Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Narty w Tyrolu, czy warto?
narty-w-tyrolu-czy-warto,1494,121607
Strona 1 z 1

Autor:  KajaM [ 18 Gru 2017 17:06 ]
Temat postu:  Narty w Tyrolu, czy warto?

Witam,

W ferie chciałabym jechać na narty do Austrii, ale kompletnie nie wiem co i jak.

Jadę pierwszy raz i mam parę pytań do osób, które się orientują w temacie.
1) Jakie miejsca polecacie, bo akurat tą miejscowość znalazłam w internecie, ale może można jechać gdzieś indziej ? Tyle, że chciałabym, aby to było za granicą
1) Polecacie jakieś noclegi, aby nie były za miliony monet?
2) Czy na miejscu wypożyczę cały sprzęt?
3) Co powinnam zabrać ze sobą?
4) Jakie są koszty takiego wyjazdu
5) Jakie koszty są związane ze zjazdami- jakieś bilety ?
6) Jak z internetem ? Można wykupić u operatora jakiś pakiet? Czy można kupić coś na miejscu? Wiem, że są WiFi, ale nie lubię z nich korzystać, a chce mieć internet ciągle przy sobie w razie co.

Z góry dziękuję za pomoc!

Autor:  becek [ 18 Gru 2017 17:31 ]
Temat postu:  Re: Narty w Tyrolu, czy warto?

1 -skorzystaj z biura podrozy
2- tak
3-wszsystko co ci potrzebne
4-rozne
5-rozne, jakieś bilety-nazywa się to karnetem ale możesz tez wykupić zjazdy pojedyncze
6-mozna,można,
w sumie to polecam Karkonosze-na miejscu, wszystko ogarniesz no i internet zawsze masz przy sobie, a masz?

acha Tyrol to nazwa geograficzna ciach

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/