Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

MŚ 2018 w Rosji
ms-2018-w-rosji,1497,77083
Strona 152 z 155

Autor:  anth [ 02 Lip 2018 19:32 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

No to naprzód Biało-Czerwoni! ?

Wysłane z mojego SM-N9208 przy użyciu Tapatalka

Autor:  luck1991 [ 03 Lip 2018 19:23 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

@hudyts za ile bilecik na VIP kupiłeś? Z odsprzedaży czy oficjalna strona?

Autor:  molo1985 [ 03 Lip 2018 20:35 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Panowie,

Po przyjeździe z Rosji nabrałem apetytu na kolejne mecze. Wrzucają coś ostatnimi dniami na portal - połfinały albo finał?:)) w jakich godzinach?

dzięki

Autor:  Tom K [ 03 Lip 2018 21:05 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Dwa dni temu były na wszystkie pozostające wtedy 1/8 i coś z 1/4. Myślę, że trzeba śledzić po kolejnych meczach. Odpadający pewnie wtedy starają się odsprzedac.

Autor:  lukiciach [ 03 Lip 2018 21:38 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Dokładnie, na półfinały bilety będą jeszcze dostępne po ćwierćfinałach, a na finał po półfinałach. Fifa napewno ma jeszcze jakiś zapas, choćby zwroty z voucherów...co nie zmienia faktu, że tak będzie mega ciężko cokolwiek kupić :(

Autor:  molo1985 [ 03 Lip 2018 21:42 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Rozumiem, że pozostaje odświeżanie strony? Czy jesteście wyposażeni w jakiś doping?:)

Autor:  Anonymous [ 03 Lip 2018 21:58 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Sprawdzaj po 22:00, były wrzutki o tej porze już, ale jak ostatnio patrzę to nie ma reguły i na pewno warto też wejść rano.

Autor:  hudyts [ 04 Lip 2018 08:10 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

luck1991 napisał(a):
@hudyts za ile bilecik na VIP kupiłeś? Z odsprzedaży czy oficjalna strona?
Na oficjalnej w cenie 3 kategorii. Widocznie nie schodziły im te miejscówki :)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Autor:  luck1991 [ 04 Lip 2018 20:36 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Bawiłem się na stronie, wchodziły loże w kat 2 i kat 3 na niektóre stadiony :) Opaska na strefę hospitality też w cenie? :D

Autor:  Kacperun [ 08 Lip 2018 13:52 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Hej,
czy ktoś posiadający bilet CST dostał już zwrot z powodu braku awansu Polski do rundy pucharowej?
Lub może ma ktoś informacje kiedy takich zwrotów można się spodziewać?

Autor:  BTTOS [ 09 Lip 2018 17:15 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Witam. Meldował się już ktoś w Petersburgu po przyjeździe samemu albo przez firmę i ma jakieś doświadczenia? Polecana firma, miejsce, koszty? Może ten meldunek nie jest zbytnio przestrzegany i nie robią problemów przy wylocie z Rosji? Ktoś coś wie w tym temacie? Lecimy do Petersburga w środę i wpierw śpimy w prywatnym apartamencie, a później jedziemy do Moskwy i wtedy dopiero w hotelu, który załatwia meldunek. Wylot też mamy z Moskwy.

Autor:  Zeus [ 09 Lip 2018 17:31 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Dział Rosja, dział inne

Sent from my Nokia 3330 using Tapatalk

Autor:  BTTOS [ 09 Lip 2018 17:35 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Niby tak, ale wylot dotyczy meczu o 3 miejsce i z FAN ID. Może na czas mistrzostw inaczej podchodzą do tematu rejestracji pobytu?

Autor:  anth [ 09 Lip 2018 20:42 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Na granicy nikt nie sprawdza meldunków, przy kontroli policji może być potrzebny.

Wysłane z mojego SM-N9208 przy użyciu Tapatalka

Autor:  grzegorzkatowice [ 09 Lip 2018 20:59 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Tam i z powrotem leciałem samolotem przez SVO.
Byłem w Moskwie, Kazaniu i Wołgogradzie.
Miałem te kartki meldunkowe z wszystkich hoteli włożone w paszport, ale na granicy lotniskowej kobieta, która mnie kontrolowała przy wyjeździe w ogóle tego nie chciała (zaraz mi to oddała bez patrzenia, a paszport z tą ich kartą migracyjną wzięła do sprawdzenia).
Przede mną był facet, który nie był na mistrzostwach, nie miał FAN-ID, też miał tę kartkę meldunkową z hotelu i też jej od niego nie chciała.
Co oczywiście nie znaczy, że nie będzie inaczej. Ale przypuszczam, że na czas MŚ jest zalecenie, żeby zliberalizować podejście i nie karać turystów za formalne pierdoły.

Autor:  Anonymous [ 09 Lip 2018 21:45 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Pojedziesz do Moskwy bez kart meldunkowych z Petersburga, to w sporej większości hoteli będziesz miał problem.

Autor:  novart [ 09 Lip 2018 21:53 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Co do kart meldunkowych raz miałem a raz nie miałem i nie było żadnego problemu z wyjazdem na granicy - nikt nie sprawdzał.
Natomiast w hotelach nie chcą zameldować jeśli nie ma się karty migracyjnej, którą dostaje się podczas wjazdu do Rosji.

Autor:  mordek [ 09 Lip 2018 22:57 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Jestem tu już ponad 20 dni łącznie i ani razu nie dostałem żadnego kwitu z hotelu/hostelu. Jedyne czego wymagają to tej karty migracyjnej.
Nie mam żadnych problemów, w tym czasie 4 czy 5 razy wracałem droga lotnicza/drogowa do Polski i nikt nie pytał o jakieś meldunki czy dokumenty (tylko o wrażenia z MŚ).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Autor:  macio106 [ 11 Lip 2018 22:38 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Super byłoby aby Chorwacja MŚ ale 270 minut więcej w nogach i jeden dzień mniej odpoczynku przed finałem, Francja ich zajedzie ale trzymam kciuki za Chorwatów.

Autor:  kemot [ 11 Lip 2018 22:55 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Jak Ty te 270 minut wyliczyłeś? Mi wychodzi 1/3 tego czyli jeden pełny mecz.

Strona 152 z 155 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/