Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Nocleg w Sandefjord
nocleg-w-sandefjord,1376,26236
Strona 1 z 1

Autor:  BuBu86 [ 08 Mar 2013 16:47 ]
Temat postu:  Nocleg w Sandefjord

Ktoś coś poleca w przystępnej cenie adekwatnie do kosztów biletów lotniczych w tamten rejon ? :)

Autor:  kaaja [ 09 Mar 2013 00:04 ]
Temat postu:  Re: Nocleg w Sandefjord

Havnegata 8
450 nok za pokój 2 osobowy, w pełni wyposażony, bez dodatkowych opłat za pościel i ręczniki.

Autor:  orfik11 [ 09 Mar 2013 00:33 ]
Temat postu:  Re: Nocleg w Sandefjord

Jak na Norwegię to i tak dobra cena. Pozdrawiam

Autor:  dzipsy [ 18 Mar 2013 20:01 ]
Temat postu:  Re: Nocleg w Sandefjord

ktoś korzystał może z couchsurfingu w Sandefjord?

Autor:  sanrioo [ 22 Mar 2013 11:34 ]
Temat postu:  Re: Nocleg w Sandefjord

jamam taki zamiar pod koniec kwietnia :) z tego co wiem ludzie są otwarci chociaż ostatnio np w Bergamo nie udało nam się znaleźć hosta.

Autor:  tabo89 [ 14 Cze 2014 11:02 ]
Temat postu:  Re: Nocleg w Sandefjord

Macie coś do polecenia w dobrej cenie?

Autor:  magister997 [ 14 Cze 2014 13:17 ]
Temat postu:  Re: Nocleg w Sandefjord

Witam osobiście byłem 2 dni w Sandefjord (wizzair) i niestety nic taniego nie znalazłem. Doba hotelowa to minimum 500 koron . Ja wybrałem opcje nocowania w porcie obok biur firmy Color Line (są ławki oraz można przekimać na skałach). Co do innych miejsc można wybrać 1. Dworzec kolejowy (zamykany od 23:00 do 4:00) więc nocleg jeśli już to od 4:00 ;] . 2. Lotnisko lecz też zamykane do ok. 4 rano. 3. Stacja benzynowa Shell lecz tylko na plastikowych krzesłach.

Autor:  tabo89 [ 14 Cze 2014 17:41 ]
Temat postu:  Re: Nocleg w Sandefjord

Na airbnb mamy w Sandefjord 4 oferty, najtańsza to 260 zł za nockę:
https://www.airbnb.pl/rooms/2055881

Korzystał ktoś?

Autor:  frymark [ 26 Mar 2015 23:01 ]
Temat postu:  Re: Nocleg w Sandefjord

Również mogę polecić Havnegata 8. Tzw room in the annex. Skandynawski mini domek na podwórku składa się z dwóch pokoi i wspólnej łazienki. Cena za mniejszy pokój to 450NOK. Pokój dośc ciepły, w boazerii, z lodówką,ręcznikami i pościelą. Idealny na lot tylko z podręcznym bagażem....

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/