Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

MŚ 2018 w Rosji
ms-2018-w-rosji,1497,77083
Strona 153 z 155

Autor:  aragonix [ 12 Lip 2018 12:14 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Nie każdy uważał na lekcjach matematyki.

Francja mistrzem świata .
Z naszego podwórka - Brzeczek selekcjonerem. Drugi Fornalik czy też udany eksperyment jak z Nawałka?

Autor:  yesterxxx [ 12 Lip 2018 12:27 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Wiadomo, opcja krajowa, kolega, by nikt z zagranicy nie zagladal do szafy. I nie odkryl zatrudnionych przyjaciol I znajomych krolika bez kompetencji, albo nie wymienil ich na swoj sztab.... Gdzie podazasz polska pilko...

Autor:  Anonymous [ 15 Lip 2018 18:56 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Gratulacje dla Chorwacji. Najlepsza reprezentacja narodowa świata.

Autor:  pawelos [ 15 Lip 2018 20:07 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Wystarczy porównać obrazki z Paryża i Zagrzebia i wszystko staje sie jasne.

Autor:  luck1991 [ 16 Lip 2018 11:18 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Wszyscy kibice, którzy wyrobili FAN ID będą mogli wjechać do Rosji bez wizy do końca 2018 roku :)
https://www.reuters.com/article/us-socc ... SKBN1K50YM

Autor:  Spartanin [ 16 Lip 2018 12:20 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Władymir czasem jest wporzo

Autor:  vivere [ 16 Lip 2018 14:39 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

kemot napisał(a):
Jak Ty te 270 minut wyliczyłeś? Mi wychodzi 1/3 tego czyli jeden pełny mecz.


Bo grali jeszcze baraże w eliminacjach ;) czyli 2x90 + 3x30
;)

Autor:  Anonymous [ 16 Lip 2018 14:45 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

To się nie liczy, w barażach się zgrywali po wymianie trenera ;)
I pomyśleć, że gdyby nie wygrana z Ukrainą w ostatnim meczu grupowym w ogóle by na mś Chorwacja nie zagrała

Autor:  Cracoviaczek [ 16 Lip 2018 20:31 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Kacperun napisał(a):
Hej,
czy ktoś posiadający bilet CST dostał już zwrot z powodu braku awansu Polski do rundy pucharowej?
Lub może ma ktoś informacje kiedy takich zwrotów można się spodziewać?

Podbijam pytanie. Czy ktoś ma jakieś info na ten temat? Czy w ogóle przewidują te zwroty? FIFA na moje zapytanie odpowiedziała tradycyjnie czyli linkiem do regulaminu :evil:

Autor:  golen [ 16 Lip 2018 20:51 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Zapewne proces zwrotów za anulowane przez brak awansu bilety CST będą robić całościowo - a dopiero niecały tydzień temu, po półfinałach wyjaśniły się ostatnie niewiadome z takimi biletami.

W regulaminie jest, że zwrócą, pomniejszone o 10$ za osobę (+ jak piszą "odpowiednie opłaty bankowe").

Autor:  BTTOS [ 16 Lip 2018 20:53 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Witam. Po 2 dniach w hotelu przywalili się o brak meldunków z poprzedniego pobytu i chcą nas eksmitować jutro jak nie zapłacimy w banku 10 tys. dziengów. Miał ktoś podobne kłopoty? W którym banku można zapłacić i jak się dogadywać? Albo może zna ktoś jakiś hotel w Moskwie, który nie wymaga rejestracji? Potrzebujemy jedną noc bo wylot mamy w środę.

Autor:  Anonymous [ 16 Lip 2018 21:07 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Zarezerwuj apartament z Airbnb, Wimdu albo booking.com
Tu spałem awaryjnie (wchodziłem z ulicy i nie brałem paragonu): Art House Hostel on Polyanka

Autor:  grzegorzkatowice [ 16 Lip 2018 21:16 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Cracoviaczek napisał(a):
Kacperun napisał(a):
Hej,
czy ktoś posiadający bilet CST dostał już zwrot z powodu braku awansu Polski do rundy pucharowej?
Lub może ma ktoś informacje kiedy takich zwrotów można się spodziewać?

Podbijam pytanie. Czy ktoś ma jakieś info na ten temat? Czy w ogóle przewidują te zwroty? FIFA na moje zapytanie odpowiedziała tradycyjnie czyli linkiem do regulaminu :evil:


Spokojnie. Wiadomo, że w czasie mistrzostw nie będzie zwrotów, bo nie będą się tak rozdrabniać, żeby po odpadnięciu każdej drużyny zwracać pieniądze kibicom z poszczególnego państwa, które akurat odpadło.
Zrobią to całościowo po mistrzostwach.
Wiem, że UEFA to inna mafia niż FIFA i nie można tym się do końca sugerować, ale po ostatnim EURO miałem wpływ zwrotu na kartę kredytową w dniu 18 lipca (specjalnie sprawdziłem stary wyciąg), czyli 8 dni po finale.

Autor:  raskol [ 18 Lip 2018 10:20 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

przekraczal ktos juz granice na fanid po 15 lipca? Straznicy poinfromowani o dekrecie Putina?

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka

Autor:  Anonymous [ 18 Lip 2018 10:44 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

wynika, że na teraz jest to na etapie jedynie deklaracji

Astarloa12 napisał(a):
Najprawdopodobniej do 28 lipca dowiemy się czy Rosja zniesie obowiązek wizowy dla posiadaczy Fan ID:
https://www.fourfourtwo.com.au/feature/ ... ker-498527

Autor:  Nahavandi [ 25 Lip 2018 14:26 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Taki paradoks, ze sami rosyjscy pogranicznicy maja mylne (chyba) informacje - przed chwila na przejsciu w Troitsku bylu przekonani, ze zgodnie z obowiazujacym prawem moge z Fan ID zostac w Rosji juz w tej chwili do konca roku...

Autor:  madej [ 25 Lip 2018 16:00 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Bo to prawda ;)

Autor:  Nahavandi [ 25 Lip 2018 21:36 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Lol. To dlaczego wszystkie serwisy pisaly o tym, ze to musi byc notyfikowane najpierw przez Dume itp?

Autor:  Anonymous [ 25 Lip 2018 21:45 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Pewnie dlatego, że musiało być zatwierdzone przez Dumę.

Autor:  Nahavandi [ 26 Lip 2018 04:34 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

czy sa gdzies informacje o tym, ze faktycznie to zatwierdzono i jak konkretnie wygladaja szczegoly tej ustawy?

Strona 153 z 155 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/