| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Palma de Mallorca palma-de-mallorca,1628,181687 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | bruce09lili [ 29 Kwi 2025 19:07 ] |
| Temat postu: | Palma de Mallorca |
Jeśli chodzi o port na Majorce to nie wiem od czego to zależy (może linia ma przypisane?) ale Costa miała miejsce po drugiej stronie zatoki i to jest fatalne miejsce. Do najbliższego przystanku autobusowego jest 15-20 minut a do pierwszego cywilizowanego miejsca ponad 30 minut. My wypożyczaliśmy auto w pobliskim centrum handlowym. Tymczasem TUI stał sobie w mieście blisko centrum. Z innych opcji niż spacer to jedynie taxi lub płatny shuttle bus. Wysłane z mojego moto g54 5G przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | Miguelito [ 30 Kwi 2025 12:25 ] |
| Temat postu: | Re: Palma de Mallorca |
Też wysiadałem z Costa Smeralda w tym oddalonym od centrum porcie, ale zaraz po wyjściu z terminalu, obok shuttle busów, odjeżdżał miejski autobus za 2 lub 3 EUR. | |
| Autor: | bruce09lili [ 30 Kwi 2025 13:02 ] |
| Temat postu: | Re: Palma de Mallorca |
W naszym przypadku to było daleko za bramą portową, a sama brama to już był solidny kawałek. Mogliśmy podjechać ten jeden przystanek ale wyszło że będziemy dłużej czekać na autobus niż iść do wypożyczalni | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |