Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Noclegi z opcją AI
noclegi-z-opcja-ai,1518,92936
Strona 1 z 1

Autor:  maciej.moch [ 03 Mar 2015 15:40 ]
Temat postu:  Re: Noclegi na Kubie

jak ktoś chce jakiś ALL na Kubie to polecam www.galahotels.com za 3 dobry za 3 osoby na Cayo Guillermo All 4* 270 euro :)

Autor:  megan80 [ 03 Mar 2015 19:24 ]
Temat postu:  Re: Noclegi na Kubie

przez Dertour 3 doby 3 osoby 245 euro, bo sama kupiłam

Autor:  maciej.moch [ 04 Mar 2015 12:06 ]
Temat postu:  Re: Noclegi na Kubie

megan80 napisał(a):
przez Dertour 3 doby 3 osoby 245 euro, bo sama kupiłam


no właśnie Dertour tez brałem pod uwagę, ale nie było hotelu Sol Cayo Guillermo na którym mi zależało

Autor:  megan80 [ 04 Mar 2015 15:11 ]
Temat postu:  Re: Noclegi na Kubie

Jest, bo kupiłam właśnie ten, tylko trzeba było zadzwonić do nich. Na stronie go nie mają, ale rezerwacje zrobią. Płaciłam przelewem 245 euro za 3 noce, 3 osoby.

Autor:  maciej.moch [ 05 Mar 2015 11:54 ]
Temat postu:  Re: Noclegi na Kubie

megan80 napisał(a):
Jest, bo kupiłam właśnie ten, tylko trzeba było zadzwonić do nich. Na stronie go nie mają, ale rezerwacje zrobią. Płaciłam przelewem 245 euro za 3 noce, 3 osoby.

na jaki okres zarezerwowałaś? Bo w tym gala od maja też w tej cenie jest a na marzec 270

Autor:  megan80 [ 05 Mar 2015 12:21 ]
Temat postu:  Re: Noclegi na Kubie

04.05-07.05. Zadzwon do nich najlepiej jak chcesz zrobić rezerwację.

Autor:  Sandy [ 13 Kwi 2015 12:58 ]
Temat postu:  Re: Noclegi na Kubie

ktoś z Was może rezerwował sobie kilka dni w hotelu z opcja all ? Gdzieś może znaleźliście najtaniej, oprócz stron podanych w tym temacie?

Autor:  mool17 [ 23 Kwi 2016 09:59 ]
Temat postu:  Noclegi z opcją AI

Czy ktoś miał jakieś doświadczenia (korzystał i płacił za rezerwację noclegu) z : http://transturhavana.com/ ? Niestety internet milczy o tym portalu.
Podczas pobytu chcemy przez parę dni odpocząć w opcji AI, a oferty na stronie mają bardzo atrakcyjne ceny i całkiem spory wybór. Ceny potrafią być niższe niż na http://www.neckermann-reisen.de , http://www.travelrepublic.ie czy http://www.alpharooms.com.

Autor:  Zeus [ 03 Cze 2026 13:37 ]
Temat postu:  Re: Noclegi z opcją AI

Za Tomasza Surdela

Hiszpański koncern Meliá rezygnuje z zarządzania wszystkimi 15. hotelami, które znajdowały się pod jego "skrzydłami" na #Kuba. Firma tłumaczy, że w obecnej sytuacji na wyspie, nie ma już możliwości zarządzać tymi obiektami w sposób legalny i bezpieczny.

Meliá nie jest pierwsza. Kilka dni temu podobną decyzję podjął już jej konkurent - Iberostar.

Z zarzadzania hotelami na #Kuba zrezygnowały też kanadyjski koncern Blue Diamond i azjatycki Archipelago International, który na wyspie zarządzał hotelami pod marką Aston.

Te nagłe rezygnacje zagranicznych koncernów hotelarskich to efekt nie tylko aktualnego kryzysu. To przede wszystkim wynik gróźb amerykańskich sankcji wobec wszystkich firm robiących interesy z kubanskim reżimem. Tymczasem większość kubańskich hoteli (budynków) należy do spółek powiązanych z kubańskim rządem i wojskiem. Zagraniczne koncerny hotele te dzierżawiły.

Image

https://x.com/TomekSurdel/status/2062128641245315327

Autor:  jacek96 [ 03 Cze 2026 17:55 ]
Temat postu:  Re: Noclegi z opcją AI

No, teraz gangus się dogada w reżimem, przejmie wszystko za dolara i zdejmie sankcje?

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/