| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Parc Asterix- problem z płatnością online parc-asterix-problem-z-platnoscia-online,1257,50675 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | She-wolf [ 25 Cze 2014 10:41 ] |
| Temat postu: | Parc Asterix- problem z płatnością online |
Witam, Próbuję właśnie kupić bilety do Parku Asterixa, te tańsze, kupowane min 7 dni przed, tzw. "FUTE TICKET" i mam duży problem, ponieważ karta kredytowa VISA mi nie przechodzi przez płatność. Pojawia się info, że błąd uwierzytelnienia karty. Próbowałam z debetówką Mastercard, ale to samo. W pomocy podają, że można płacić też Paypal, ale w trakcie płatności, nie ma takiego wyboru Tych tańszych biletów nie mogę znaleźć niestety na innych stronach. Czy ktoś miał może taki problem z tą stroną? | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |