| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Olbia (Sardynia) olbia-sardynia,1317,12475 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Karolina123 [ 14 Kwi 2012 11:09 ] |
| Temat postu: | Olbia (Sardynia) |
Cześć, za tydzień wylatuję do Olbii i czy ktoś może mi polecić w miare tanie i sprawdzone resturacje/bary w Olbii ??? Wiem, że jest Auchan, wiec jesli chodzi o kolacje to pewnie tam bedziemy sie zaopatrywać. Na trip advisor jest ranking polecanych restauracji, ale moze ktoś z Was mógłby mi coś doradzić z własnego doświadczenia, gdzie dobrze, tanio i smacznie zjesc. Znacie moze jakieś smakołyki godne polecenia, cos co trzeba na Sardynii spróbowac? ( oprócz pizzy i pasty Z góry dziękuję za odpowiedzi! | |
| Autor: | Karolina123 [ 19 Maj 2012 16:33 ] |
| Temat postu: | Re: Gdzie tanio i smacznie zjeść w Olbii (Sardynia) |
Sama odpowiem sobie na pytanie, może komuś się przyda Tanią i mega smaczną, typowo włoską pizzę ( od 4,5 euro, za 5e jest już wypasiona) można zjeśc w centrum handlowym Auchan na drugim piętrze po lewej stronie od schodów jest restauracyjka. Pizza pychota | |
| Autor: | Robertos [ 13 Kwi 2015 22:31 ] |
| Temat postu: | Re: Olbia (Sardynia) |
Czy ktoś z Forumowiczów mógłby polecić miejsce w Olbii, gdzie w miarę tanio i smacznie można zjeść? | |
| Autor: | mala-mi [ 14 Kwi 2015 14:38 ] |
| Temat postu: | Re: Olbia (Sardynia) |
polecam restauracje La Sosta - najwspanialsza restauracja w całej Olbii, wszystko bez wyjątku pyszne. http://www.ristorantepizzerialasosta.com na moim blogu jest 3 częściowa relacja z Sardynii jakby ktoś potrzebował poczytać | |
| Autor: | Robertos [ 14 Kwi 2015 22:09 ] |
| Temat postu: | Re: Olbia (Sardynia) |
Dzięki za namiary | |
| Autor: | pawfazi [ 18 Paź 2021 09:53 ] |
| Temat postu: | Re: Olbia (Sardynia) |
Polceam rodzinną restaurację Trattoria da Leo e Lina https://goo.gl/maps/fnyKFv4d7W2JY47eA Wszystko świeże i bardzo smaczne. Dużo lokalsów, przemiła obsługa, owoce morze palce lizać. Super klimat i ceny niskie. Restauracja czynna tylko nieco ponad 2 godziny dziennie od poniedziałku do soboty (na dzień wpisu 12:15–14:30). Warto przyjść na otwarcie, bo ilość dań jest ograniczona i najlepsze dania szybko się kończą. Można płacić kartą. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |