| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Odprawa w KLM odprawa-w-klm,225,75296 | Strona 5 z 5 |
| Autor: | msala [ 13 Lut 2026 18:37 ] |
| Temat postu: | Re: Odprawa w KLM |
Leciałem, ale tylko kawałek z Singapuru do Denpasar. Wszyscy wyszli z samolotu do toalet itp. Później przechodzili kontrolę bezpieczeństwa i kontrole dokumentów, które w Singapurze są przy każdym gate. Jak z rejestrowanym to nie wiem. | |
| Autor: | AgaGy [ 14 Lut 2026 17:18 ] |
| Temat postu: | Re: Odprawa w KLM |
Też leciałam takim KLM na trasie z SIN. Wszyscy z tego samolotu musieli wyjść z samolotu pod gate, gdzie potem przy wchodzeniu były sprawdzane także i im dokumenty. Bagaży nie wynosili. | |
| Strona 5 z 5 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |