| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| MŚ w Koszykówce 2019 ms-w-koszykowce-2019,1523,111347 | Strona 2 z 2 |
| Autor: | maczup [ 17 Lip 2019 10:03 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ w Koszykówce 2019 |
Wniosek można wypełnić w internecie, wydrukować, umówić spotkanie w centrum wizowym na Siennej, iść, pokazać rezerwacje lotnicze i hotelowe i w wyznaczonym terminie wrócić po paszport. Najlepiej przyjść kilkanaście/dziesiąt minut przed otwarciem, by w miarę szybko to załatwić. Więcej przeczytasz na forum Chiny. Ps. I oczywiście zapłacić ~450 zł | |
| Autor: | spejson911 [ 31 Lip 2019 11:25 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ w Koszykówce 2019 |
Ja wizę załatwiam w Gdańsku. Koszt mniejszy bo 260 zł, ale tylko dla Pomorskiego, Zachodnio-Pomorskiego, Kujawsko-Pomorskiego i Warminsko-Mazurskiego. Robimy jakiś doping zorganizowany w Pekinie?:P | |
| Autor: | olldi [ 16 Sie 2019 10:09 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ w Koszykówce 2019 |
My mamy problem z biletami na te mecze w Pekinie, nie wysłali ich do nas, zażyczyli sobie żebyśmy odebrali je osobiście | |
| Autor: | spejson911 [ 16 Sie 2019 20:06 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ w Koszykówce 2019 |
Ja tez musze odebrać je w Pekinie tylko ze przylatuje 31 sierpnia o 5:30 dopiero. Adres który wysłali w mailu nie pokazuje się w żadnej mapie :p niezła organizacja | |
| Autor: | olldi [ 16 Sie 2019 22:57 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ w Koszykówce 2019 |
Dongzhong street 32 ?To jest w Google mapach, jako dong zhong jie, chyba ze masz jakiś inny adres. Nam cwaniaczki pisali ze wysłali, jak się zapytaliśmy o tracking number przesyłki to się okazało ze jednak nie, także niezle jaja. | |
| Autor: | pabloz [ 16 Sie 2019 23:00 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ w Koszykówce 2019 |
Może pomylili coś. Na Yandex też nie ma ? | |
| Autor: | spejson911 [ 17 Sie 2019 10:57 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ w Koszykówce 2019 |
Ok teraz mam. To ma być niby siedziba Damai, ale ja tez pokazuje na kompletnie innej ulicy. Ogólnie niezły maja burdel z biletami. Tak samo w mailu napisali ze odbiór tylko do 30 sierpnia to do nich napisałem ze jak to możliwe ja przylatuje później a w momencie zakupu nie było informacji ze bilety będą dostępne tylko do 30 września to odpisali. A to, ze jednak później tez będzie można.... | |
| Autor: | olldi [ 17 Sie 2019 15:01 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ w Koszykówce 2019 |
Tak, burdel niewąski a mieli na to kupę czasu. Spodziewam się niezłych komedii, bo coś czuje ze sporo ludzi będzie w tej samej sytuacji. Jak się uda to dam znac 30 jak to wyglada. Daj jakiś namiar na PW to postaram się dać znac | |
| Autor: | spejson911 [ 21 Sie 2019 19:12 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ w Koszykówce 2019 |
Tak ogladam sobie teraz mecz Polska - Holandia słabo to wyglada na tydzień przed..... | |
| Autor: | Art of flying [ 21 Sie 2019 23:02 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ w Koszykówce 2019 |
Wygląda to po prostu słabo. Czekamy na turniej, układ mamy wręcz najlepszy z możliwych aby awansować z grupy, a nawet do ćwierćfinału. Wykorzystajmy to ! | |
| Autor: | gruby_inversia [ 02 Wrz 2019 16:43 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ w Koszykówce 2019 |
Wspanialy mecz! Wygrac z Chinczykami i sedziami Dajcie jakies foty bo tak wam zazdroszcze, ze chociaz sobie popatrze | |
| Autor: | mercury [ 03 Wrz 2019 07:50 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ w Koszykówce 2019 |
Oj tak to był epicki mecz, zazdroszczę wszystkim którzy mieli możliwość zobaczyć go na żywo. Miny Chińczyków musiały być bezcenne | |
| Autor: | Art of flying [ 06 Wrz 2019 23:26 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ w Koszykówce 2019 |
Jesteśmy w ćwierćfinale, historyczny sukces, kolejny piekny mecz z Rosją ! Fotki grupa fotki ! | |
| Autor: | Turysta89 [ 06 Wrz 2019 23:46 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ w Koszykówce 2019 |
super mecz Polaków, ciężko będzie o coś więcej niż ta 1/4, ale i tak bardzo się cieszę z obecnego wyniku | |
| Autor: | rw30 [ 17 Wrz 2019 14:23 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ w Koszykówce 2019 |
no i jak tem mistrzostwa & ogólnie Chiny wypadly? (pytanie do tych ktorzy wybrali sie do Chin) | |
| Strona 2 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |