Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Odprawa PLL LOT
odprawa-pll-lot,225,34680
Strona 41 z 44

Autor:  oskiboski [ 18 Cze 2024 15:59 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

@dzidzi taki deal z TK. LO lata 3 razy dziennie mniejszymi a TK dwa większymi

Autor:  invasion [ 10 Paź 2024 07:39 ]
Temat postu:  Re: [LO] LOT - opinie, recenzje, uwagi

trocha napisał(a):
Daaawno nie latałem LOTem i przy odprawie trochę się zdziwiłem, że rozsadzają jak w tanich liniach mimo informacji, że przy odprawie można wybrać miejsce za darmo. no... chyba, że to przypadek, że 2h po ruszeniu odprawy dla 2 osób są dostępne tylko 3 miejsca do wyboru (środkowe). Czy jest tutaj jakaś strategia, lepiej odprawiać się wcześniej/później? Jak zacząłem odprawę, ale jej nie skończyłem, to miejsca są już klepnięte, czy po jakimś czasie będzie nowe rozdanie?


I co w końcu zrobiłeś?
Mam do odprawy 4 osoby i o ile połowie to lotto, to dwie osoby muszą siedzieć razem ? Rozrzut jest po całym locie I brak możliwości zmiany. Dzwoniłam z ciekawości na cc i laska twierdziła, że jakieś miejsca zostały przydzielone i nie ma możliwości zmiany, tylko ofc lotnisko. Przy kolejnym logowaniu miejsca sie zmieniły na inne losowe, ale wciąż bez opcji zmiany. Lot za 24h, obstawiam że będzie mocno obłożony.

Autor:  dmirstek [ 10 Paź 2024 08:30 ]
Temat postu:  Re: [LO] LOT - opinie, recenzje, uwagi

Ostatnio tak miałem, to co ok.1-2h zmieniał się układ dostępnych miejsc, w końcu ok.20 (a lot o 8) wpadły 2 obok siebie.

Autor:  Malamute [ 20 Paź 2024 07:09 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

Witajcie! Wczoraj odprawiłem się online, pod kodem do skanowania w prawym górnym rogu (w karcie do wydruku), pojawiła mi się czerwona ramka. Czy ktoś wie co to oznacza? Kiedyś czegoś takiego nie było.

Autor:  oskiboski [ 20 Paź 2024 11:17 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

Masz *A gold ?

Autor:  Malamute [ 20 Paź 2024 13:05 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

Nie wiem co to więc pewnie nie, ale mam mieć asystę na lotnisku.

Autor:  Zeus [ 20 Paź 2024 13:08 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

A wybrałeś asystę?

Autor:  Malamute [ 20 Paź 2024 14:56 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

Taaak

Autor:  Z6GD9 [ 28 Paź 2024 10:58 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

Jakieś dwa tygodnie temu odprawiałem się w aplikacji Lotu na trasie RMO - WAW i WAW – WRO. Pokazały mi się przydzielone miejsca na obu lotach, ale na koniec zobaczyłem info, że odprawa zakończyła się częściowym sukcesem (screen poniżej). Nie mogłem już nic więcej zrobić ani w aplikacji, ani przez stronę internetową, bo widoczna była informacja, że nie dokonano odprawy/odprawa niekompletna i nie mogłem w nic kliknąć aby ją dokończyć. Dzwoniłem na informację, ale nie udało się ustalić o co chodzi, tak samo jak później na lotnisku, chociaż BP otrzymałem bez żadnych problemów po minucie. Na screenie jest widoczne info, że „Pasażerowie, których odprawa nie udała się, mogą odprawić się bezpośrednio na lotnisku”, więc wiadome było co z tym zrobić, niemniej chciałem zapytać, czy oprócz wizyty stacjonarnej można to jakoś załatwić? Pytam, bo kiedyś może nie starczyć czasu (np.) na odprawę i przesiadkę.

Załączniki:
Odprawa_2.png
Odprawa_2.png [ 11.81 KiB | Obejrzany 2115 razy ]
Odprawa.png
Odprawa.png [ 75.43 KiB | Obejrzany 2115 razy ]

Autor:  piwili [ 28 Paź 2024 13:18 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

Miałem chyba taki sam komunikat, gdy odprawiałem się do Baku. Mimo tego wchodziłem ponownie w odprawę, tam pojawiały się kolejne pola do wypełnienia i odprawa w końcu przechodziła. Ale w locie krajowym...?

Autor:  SPLDER [ 05 Lis 2024 03:20 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

Czy w LOT, posiadając ESTA nadal nie jest możliwa odprawa online na lot to USA (i czy dotyczy to też dolotu do Warszawy) ? Widziałem że dawniej kilka osób skarżyło się że system LOT nie ogarnia ESTA i można się odprawić jedynie na lotnisku.

Chciałbym zrobić w ramach jednej rotacji połączenie WAW-ARN i ARN-WAW-LAX, ale jeśli nie uda się odprawić online na ARN-WAW to będzie to niewykonalne.

Autor:  marek2011 [ 05 Lis 2024 11:59 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

Zwykle działa z ESTA, z wizą nie.
Poza tym jeśli robisz tą samą rotacją to w zasadzie powinni móc cię odprawić od razu w Warszawie na całość.

Autor:  oskiboski [ 05 Lis 2024 13:17 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

Myślę,że ma to na osobnych rezerwacjach bo w zapisach wielu taryf jest,że nie można tą samą rotacją.

Autor:  kemot [ 05 Lis 2024 13:31 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

Na pewno ma to na osobnych rezerwacjach bo na jednej takiego biletu po prostu nie da się mieć natomiast check-in w WAW powinien mieć możliwość odprawienia paxa na ARN-WAW-LAX ale na końcu wszystko zależy od kompetencji i dobrej woli człowieka na którego natrafi się przy stanowisku odprawy.

Autor:  oskiboski [ 05 Lis 2024 13:59 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

Możliwosc techniczną ma. Odprawić z innego portu nie do końca jest zgodne ze sztuką. Da się kupić taki bilet w unrestricted economy za… 14k

Autor:  grodek [ 05 Lis 2024 14:45 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

Mały OT a można nadać rejestrowany bagaż na trasie WAW-RZE-WAW-IEG?

Autor:  Zeus [ 05 Lis 2024 14:54 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

Na jednej rezerwacji?

Autor:  grodek [ 05 Lis 2024 14:54 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

Tak

Autor:  Zeus [ 05 Lis 2024 14:56 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

technicznie powinny.

Autor:  grodek [ 05 Lis 2024 15:11 ]
Temat postu:  Re: Odprawa PLL LOT

Kiedyś tak leciałem i dostałem info, że się nie da bo widzą w systemie dwa razy WAW i dopiero w RZE będę mógł nadać. Napisałem, że na jednej rezerwacji, ale teraz już sam nie wiem jak było. Na pewno nie powiedzieli mi, że się nie da bo osobne rezerwacje.

Strona 41 z 44 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/