Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

MŚ w Koszykówce 2019
ms-w-koszykowce-2019,1523,111347
Strona 2 z 2

Autor:  maczup [ 17 Lip 2019 10:03 ]
Temat postu:  Re: MŚ w Koszykówce 2019

Wniosek można wypełnić w internecie, wydrukować, umówić spotkanie w centrum wizowym na Siennej, iść, pokazać rezerwacje lotnicze i hotelowe i w wyznaczonym terminie wrócić po paszport.

Najlepiej przyjść kilkanaście/dziesiąt minut przed otwarciem, by w miarę szybko to załatwić. Więcej przeczytasz na forum Chiny.

Ps. I oczywiście zapłacić ~450 zł :-)

Autor:  spejson911 [ 31 Lip 2019 11:25 ]
Temat postu:  Re: MŚ w Koszykówce 2019

Ja wizę załatwiam w Gdańsku. Koszt mniejszy bo 260 zł, ale tylko dla Pomorskiego, Zachodnio-Pomorskiego, Kujawsko-Pomorskiego i Warminsko-Mazurskiego. Robimy jakiś doping zorganizowany w Pekinie?:P

Autor:  olldi [ 16 Sie 2019 10:09 ]
Temat postu:  Re: MŚ w Koszykówce 2019

My mamy problem z biletami na te mecze w Pekinie, nie wysłali ich do nas, zażyczyli sobie żebyśmy odebrali je osobiście :-) Także 30 bujamy się do jakiegoś biura żeby je odebrać, trochę czarno to widzę bo pewnie nie tylko my mamy taki problem

Autor:  spejson911 [ 16 Sie 2019 20:06 ]
Temat postu:  Re: MŚ w Koszykówce 2019

Ja tez musze odebrać je w Pekinie tylko ze przylatuje 31 sierpnia o 5:30 dopiero. Adres który wysłali w mailu nie pokazuje się w żadnej mapie :p niezła organizacja

Autor:  olldi [ 16 Sie 2019 22:57 ]
Temat postu:  Re: MŚ w Koszykówce 2019

Dongzhong street 32 ?To jest w Google mapach, jako dong zhong jie, chyba ze masz jakiś inny adres.
Nam cwaniaczki pisali ze wysłali, jak się zapytaliśmy o tracking number przesyłki to się okazało ze jednak nie, także niezle jaja.

Autor:  pabloz [ 16 Sie 2019 23:00 ]
Temat postu:  Re: MŚ w Koszykówce 2019

Może pomylili coś. Na Yandex też nie ma ?

Autor:  spejson911 [ 17 Sie 2019 10:57 ]
Temat postu:  Re: MŚ w Koszykówce 2019

Ok teraz mam. To ma być niby siedziba Damai, ale ja tez pokazuje na kompletnie innej ulicy. Ogólnie niezły maja burdel z biletami. Tak samo w mailu napisali ze odbiór tylko do 30 sierpnia to do nich napisałem ze jak to możliwe ja przylatuje później a w momencie zakupu nie było informacji ze bilety będą dostępne tylko do 30 września to odpisali. A to, ze jednak później tez będzie można....

Autor:  olldi [ 17 Sie 2019 15:01 ]
Temat postu:  Re: MŚ w Koszykówce 2019

Tak, burdel niewąski a mieli na to kupę czasu. Spodziewam się niezłych komedii, bo coś czuje ze sporo ludzi będzie w tej samej sytuacji. Jak się uda to dam znac 30 jak to wyglada. Daj jakiś namiar na PW to postaram się dać znac

Autor:  spejson911 [ 21 Sie 2019 19:12 ]
Temat postu:  Re: MŚ w Koszykówce 2019

Tak ogladam sobie teraz mecz Polska - Holandia słabo to wyglada na tydzień przed.....

Autor:  Art of flying [ 21 Sie 2019 23:02 ]
Temat postu:  Re: MŚ w Koszykówce 2019

Wygląda to po prostu słabo. Czekamy na turniej, układ mamy wręcz najlepszy z możliwych aby awansować z grupy, a nawet do ćwierćfinału. Wykorzystajmy to !

Autor:  gruby_inversia [ 02 Wrz 2019 16:43 ]
Temat postu:  Re: MŚ w Koszykówce 2019

Wspanialy mecz! Wygrac z Chinczykami i sedziami :D
Dajcie jakies foty bo tak wam zazdroszcze, ze chociaz sobie popatrze :D

Autor:  mercury [ 03 Wrz 2019 07:50 ]
Temat postu:  Re: MŚ w Koszykówce 2019

Oj tak to był epicki mecz, zazdroszczę wszystkim którzy mieli możliwość zobaczyć go na żywo. Miny Chińczyków musiały być bezcenne :) Również czekam na foty i relacje choć domyślam się że wpadną dopiero po powrocie do PL.

Autor:  Art of flying [ 06 Wrz 2019 23:26 ]
Temat postu:  Re: MŚ w Koszykówce 2019

Jesteśmy w ćwierćfinale, historyczny sukces, kolejny piekny mecz z Rosją ! Fotki grupa fotki ! ;)

Autor:  Turysta89 [ 06 Wrz 2019 23:46 ]
Temat postu:  Re: MŚ w Koszykówce 2019

super mecz Polaków, ciężko będzie o coś więcej niż ta 1/4, ale i tak bardzo się cieszę z obecnego wyniku

Autor:  rw30 [ 17 Wrz 2019 14:23 ]
Temat postu:  Re: MŚ w Koszykówce 2019

no i jak tem mistrzostwa & ogólnie Chiny wypadly? (pytanie do tych ktorzy wybrali sie do Chin)

Strona 2 z 2 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/