| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Namiot we wrześniu namiot-we-wrzesniu,1387,132437 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | manior999 [ 24 Sie 2018 17:30 ] |
| Temat postu: | Namiot we wrześniu |
Cześć i czołem! 5 września wylatujemy na Islandię pod namiot. Planujemy objazdówkę - 9 dni. Był ktoś kiedyś? Jak pogoda i temperatura? Da się do tego jakoś przygotować? Będziemy wdzięczni za wszystkie rady i wskazówki | |
| Autor: | BooBooZB [ 24 Sie 2018 17:41 ] |
| Temat postu: | Re: Namiot we wrześniu |
Ktoś kiedyś był Jest też sporo relacji. Radzę poświęcić trochę czasu i przeczytać, z postami użytkownika @Artycjusz na czele. A co do pogody, to wrzucę tylko: | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |