Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Noclegi w Neapolu
noclegi-w-neapolu,1362,34853
Strona 1 z 6

Autor:  wtak [ 02 Kwi 2013 14:47 ]
Temat postu:  Re: Neapol - wszystko co wiecie

jajacekk napisał(a):
...
Nocleg już mam w Neapolu, ale mam problem ze znalezieniem czegoś taniego w Positano lub Sorrento...

Wrzuć jako propozycję swój nocleg.

Autor:  jajacekk [ 02 Kwi 2013 15:36 ]
Temat postu:  Re: Neapol - wszystko co wiecie

wtak napisał(a):
jajacekk napisał(a):
...
Nocleg już mam w Neapolu, ale mam problem ze znalezieniem czegoś taniego w Positano lub Sorrento...

Wrzuć jako propozycję swój nocleg.



Proszę bardzo:)

http://www.hotelvittorioveneto.com/

Autor:  Maciek78 [ 02 Kwi 2013 23:23 ]
Temat postu:  Re: Neapol - wszystko co wiecie

jajacekk napisał(a):
wtak napisał(a):
jajacekk napisał(a):
...
Nocleg już mam w Neapolu, ale mam problem ze znalezieniem czegoś taniego w Positano lub Sorrento...

Wrzuć jako propozycję swój nocleg.



Proszę bardzo:)

http://www.hotelvittorioveneto.com/


Moja propozycja to Mercure Garibaldi - 3osobowy pokój rezerwowany odpowiednio wcześnie kosztuje 60e.
Spałem też w http://www.hotelsuiteesedranapoli.it/ ale ceny wg mnie zbyt wysokie.
Fajnie i cenowo i lokalizacyjnie i ogólnie wyglądał ten hotel:
http://www.hotelcolombonapoli.it/
plusem jest miły taras na wieczorne winko.

Autor:  pastaonfire [ 09 Cze 2013 20:59 ]
Temat postu:  Re: Neapol - wszystko co wiecie

Czy ktoś z Was nocował w Hotelu Ideal, mieszczącym się na "słynnym" Piazza di Garibaldi i zechciałby podzielić się wrażeniami?

Autor:  wolo [ 21 Wrz 2013 22:42 ]
Temat postu:  Noclegi w Neapolu

Siema
Lecę solo 19-22paź do Neapolu
Planuję zwiedzić Wezuwiusz, Pompeje i Nisidie:)
Ma ktoś jakiś nocleg sprawdzony?

Autor:  Mariuszchw [ 22 Wrz 2013 22:59 ]
Temat postu:  Re: Neapol. Był ktoś? Jaki dobry tani nocleg?

Też tam się wybieram, ale w listopadzie. Dołączam się do prośby o jakieś tanie noclegi :)

Autor:  orfik11 [ 01 Gru 2013 18:44 ]
Temat postu:  Re: Neapol - wszystko co wiecie

Witajcie. Coż czytam to co piszecie i się zastanawiam czy mój hotel Neapolis Via Francesco del Giudice jest dobrym wyborem czy też nie całkiem. Wiecie może co to za dzielnica i okolica? Pozdrawiam

Autor:  kisio [ 01 Gru 2013 19:38 ]
Temat postu:  Re: Neapol - wszystko co wiecie

orfik11 napisał(a):
Witajcie. Coż czytam to co piszecie i się zastanawiam czy mój hotel Neapolis Via Francesco del Giudice jest dobrym wyborem czy też nie całkiem. Wiecie może co to za dzielnica i okolica? Pozdrawiam

Wg mnie lokalizacja jest bardzo dobra, bezpieczna i w historycznym centrum :)

Autor:  Stasiek_T [ 01 Gru 2013 21:13 ]
Temat postu:  Re: Neapol - wszystko co wiecie

Potwierdzam. Spędziliśmy tam dwa dni (za mało :-( ), zatrzymaliśmy się niedaleko, w okolicach placu Dantego. Wszystkie atrakcje w zasięgu półgodzinnego spaceru, chodziliśmy po okolicy także nocą czując się bezpiecznie. BTW, oprócz polecanych we wszystkich przewodnikach zabytków warto zobaczyć nowe stacje metra np. Toledo:
http://www.designboom.com/design/napoli ... a-mosaics/

Autor:  alef [ 02 Gru 2013 11:34 ]
Temat postu:  Re: Neapol. Był ktoś? Jaki dobry tani nocleg?

ja polecam Hostel of the sun przy Via Guglielmo Melisurgo 15. w pokoju 5-os płaciliśmy ok 80 zł/os/dobę z wliczonym śniadankiem.
czysto, wygodnie, schludnie prawie jak w hotelu, blisko piechotą do centrum...a przede wszystkim rewelacyjna obsługa

Autor:  futrzak [ 02 Gru 2013 12:39 ]
Temat postu:  Re: Neapol. Był ktoś? Jaki dobry tani nocleg?

Ja spałem w "Hotelu Ideal", tylko do idealnego mu mocno brakowało.
60zł/os/z śniadaniem.
+ lokalizacja, blisko dworca kolejowego, na głównym placu - chodź obecnie to plac budowy
+ pokoje czyste i łazienka też,
- śniadania...hmm o ile to można nazwać śniadaniami, ale zjeść można.

Autor:  przygus [ 02 Gru 2013 13:00 ]
Temat postu:  Re: Neapol. Był ktoś? Jaki dobry tani nocleg?

bardzo podoba mi się tytuł - " dobry tani nocleg". Przecież wiadomo, że jak dobry to nie może być tani, a jak tani to nie może być dobry. Zazwyczaj cena odzwierciedla warunki.

Autor:  Kondziu86 [ 03 Gru 2013 18:42 ]
Temat postu:  Re: Neapol. Był ktoś? Jaki dobry tani nocleg?

magmos napisał(a):
@przygus: Jeśli ktoś szuka czegoś na miarę Hiltona czy innego Bristola, to rzeczywiście może być trudno. W innym wypadku, wystarczy trochę poszukać.

Polecam Hotel Zara na Via Firenze 81

+ wszystko jak na fotkach na booking.com czy tripadvisorze;
+ cena (śniadania wliczone);
+ pomocna i bardzo miła obsługa;
+ czystość (codziennie sprzątanie i zmiana ręczników)

+ i - lokalizacja (kilkaset metrów od dworca; okna są jednak od strony podwórza, więc w nocy jest cicho);
- ręczniki proszą się o wymianę.

Byłem tam dwie noce we wrześniu - polecam

Autor:  czekolada [ 17 Sty 2014 00:41 ]
Temat postu:  Re: Neapol. Był ktoś? Jaki dobry tani nocleg?

Może jakieś newsy w temacie noclegów? Ktoś był i poleca coś innego niż koledzy?
Lecimy 9 -12 lutego.

Autor:  lawrence z arabii [ 17 Sty 2014 01:08 ]
Temat postu:  Re: Neapol. Był ktoś? Jaki dobry tani nocleg?

http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review ... pania.html

W środku ładnie i lokalizacja to prawdziwy Neapol, a nie jakieś podejrzane centrum około dworcowe.

Autor:  czekolada [ 15 Lut 2014 19:28 ]
Temat postu:  Re: Neapol. Był ktoś? Jaki dobry tani nocleg?

Byliśmy 3 noce i polecamy : http://www.hostelpensionemancini.com/
Okolica szemrana bo czarni, transwestyci i ciężko pracujące panie....ale ma to swój koloryt ;) blisko do dworca i z buta do centrum również. Hostel prowadzi Polka i można się fajnych rzeczy dowiedzieć o mieszkaniu w Neapolu :), generalnie obsługa b. pomocna.

Autor:  AX77 [ 27 Lut 2014 15:14 ]
Temat postu:  Re: Neapol. Był ktoś? Jaki dobry tani nocleg?

http://www.hotelneapolis.com/

w centrum starego miasta pomiędzy wąskimi uliczkami, blisko do via Toledo, 3 gwiazdki z przyzwoitym śniadaniem (wędliny, ser, jajecznica, kiełbaski, rogaliki), czysto, na 3 piętrze kamienicy- wejście przez okratowaną bramę do podwórza, 56 euro/3 osoby

Autor:  spitfire303 [ 01 Cze 2014 19:19 ]
Temat postu:  Re: Neapol. Był ktoś? Jaki dobry tani nocleg?

Polecam hotel Sant'Eligio. Byłem teraz na 3 noce pod koniec maja. Dobra lokalizacja (blisko centrum i tuż koło portu), pokoje i łazienki bardzo schludne, czysto, miła obsługa, taras na dachu. Śniadanie jak dla mnie słodkie, typowo francuskie raczej (croissant, kawa lub kakao, dżem i nutella ;))

Autor:  Japonka76 [ 01 Cze 2014 19:44 ]
Temat postu:  Re: Neapol. Był ktoś? Jaki dobry tani nocleg?

Hmmm... dobry i tani :roll: Mogę polecić w Neapolu dobry nocleg, ale czy tani tani? 90EUR
http://palazzoruffodibagnara.it/
W samym centrum przy Piazza Dante, bezpieczna okolica - w sąsiedniej kamiennicy znajduje się urząd miejski i komisariat policji, 3 minuty do Centro Storico, zaraz przy via Toledo. Blisko do muzeum archeologicznego i prosto do portu. Wokół masa knajpek, sklepów, kawiarni. A sam hotel czysty, apartamenty przestronne, urządzane w dizajnerskim stylu, telewizor, lodówka, klimatyzacja, taras, bardzo pomocna obsługa. Dla mnie super miejsce do odpoczynku po męczącym i ekscytującym zwiedzaniu. Spaliśmy tam na początku maja.

Autor:  rysiekkk [ 06 Cze 2014 13:13 ]
Temat postu:  Re: Neapol. Był ktoś? Jaki dobry tani nocleg?

przygus napisał(a):
bardzo podoba mi się tytuł - "dobry tani nocleg". Przecież wiadomo, że jak dobry to nie może być tani, a jak tani to nie może być dobry. Zazwyczaj cena odzwierciedla warunki.

kwestia mocno indywidualna ;)
Japonka76 napisał(a):
Hmmm... dobry i tani :roll: Mogę polecić w Neapolu dobry nocleg, ale czy tani tani? 90EUR

dla mnie 90ojro to nawet nie drogo, a okrutnie drogo :lol:

Sam będę szukał czegoś na 3 noce dla 2 osób (na styczeń) - dla mnie priorytetem jest cena, później standard i lokalizacja 8-)
Wrzucajcie swoje miejscówki w Neapolu tak do 10 - 15€ /os ;)

Strona 1 z 6 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/