| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Papierosy i temat giełdowy papierosy-i-temat-gieldowy,1466,145609 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | MTalma [ 14 Paź 2019 11:10 ] |
| Temat postu: | Papierosy i temat giełdowy |
Nie ma takiego tematu na giełdzie, a może tutaj będzie lepiej, gdy napiszę nowy. Od razu zaznaczam, że jak coś podobnego istnieje to kosz. Lecimy do Torp, a we dwoje nie palimy. Możemy przywieźć komuś rakietę/wagon/pakiet fajek x2, jeżeli ktoś będzie w potrzebie i mieszka w okolicach Sandefjord to pw. Lecimy 23 listopada. | |
| Autor: | heide_berg [ 10 Lut 2022 10:11 ] |
| Temat postu: | Re: Papierosy i temat giełdowy |
Mam to samo lecę 14.02.2022 z Krakowa do Oslo Gardermoen i chętnie przywiozę coś komuś w obowiązujących limitach. Do odbioru z lotniska po 16-tej. Priv! | |
| Autor: | Tomo14 [ 10 Lut 2022 12:55 ] |
| Temat postu: | Re: Papierosy i temat giełdowy |
Prędzej znajdziesz nabywcę na FB-grupach typu Polacy w Nowegii itp. | |
| Autor: | heide_berg [ 10 Lut 2022 14:08 ] |
| Temat postu: | Re: Papierosy i temat giełdowy |
tam też jestem, ale duża konkurencja... niestety... | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |