Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Papierosy i temat giełdowy
papierosy-i-temat-gieldowy,1466,145609
Strona 1 z 1

Autor:  MTalma [ 14 Paź 2019 11:10 ]
Temat postu:  Papierosy i temat giełdowy

Nie ma takiego tematu na giełdzie, a może tutaj będzie lepiej, gdy napiszę nowy. Od razu zaznaczam, że jak coś podobnego istnieje to kosz. ;)

Lecimy do Torp, a we dwoje nie palimy. Możemy przywieźć komuś rakietę/wagon/pakiet fajek x2, jeżeli ktoś będzie w potrzebie i mieszka w okolicach Sandefjord to pw.

Lecimy 23 listopada.

Autor:  heide_berg [ 10 Lut 2022 10:11 ]
Temat postu:  Re: Papierosy i temat giełdowy

Mam to samo lecę 14.02.2022 z Krakowa do Oslo Gardermoen i chętnie przywiozę coś komuś w obowiązujących limitach. Do odbioru z lotniska po 16-tej. Priv!

Autor:  Tomo14 [ 10 Lut 2022 12:55 ]
Temat postu:  Re: Papierosy i temat giełdowy

Prędzej znajdziesz nabywcę na FB-grupach typu Polacy w Nowegii itp.

Autor:  heide_berg [ 10 Lut 2022 14:08 ]
Temat postu:  Re: Papierosy i temat giełdowy

tam też jestem, ale duża konkurencja... niestety...

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/