| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| MŚ 2018 w Rosji ms-2018-w-rosji,1497,77083 | Strona 153 z 155 |
| Autor: | aragonix [ 12 Lip 2018 12:14 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Nie każdy uważał na lekcjach matematyki. Francja mistrzem świata .Z naszego podwórka - Brzeczek selekcjonerem. Drugi Fornalik czy też udany eksperyment jak z Nawałka? | |
| Autor: | yesterxxx [ 12 Lip 2018 12:27 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Wiadomo, opcja krajowa, kolega, by nikt z zagranicy nie zagladal do szafy. I nie odkryl zatrudnionych przyjaciol I znajomych krolika bez kompetencji, albo nie wymienil ich na swoj sztab.... Gdzie podazasz polska pilko... | |
| Autor: | Anonymous [ 15 Lip 2018 18:56 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Gratulacje dla Chorwacji. Najlepsza reprezentacja narodowa świata. | |
| Autor: | pawelos [ 15 Lip 2018 20:07 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Wystarczy porównać obrazki z Paryża i Zagrzebia i wszystko staje sie jasne. | |
| Autor: | luck1991 [ 16 Lip 2018 11:18 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Wszyscy kibice, którzy wyrobili FAN ID będą mogli wjechać do Rosji bez wizy do końca 2018 roku https://www.reuters.com/article/us-socc ... SKBN1K50YM | |
| Autor: | Spartanin [ 16 Lip 2018 12:20 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Władymir czasem jest wporzo | |
| Autor: | vivere [ 16 Lip 2018 14:39 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
kemot napisał(a): Jak Ty te 270 minut wyliczyłeś? Mi wychodzi 1/3 tego czyli jeden pełny mecz. Bo grali jeszcze baraże w eliminacjach | |
| Autor: | Anonymous [ 16 Lip 2018 14:45 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
To się nie liczy, w barażach się zgrywali po wymianie trenera I pomyśleć, że gdyby nie wygrana z Ukrainą w ostatnim meczu grupowym w ogóle by na mś Chorwacja nie zagrała | |
| Autor: | Cracoviaczek [ 16 Lip 2018 20:31 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Kacperun napisał(a): Hej, czy ktoś posiadający bilet CST dostał już zwrot z powodu braku awansu Polski do rundy pucharowej? Lub może ma ktoś informacje kiedy takich zwrotów można się spodziewać? Podbijam pytanie. Czy ktoś ma jakieś info na ten temat? Czy w ogóle przewidują te zwroty? FIFA na moje zapytanie odpowiedziała tradycyjnie czyli linkiem do regulaminu | |
| Autor: | golen [ 16 Lip 2018 20:51 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Zapewne proces zwrotów za anulowane przez brak awansu bilety CST będą robić całościowo - a dopiero niecały tydzień temu, po półfinałach wyjaśniły się ostatnie niewiadome z takimi biletami. W regulaminie jest, że zwrócą, pomniejszone o 10$ za osobę (+ jak piszą "odpowiednie opłaty bankowe"). | |
| Autor: | BTTOS [ 16 Lip 2018 20:53 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Witam. Po 2 dniach w hotelu przywalili się o brak meldunków z poprzedniego pobytu i chcą nas eksmitować jutro jak nie zapłacimy w banku 10 tys. dziengów. Miał ktoś podobne kłopoty? W którym banku można zapłacić i jak się dogadywać? Albo może zna ktoś jakiś hotel w Moskwie, który nie wymaga rejestracji? Potrzebujemy jedną noc bo wylot mamy w środę. | |
| Autor: | Anonymous [ 16 Lip 2018 21:07 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Zarezerwuj apartament z Airbnb, Wimdu albo booking.com Tu spałem awaryjnie (wchodziłem z ulicy i nie brałem paragonu): Art House Hostel on Polyanka | |
| Autor: | grzegorzkatowice [ 16 Lip 2018 21:16 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Cracoviaczek napisał(a): Kacperun napisał(a): Hej, czy ktoś posiadający bilet CST dostał już zwrot z powodu braku awansu Polski do rundy pucharowej? Lub może ma ktoś informacje kiedy takich zwrotów można się spodziewać? Podbijam pytanie. Czy ktoś ma jakieś info na ten temat? Czy w ogóle przewidują te zwroty? FIFA na moje zapytanie odpowiedziała tradycyjnie czyli linkiem do regulaminu Spokojnie. Wiadomo, że w czasie mistrzostw nie będzie zwrotów, bo nie będą się tak rozdrabniać, żeby po odpadnięciu każdej drużyny zwracać pieniądze kibicom z poszczególnego państwa, które akurat odpadło. Zrobią to całościowo po mistrzostwach. Wiem, że UEFA to inna mafia niż FIFA i nie można tym się do końca sugerować, ale po ostatnim EURO miałem wpływ zwrotu na kartę kredytową w dniu 18 lipca (specjalnie sprawdziłem stary wyciąg), czyli 8 dni po finale. | |
| Autor: | raskol [ 18 Lip 2018 10:20 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
przekraczal ktos juz granice na fanid po 15 lipca? Straznicy poinfromowani o dekrecie Putina? Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | Anonymous [ 18 Lip 2018 10:44 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
wynika, że na teraz jest to na etapie jedynie deklaracji Astarloa12 napisał(a): Najprawdopodobniej do 28 lipca dowiemy się czy Rosja zniesie obowiązek wizowy dla posiadaczy Fan ID: https://www.fourfourtwo.com.au/feature/ ... ker-498527 | |
| Autor: | Nahavandi [ 25 Lip 2018 14:26 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Taki paradoks, ze sami rosyjscy pogranicznicy maja mylne (chyba) informacje - przed chwila na przejsciu w Troitsku bylu przekonani, ze zgodnie z obowiazujacym prawem moge z Fan ID zostac w Rosji juz w tej chwili do konca roku... | |
| Autor: | madej [ 25 Lip 2018 16:00 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Bo to prawda | |
| Autor: | Nahavandi [ 25 Lip 2018 21:36 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Lol. To dlaczego wszystkie serwisy pisaly o tym, ze to musi byc notyfikowane najpierw przez Dume itp? | |
| Autor: | Anonymous [ 25 Lip 2018 21:45 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Pewnie dlatego, że musiało być zatwierdzone przez Dumę. | |
| Autor: | Nahavandi [ 26 Lip 2018 04:34 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
czy sa gdzies informacje o tym, ze faktycznie to zatwierdzono i jak konkretnie wygladaja szczegoly tej ustawy? | |
| Strona 153 z 155 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |