Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Olbia (Sardynia)
olbia-sardynia,1317,12475
Strona 1 z 1

Autor:  Karolina123 [ 14 Kwi 2012 11:09 ]
Temat postu:  Olbia (Sardynia)

Cześć,

za tydzień wylatuję do Olbii i czy ktoś może mi polecić w miare tanie i sprawdzone resturacje/bary w Olbii ???

Wiem, że jest Auchan, wiec jesli chodzi o kolacje to pewnie tam bedziemy sie zaopatrywać.

Na trip advisor jest ranking polecanych restauracji, ale moze ktoś z Was mógłby mi coś doradzić z własnego doświadczenia, gdzie dobrze, tanio i smacznie zjesc.

Znacie moze jakieś smakołyki godne polecenia, cos co trzeba na Sardynii spróbowac? ( oprócz pizzy i pasty :D ).

Z góry dziękuję za odpowiedzi! :)

Autor:  Karolina123 [ 19 Maj 2012 16:33 ]
Temat postu:  Re: Gdzie tanio i smacznie zjeść w Olbii (Sardynia)

Sama odpowiem sobie na pytanie, może komuś się przyda :D

Tanią i mega smaczną, typowo włoską pizzę ( od 4,5 euro, za 5e jest już wypasiona) można zjeśc w centrum handlowym Auchan na drugim piętrze po lewej stronie od schodów jest restauracyjka.
Pizza pychota :)

Autor:  Robertos [ 13 Kwi 2015 22:31 ]
Temat postu:  Re: Olbia (Sardynia)

Czy ktoś z Forumowiczów mógłby polecić miejsce w Olbii, gdzie w miarę tanio i smacznie można zjeść?

Autor:  mala-mi [ 14 Kwi 2015 14:38 ]
Temat postu:  Re: Olbia (Sardynia)

polecam restauracje La Sosta - najwspanialsza restauracja w całej Olbii, wszystko bez wyjątku pyszne. http://www.ristorantepizzerialasosta.com

na moim blogu jest 3 częściowa relacja z Sardynii jakby ktoś potrzebował poczytać :)

Autor:  Robertos [ 14 Kwi 2015 22:09 ]
Temat postu:  Re: Olbia (Sardynia)

Dzięki za namiary :) zabieram się za lekturę :)

Autor:  pawfazi [ 18 Paź 2021 09:53 ]
Temat postu:  Re: Olbia (Sardynia)

Polceam rodzinną restaurację Trattoria da Leo e Lina

https://goo.gl/maps/fnyKFv4d7W2JY47eA

Wszystko świeże i bardzo smaczne. Dużo lokalsów, przemiła obsługa, owoce morze palce lizać. Super klimat i ceny niskie.

Restauracja czynna tylko nieco ponad 2 godziny dziennie od poniedziałku do soboty (na dzień wpisu 12:15–14:30). Warto przyjść na otwarcie, bo ilość dań jest ograniczona i najlepsze dania szybko się kończą.

Można płacić kartą.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/