Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Palma de Mallorca
palma-de-mallorca,1628,181687
Strona 1 z 1

Autor:  bruce09lili [ 29 Kwi 2025 19:07 ]
Temat postu:  Palma de Mallorca

Jeśli chodzi o port na Majorce to nie wiem od czego to zależy (może linia ma przypisane?) ale Costa miała miejsce po drugiej stronie zatoki i to jest fatalne miejsce. Do najbliższego przystanku autobusowego jest 15-20 minut a do pierwszego cywilizowanego miejsca ponad 30 minut. My wypożyczaliśmy auto w pobliskim centrum handlowym.
Tymczasem TUI stał sobie w mieście blisko centrum.
Z innych opcji niż spacer to jedynie taxi lub płatny shuttle bus.

Wysłane z mojego moto g54 5G przy użyciu Tapatalka

Autor:  Miguelito [ 30 Kwi 2025 12:25 ]
Temat postu:  Re: Palma de Mallorca

Też wysiadałem z Costa Smeralda w tym oddalonym od centrum porcie, ale zaraz po wyjściu z terminalu, obok shuttle busów, odjeżdżał miejski autobus za 2 lub 3 EUR.

Autor:  bruce09lili [ 30 Kwi 2025 13:02 ]
Temat postu:  Re: Palma de Mallorca

W naszym przypadku to było daleko za bramą portową, a sama brama to już był solidny kawałek. Mogliśmy podjechać ten jeden przystanek ale wyszło że będziemy dłużej czekać na autobus niż iść do wypożyczalni Image

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/