| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Nassau nassau,1628,179152 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | johnny_doe [ 27 Paź 2024 12:21 ] |
| Temat postu: | Nassau |
Ktoś był, coś może polecić, podpowiedzieć, odradzić? Jak z bezpieczeństwiem? Słyszałem że z tym różnie tam bywa. | |
| Autor: | bruce09lili [ 27 Paź 2024 12:29 ] |
| Temat postu: | Re: Nassau |
Samo miasto jest drogie i nastawione na bogatych amerykańskich turystów. Za to ma kilka fajnych punktów na snoorkling. My braliśmy całodniową wycieczkę na świnki + 2x snoorkling (żółwie i rybki) + lunch i napoje. Nie pamiętam teraz kwoty ale za 2+1 chyba płaciliśmy ok 1800 zł. Jeśli lubisz takie klimaty to warto rozważyć. W ramach info to dodam że port z którego odpływają wycieczki jest ok 15 minut samochodem a taxi są dziadowsko drogie. Za wejście na plażę świnek jeszcze jest ekstra 30$ za osobę. Jest też patent na niepłacenie ale to nie zawsze zadziała. | |
| Autor: | johnny_doe [ 15 Lut 2025 21:20 ] |
| Temat postu: | Re: Nassau |
Ok., byliśmy, raczej jest nisko na naszej liście miejsc do których chcemy wrócić. Popłynęliśmy najpierw na Pearl Island (spoko plaża, niezła infrastruktura). stamtąd może minutę, może dwie rejsu na plażę ze świniami. My mieliśmy wejście w cenie wykupionej wycieczki. Karmisz świnie, kąpiesz się z nimi w wodzie, z której po chwili uciekasz, bo odkrywasz że świnie defekują tam gdzie są - czyli również do wody, w której później unoszą się ich kupy. Spoko sprawa na 10 minut, może kwadrans. Wróciliśmy do portu, spacer po Straw Market. Nachalni sprzedawcy, hałas, kłótnie, kompletnie nie mój klimat. Nie czulem się tam dobrze. Atrakcje w okolicy odpuściliśmy ze względu na brak czasu. Jakoś Nassau mnie nie zauroczyło, przynajmniej to, co widziałem do tej pory. Bahamy odhaczone, może kiedyś wrócimy, z naciskiem na może. | |
| Autor: | gembski [ 18 Sty 2026 02:01 ] |
| Temat postu: | Re: Nassau |
Czesc Czy wycieczkę kupowaliście na statku czy wcześniej w lokalnym biurze ? | |
| Autor: | johnny_doe [ 18 Lut 2026 15:21 ] |
| Temat postu: | Re: Nassau |
@gembski Statek | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |