest tam dużo Policji i innych służb. Może warto zostawić auto przy stacji kolejowej w Ciampino i dojechać pociągiem? Jakieś doświadczenia? | |
| Autor: | namteH [ 05 Lut 2018 22:53 ] |
| Temat postu: | Re: parking Rzym - Anagina |
@greg1291 Czy tam czy gdzie indziej, jak zachowasz rozsądek to nic się nie powinno wydarzyć. - wyjąć z bagażnika wszystko i zdjąć tą taką górna przykrywkę, położyć ją na dnie bagażnika - papiery ze schowka położyć pod siedzeniem i zostawić schowek otwarty - nie zostawiać w samochodzie absolutnie nic; twoje przechodzone buty mogą być wystarczającym pretekstem żeby zbić szybę i przymierzyć... Jak nie masz możliwości zostawienia pustego samochodu to albo szukasz płatnego i strzeżonego albo możesz schować graty w skrytce na stacji. | |
| Autor: | Anonymous [ 05 Lut 2018 23:05 ] |
| Temat postu: | Re: parking Rzym - Anagina |
We wrześniu dookoła stacji był wielki murzyński bazar | |
| Autor: | Anonymous [ 06 Lut 2018 00:03 ] |
| Temat postu: | Re: parking Rzym - Anagina |
Byłem już tam na przesiadce z lotniska i rzeczywiście nie robiła najlepszego wrażenia, ale też było dużo ludzi wiec nie odebrałem tego jako jakoś specjalnie niebezpiecznego miejsca. Na stacji Campino jest parking strzeżony za 5.50 euro za cały dzień. Z drugiej strony z Anaginy lepszy dojazd. | |
| Autor: | KKL [ 26 Lut 2023 22:08 ] |
| Temat postu: | Re: parking Rzym - Anagina |
Potrzebowałem dzisiaj zostawić samochód z wypożyczalni gdzieś niedaleko Watykanu. Postawiłem auto na parkingu w okolicy stacji metra Battistini, na parkingu tutaj: Via Lucio II, 82/84, 00167 Roma RM Jest dużo bliżej Watykanu i centrum niż Anagnina i nie jest w zamknietej strefie ZTL. W niedzielę parkowanie darmowe, parking miał dużo wolnych miejsc (w przeciwieństwie do parkowania przy ulicy, bo nie było w okolicy metra nic wolnego). Do metra blisko, około 300-400m. W tygodniu parkowanie tutaj z tego co czytałem bardzo tanie, ale obstawiam, że jest pełen. Sam parking wydawał się bezpieczny, ale zrobiłem jak inni radzili - zdjalem pokrywę bagażu oraz otworzyłem schowki. By bylo widać, że auto puste. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |