| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Noclegi w Neapolu noclegi-w-neapolu,1362,34853 | Strona 1 z 6 |
| Autor: | wtak [ 02 Kwi 2013 14:47 ] |
| Temat postu: | Re: Neapol - wszystko co wiecie |
jajacekk napisał(a): ... Nocleg już mam w Neapolu, ale mam problem ze znalezieniem czegoś taniego w Positano lub Sorrento... Wrzuć jako propozycję swój nocleg. | |
| Autor: | jajacekk [ 02 Kwi 2013 15:36 ] |
| Temat postu: | Re: Neapol - wszystko co wiecie |
wtak napisał(a): jajacekk napisał(a): ... Nocleg już mam w Neapolu, ale mam problem ze znalezieniem czegoś taniego w Positano lub Sorrento... Wrzuć jako propozycję swój nocleg. Proszę bardzo:) http://www.hotelvittorioveneto.com/ | |
| Autor: | Maciek78 [ 02 Kwi 2013 23:23 ] |
| Temat postu: | Re: Neapol - wszystko co wiecie |
jajacekk napisał(a): wtak napisał(a): jajacekk napisał(a): ... Nocleg już mam w Neapolu, ale mam problem ze znalezieniem czegoś taniego w Positano lub Sorrento... Wrzuć jako propozycję swój nocleg. Proszę bardzo:) http://www.hotelvittorioveneto.com/ Moja propozycja to Mercure Garibaldi - 3osobowy pokój rezerwowany odpowiednio wcześnie kosztuje 60e. Spałem też w http://www.hotelsuiteesedranapoli.it/ ale ceny wg mnie zbyt wysokie. Fajnie i cenowo i lokalizacyjnie i ogólnie wyglądał ten hotel: http://www.hotelcolombonapoli.it/ plusem jest miły taras na wieczorne winko. | |
| Autor: | pastaonfire [ 09 Cze 2013 20:59 ] |
| Temat postu: | Re: Neapol - wszystko co wiecie |
Czy ktoś z Was nocował w Hotelu Ideal, mieszczącym się na "słynnym" Piazza di Garibaldi i zechciałby podzielić się wrażeniami? | |
| Autor: | wolo [ 21 Wrz 2013 22:42 ] |
| Temat postu: | Noclegi w Neapolu |
Siema Lecę solo 19-22paź do Neapolu Planuję zwiedzić Wezuwiusz, Pompeje i Nisidie:) Ma ktoś jakiś nocleg sprawdzony? | |
| Autor: | Mariuszchw [ 22 Wrz 2013 22:59 ] |
| Temat postu: | Re: Neapol. Był ktoś? Jaki dobry tani nocleg? |
Też tam się wybieram, ale w listopadzie. Dołączam się do prośby o jakieś tanie noclegi | |
| Autor: | orfik11 [ 01 Gru 2013 18:44 ] |
| Temat postu: | Re: Neapol - wszystko co wiecie |
Witajcie. Coż czytam to co piszecie i się zastanawiam czy mój hotel Neapolis Via Francesco del Giudice jest dobrym wyborem czy też nie całkiem. Wiecie może co to za dzielnica i okolica? Pozdrawiam | |
| Autor: | kisio [ 01 Gru 2013 19:38 ] |
| Temat postu: | Re: Neapol - wszystko co wiecie |
orfik11 napisał(a): Witajcie. Coż czytam to co piszecie i się zastanawiam czy mój hotel Neapolis Via Francesco del Giudice jest dobrym wyborem czy też nie całkiem. Wiecie może co to za dzielnica i okolica? Pozdrawiam Wg mnie lokalizacja jest bardzo dobra, bezpieczna i w historycznym centrum | |
| Autor: | Stasiek_T [ 01 Gru 2013 21:13 ] |
| Temat postu: | Re: Neapol - wszystko co wiecie |
Potwierdzam. Spędziliśmy tam dwa dni (za mało http://www.designboom.com/design/napoli ... a-mosaics/ | |
| Autor: | alef [ 02 Gru 2013 11:34 ] |
| Temat postu: | Re: Neapol. Był ktoś? Jaki dobry tani nocleg? |
ja polecam Hostel of the sun przy Via Guglielmo Melisurgo 15. w pokoju 5-os płaciliśmy ok 80 zł/os/dobę z wliczonym śniadankiem. czysto, wygodnie, schludnie prawie jak w hotelu, blisko piechotą do centrum...a przede wszystkim rewelacyjna obsługa | |
| Autor: | futrzak [ 02 Gru 2013 12:39 ] |
| Temat postu: | Re: Neapol. Był ktoś? Jaki dobry tani nocleg? |
Ja spałem w "Hotelu Ideal", tylko do idealnego mu mocno brakowało. 60zł/os/z śniadaniem. + lokalizacja, blisko dworca kolejowego, na głównym placu - chodź obecnie to plac budowy + pokoje czyste i łazienka też, - śniadania...hmm o ile to można nazwać śniadaniami, ale zjeść można. | |
| Autor: | przygus [ 02 Gru 2013 13:00 ] |
| Temat postu: | Re: Neapol. Był ktoś? Jaki dobry tani nocleg? |
bardzo podoba mi się tytuł - " dobry tani nocleg". Przecież wiadomo, że jak dobry to nie może być tani, a jak tani to nie może być dobry. Zazwyczaj cena odzwierciedla warunki. | |
| Autor: | Kondziu86 [ 03 Gru 2013 18:42 ] |
| Temat postu: | Re: Neapol. Był ktoś? Jaki dobry tani nocleg? |
magmos napisał(a): @przygus: Jeśli ktoś szuka czegoś na miarę Hiltona czy innego Bristola, to rzeczywiście może być trudno. W innym wypadku, wystarczy trochę poszukać. Polecam Hotel Zara na Via Firenze 81 + wszystko jak na fotkach na booking.com czy tripadvisorze; + cena (śniadania wliczone); + pomocna i bardzo miła obsługa; + czystość (codziennie sprzątanie i zmiana ręczników) + i - lokalizacja (kilkaset metrów od dworca; okna są jednak od strony podwórza, więc w nocy jest cicho); - ręczniki proszą się o wymianę. Byłem tam dwie noce we wrześniu - polecam | |
| Autor: | czekolada [ 17 Sty 2014 00:41 ] |
| Temat postu: | Re: Neapol. Był ktoś? Jaki dobry tani nocleg? |
Może jakieś newsy w temacie noclegów? Ktoś był i poleca coś innego niż koledzy? Lecimy 9 -12 lutego. | |
| Autor: | lawrence z arabii [ 17 Sty 2014 01:08 ] |
| Temat postu: | Re: Neapol. Był ktoś? Jaki dobry tani nocleg? |
http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review ... pania.html W środku ładnie i lokalizacja to prawdziwy Neapol, a nie jakieś podejrzane centrum około dworcowe. | |
| Autor: | czekolada [ 15 Lut 2014 19:28 ] |
| Temat postu: | Re: Neapol. Był ktoś? Jaki dobry tani nocleg? |
Byliśmy 3 noce i polecamy : http://www.hostelpensionemancini.com/ Okolica szemrana bo czarni, transwestyci i ciężko pracujące panie....ale ma to swój koloryt | |
| Autor: | AX77 [ 27 Lut 2014 15:14 ] |
| Temat postu: | Re: Neapol. Był ktoś? Jaki dobry tani nocleg? |
http://www.hotelneapolis.com/ w centrum starego miasta pomiędzy wąskimi uliczkami, blisko do via Toledo, 3 gwiazdki z przyzwoitym śniadaniem (wędliny, ser, jajecznica, kiełbaski, rogaliki), czysto, na 3 piętrze kamienicy- wejście przez okratowaną bramę do podwórza, 56 euro/3 osoby | |
| Autor: | spitfire303 [ 01 Cze 2014 19:19 ] |
| Temat postu: | Re: Neapol. Był ktoś? Jaki dobry tani nocleg? |
Polecam hotel Sant'Eligio. Byłem teraz na 3 noce pod koniec maja. Dobra lokalizacja (blisko centrum i tuż koło portu), pokoje i łazienki bardzo schludne, czysto, miła obsługa, taras na dachu. Śniadanie jak dla mnie słodkie, typowo francuskie raczej (croissant, kawa lub kakao, dżem i nutella | |
| Autor: | Japonka76 [ 01 Cze 2014 19:44 ] |
| Temat postu: | Re: Neapol. Był ktoś? Jaki dobry tani nocleg? |
Hmmm... dobry i tani http://palazzoruffodibagnara.it/ W samym centrum przy Piazza Dante, bezpieczna okolica - w sąsiedniej kamiennicy znajduje się urząd miejski i komisariat policji, 3 minuty do Centro Storico, zaraz przy via Toledo. Blisko do muzeum archeologicznego i prosto do portu. Wokół masa knajpek, sklepów, kawiarni. A sam hotel czysty, apartamenty przestronne, urządzane w dizajnerskim stylu, telewizor, lodówka, klimatyzacja, taras, bardzo pomocna obsługa. Dla mnie super miejsce do odpoczynku po męczącym i ekscytującym zwiedzaniu. Spaliśmy tam na początku maja. | |
| Autor: | rysiekkk [ 06 Cze 2014 13:13 ] |
| Temat postu: | Re: Neapol. Był ktoś? Jaki dobry tani nocleg? |
przygus napisał(a): bardzo podoba mi się tytuł - "dobry tani nocleg". Przecież wiadomo, że jak dobry to nie może być tani, a jak tani to nie może być dobry. Zazwyczaj cena odzwierciedla warunki. kwestia mocno indywidualna Japonka76 napisał(a): Hmmm... dobry i tani dla mnie 90ojro to nawet nie drogo, a okrutnie drogo Sam będę szukał czegoś na 3 noce dla 2 osób (na styczeń) - dla mnie priorytetem jest cena, później standard i lokalizacja Wrzucajcie swoje miejscówki w Neapolu tak do 10 - 15€ /os | |
| Strona 1 z 6 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |