| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Nocleg w Sandefjord nocleg-w-sandefjord,1376,26236 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | BuBu86 [ 08 Mar 2013 16:47 ] |
| Temat postu: | Nocleg w Sandefjord |
Ktoś coś poleca w przystępnej cenie adekwatnie do kosztów biletów lotniczych w tamten rejon ? | |
| Autor: | kaaja [ 09 Mar 2013 00:04 ] |
| Temat postu: | Re: Nocleg w Sandefjord |
Havnegata 8 450 nok za pokój 2 osobowy, w pełni wyposażony, bez dodatkowych opłat za pościel i ręczniki. | |
| Autor: | orfik11 [ 09 Mar 2013 00:33 ] |
| Temat postu: | Re: Nocleg w Sandefjord |
Jak na Norwegię to i tak dobra cena. Pozdrawiam | |
| Autor: | dzipsy [ 18 Mar 2013 20:01 ] |
| Temat postu: | Re: Nocleg w Sandefjord |
ktoś korzystał może z couchsurfingu w Sandefjord? | |
| Autor: | sanrioo [ 22 Mar 2013 11:34 ] |
| Temat postu: | Re: Nocleg w Sandefjord |
jamam taki zamiar pod koniec kwietnia | |
| Autor: | tabo89 [ 14 Cze 2014 11:02 ] |
| Temat postu: | Re: Nocleg w Sandefjord |
Macie coś do polecenia w dobrej cenie? | |
| Autor: | magister997 [ 14 Cze 2014 13:17 ] |
| Temat postu: | Re: Nocleg w Sandefjord |
Witam osobiście byłem 2 dni w Sandefjord (wizzair) i niestety nic taniego nie znalazłem. Doba hotelowa to minimum 500 koron . Ja wybrałem opcje nocowania w porcie obok biur firmy Color Line (są ławki oraz można przekimać na skałach). Co do innych miejsc można wybrać 1. Dworzec kolejowy (zamykany od 23:00 do 4:00) więc nocleg jeśli już to od 4:00 ;] . 2. Lotnisko lecz też zamykane do ok. 4 rano. 3. Stacja benzynowa Shell lecz tylko na plastikowych krzesłach. | |
| Autor: | tabo89 [ 14 Cze 2014 17:41 ] |
| Temat postu: | Re: Nocleg w Sandefjord |
Na airbnb mamy w Sandefjord 4 oferty, najtańsza to 260 zł za nockę: https://www.airbnb.pl/rooms/2055881 Korzystał ktoś? | |
| Autor: | frymark [ 26 Mar 2015 23:01 ] |
| Temat postu: | Re: Nocleg w Sandefjord |
Również mogę polecić Havnegata 8. Tzw room in the annex. Skandynawski mini domek na podwórku składa się z dwóch pokoi i wspólnej łazienki. Cena za mniejszy pokój to 450NOK. Pokój dośc ciepły, w boazerii, z lodówką,ręcznikami i pościelą. Idealny na lot tylko z podręcznym bagażem.... | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |