Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Parc Asterix- problem z płatnością online
parc-asterix-problem-z-platnoscia-online,1257,50675
Strona 1 z 1

Autor:  She-wolf [ 25 Cze 2014 10:41 ]
Temat postu:  Parc Asterix- problem z płatnością online

Witam,
Próbuję właśnie kupić bilety do Parku Asterixa, te tańsze, kupowane min 7 dni przed, tzw. "FUTE TICKET" i mam duży problem, ponieważ karta kredytowa VISA mi nie przechodzi przez płatność. Pojawia się info, że błąd uwierzytelnienia karty. Próbowałam z debetówką Mastercard, ale to samo. W pomocy podają, że można płacić też Paypal, ale w trakcie płatności, nie ma takiego wyboru :(
Tych tańszych biletów nie mogę znaleźć niestety na innych stronach. Czy ktoś miał może taki problem z tą stroną?

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/