| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| MŚ 2018 w Rosji ms-2018-w-rosji,1497,77083 | Strona 152 z 155 |
| Autor: | anth [ 02 Lip 2018 19:32 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
No to naprzód Biało-Czerwoni! ? Wysłane z mojego SM-N9208 przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | luck1991 [ 03 Lip 2018 19:23 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
@hudyts za ile bilecik na VIP kupiłeś? Z odsprzedaży czy oficjalna strona? | |
| Autor: | molo1985 [ 03 Lip 2018 20:35 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Panowie, Po przyjeździe z Rosji nabrałem apetytu na kolejne mecze. Wrzucają coś ostatnimi dniami na portal - połfinały albo finał?:)) w jakich godzinach? dzięki | |
| Autor: | Tom K [ 03 Lip 2018 21:05 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Dwa dni temu były na wszystkie pozostające wtedy 1/8 i coś z 1/4. Myślę, że trzeba śledzić po kolejnych meczach. Odpadający pewnie wtedy starają się odsprzedac. | |
| Autor: | lukiciach [ 03 Lip 2018 21:38 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Dokładnie, na półfinały bilety będą jeszcze dostępne po ćwierćfinałach, a na finał po półfinałach. Fifa napewno ma jeszcze jakiś zapas, choćby zwroty z voucherów...co nie zmienia faktu, że tak będzie mega ciężko cokolwiek kupić | |
| Autor: | molo1985 [ 03 Lip 2018 21:42 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Rozumiem, że pozostaje odświeżanie strony? Czy jesteście wyposażeni w jakiś doping?:) | |
| Autor: | Anonymous [ 03 Lip 2018 21:58 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Sprawdzaj po 22:00, były wrzutki o tej porze już, ale jak ostatnio patrzę to nie ma reguły i na pewno warto też wejść rano. | |
| Autor: | hudyts [ 04 Lip 2018 08:10 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
luck1991 napisał(a): @hudyts za ile bilecik na VIP kupiłeś? Z odsprzedaży czy oficjalna strona? Na oficjalnej w cenie 3 kategorii. Widocznie nie schodziły im te miejscówki Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | luck1991 [ 04 Lip 2018 20:36 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Bawiłem się na stronie, wchodziły loże w kat 2 i kat 3 na niektóre stadiony | |
| Autor: | Kacperun [ 08 Lip 2018 13:52 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Hej, czy ktoś posiadający bilet CST dostał już zwrot z powodu braku awansu Polski do rundy pucharowej? Lub może ma ktoś informacje kiedy takich zwrotów można się spodziewać? | |
| Autor: | BTTOS [ 09 Lip 2018 17:15 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Witam. Meldował się już ktoś w Petersburgu po przyjeździe samemu albo przez firmę i ma jakieś doświadczenia? Polecana firma, miejsce, koszty? Może ten meldunek nie jest zbytnio przestrzegany i nie robią problemów przy wylocie z Rosji? Ktoś coś wie w tym temacie? Lecimy do Petersburga w środę i wpierw śpimy w prywatnym apartamencie, a później jedziemy do Moskwy i wtedy dopiero w hotelu, który załatwia meldunek. Wylot też mamy z Moskwy. | |
| Autor: | Zeus [ 09 Lip 2018 17:31 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Dział Rosja, dział inne Sent from my Nokia 3330 using Tapatalk | |
| Autor: | BTTOS [ 09 Lip 2018 17:35 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Niby tak, ale wylot dotyczy meczu o 3 miejsce i z FAN ID. Może na czas mistrzostw inaczej podchodzą do tematu rejestracji pobytu? | |
| Autor: | anth [ 09 Lip 2018 20:42 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Na granicy nikt nie sprawdza meldunków, przy kontroli policji może być potrzebny. Wysłane z mojego SM-N9208 przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | grzegorzkatowice [ 09 Lip 2018 20:59 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Tam i z powrotem leciałem samolotem przez SVO. Byłem w Moskwie, Kazaniu i Wołgogradzie. Miałem te kartki meldunkowe z wszystkich hoteli włożone w paszport, ale na granicy lotniskowej kobieta, która mnie kontrolowała przy wyjeździe w ogóle tego nie chciała (zaraz mi to oddała bez patrzenia, a paszport z tą ich kartą migracyjną wzięła do sprawdzenia). Przede mną był facet, który nie był na mistrzostwach, nie miał FAN-ID, też miał tę kartkę meldunkową z hotelu i też jej od niego nie chciała. Co oczywiście nie znaczy, że nie będzie inaczej. Ale przypuszczam, że na czas MŚ jest zalecenie, żeby zliberalizować podejście i nie karać turystów za formalne pierdoły. | |
| Autor: | Anonymous [ 09 Lip 2018 21:45 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Pojedziesz do Moskwy bez kart meldunkowych z Petersburga, to w sporej większości hoteli będziesz miał problem. | |
| Autor: | novart [ 09 Lip 2018 21:53 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Co do kart meldunkowych raz miałem a raz nie miałem i nie było żadnego problemu z wyjazdem na granicy - nikt nie sprawdzał. Natomiast w hotelach nie chcą zameldować jeśli nie ma się karty migracyjnej, którą dostaje się podczas wjazdu do Rosji. | |
| Autor: | mordek [ 09 Lip 2018 22:57 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Jestem tu już ponad 20 dni łącznie i ani razu nie dostałem żadnego kwitu z hotelu/hostelu. Jedyne czego wymagają to tej karty migracyjnej. Nie mam żadnych problemów, w tym czasie 4 czy 5 razy wracałem droga lotnicza/drogowa do Polski i nikt nie pytał o jakieś meldunki czy dokumenty (tylko o wrażenia z MŚ). Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro | |
| Autor: | macio106 [ 11 Lip 2018 22:38 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Super byłoby aby Chorwacja MŚ ale 270 minut więcej w nogach i jeden dzień mniej odpoczynku przed finałem, Francja ich zajedzie ale trzymam kciuki za Chorwatów. | |
| Autor: | kemot [ 11 Lip 2018 22:55 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Jak Ty te 270 minut wyliczyłeś? Mi wychodzi 1/3 tego czyli jeden pełny mecz. | |
| Strona 152 z 155 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |