Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

MŚ 2018 w Rosji
ms-2018-w-rosji,1497,77083
Strona 2 z 155

Autor:  kosa [ 15 Lut 2016 21:12 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

W artykule już rozpacz jakby takie ceny miały być minimalne, a tam przecież ustalono stawki maksymalne. Tak jak np. często robi się w taksówkach za kilometr w większości miast.

Jak Polska awansuje, to pewnie pojadę. Myślę też o Pucharze w 2017 roku.

Autor:  luck1991 [ 05 Lip 2016 15:54 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Znany jest już cennik biletów na MŚ w Rosji. Są trzy kategorie cenowe. Najtańsze bilety na spotkania grupowe kosztują 105 USD,nie wliczając w to meczu otwarcia. Finał od 455 USD. W porównaniu do poprzedniej imprezy wejściówki minimalnie podrożały. Jest specjalna pula biletów dla Rosjan.

http://www.fifa.com/worldcup/photos/gal ... ml#2811127

https://www.theguardian.com/football/20 ... ussia-2018

Autor:  tom971 [ 05 Lip 2016 16:05 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Cytuj:
Russian residents are being offered sharply discounted rates, with their cheapest tickets on offer at 1,280 rubles (approx £15) for group matches

Czyli jakies 20$ .. czyli jakies 5x taniej niż dla obcokrajowcow..
Czyli tak jakby w cene biletu wiza była wliczona :P

Wojsko i szkoły będą sadzać żeby pustek nie było widać..

Autor:  luck1991 [ 05 Lip 2016 16:10 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Będzie spore zainteresowanie turniejem,ale na będą mecze na które nie będą mieli ochoty przychodzić kibice.
Druga sprawa ktoś wyżej wrzucał jakiś regulamin dotyczący wiz. Chciałbym się dowiedzieć czy na Puchar Konfederacji będzie ruch bezwizowy dla posiadaczy biletu na mecz?

Autor:  michcioj [ 05 Lip 2016 16:27 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

tom971 napisał(a):
Wojsko i szkoły będą sadzać żeby pustek nie było widać..

tak to pewnie bedzie niestety wygladac :(

Autor:  asnahtful [ 05 Lip 2016 16:28 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Jakieś potwierdzenie tego, że bilet daje wizę? Na jak długo?

Autor:  michcioj [ 05 Lip 2016 16:28 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

luck1991 napisał(a):
Znany jest już cennik biletów na MŚ w Rosji. Są trzy kategorie cenowe. Najtańsze bilety na spotkania grupowe kosztują 105 USD,nie wliczając w to meczu otwarcia.

szkoda, to bardzo drogo moim zdaniem. mecze we Lwowie kosztowaly duzo mniej

-- 05 Lip 2016 16:29 --

luck1991 napisał(a):
Będzie spore zainteresowanie turniejem,

watpie.
luck1991 napisał(a):
Druga sprawa ktoś wyżej wrzucał jakiś regulamin dotyczący wiz. Chciałbym się dowiedzieć czy na Puchar Konfederacji będzie ruch bezwizowy dla posiadaczy biletu na mecz?

zazwyczaj wchodzi regulamin mowiacy ze mecz na bilet wystarczy zamiast wizy.

Autor:  luck1991 [ 05 Lip 2016 16:38 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

@michcioj to są MŚ a nie ME : Ceny są wyższe,
w porównaniu do poprzedniej imprezy o kilka procent podrożały,
w fazie pucharowej będzie sporo takich perełek jak Ekwador-Honduras,
kibiców przyjezdnych będzie niewiele

jeśli chodzi o wizę,może ktoś podać link jak będzie wyglądać sprawa na MŚ i PK,
kiedyś była wzmianka o tańszej komunikacji między miastami podczas turniejów,
ja nic na ten temat nie wiem,proszę osobę bardziej obeznaną o udzielenie informacji

Autor:  Anonymous [ 05 Lip 2016 16:45 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Jest w tej polityce biletowej coś pięknego i niepowtarzalnego. Mało kto potrafiłby się samodzielnie zaklasyfikować do ostatniej kategorii ;) Płacisz więcej - nie siedzisz z gospodarzem.

Pytanie jest jedno: czy te bilety IV kat. będą normalnie handlowane kanałami nieoficjalnymi i czy będzie weryfikacja narodowości przy bramce (moim zdaniem 1. TAK, 2. NIE).

@tom971, tak - jedziesz na 3 mecze, to masz trzy razy wizę wliczoną :) Coś jak opłaty za doręczenie z platformy UEFA. Nieważne, że pakowali do jednego wora całe zamówienie.

Autor:  luck1991 [ 05 Lip 2016 16:55 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

@Don_Bartoss zgadzam się z Tobą,te wejściówki będą odsprzedawane,ale my by dostać się do Rosji bez wizy musimy kupić papierowy listek wcześniej

Dzięki biletom na mecz kibic może bez wizy przybyć do Rosji 10 dni przed meczem,a musi opuścić kraj do 10 dni po spotkaniu.
Do każdego fana będzie przypisany numer identyfikacyjny tzw. fan ID
http://rbth.com/sport/2016/06/23/russia ... ets_605719

Poza tym fani będą mogli korzystać z darmowej komunikacji miejskiej i podmiejskiej. 18 godzin przed i po meczu.
http://www.fifa.com/worldcup/news/y=201 ... 06591.html

Autor:  samaki9 [ 05 Lip 2016 17:57 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Najtańszy bilet ok. 95 euro , podczas gdy na ME 2016 najtańsze bilety były po 25 euro- nosz kur.a, o co tu chodzi? Fifa sprzedaje bilety za taką cenę ,że z góry muszą przewidzieć pustki na stadionach. Byłem na MŚ w 2002 w Korei. Oprócz meczy Koreańczyków , bilety kupowaliśmy pod stadionem za 10-15 Usd , bo nikt ich nie chciał.W Rosji na 100% będzie podobnie.

Autor:  luck1991 [ 05 Lip 2016 18:11 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

@samaki9 napisz relację z wypadu z 2002 roku,jak będziesz miał któregoś dnia chwilę i możliwość :)
Tak naprawdę kupując dwa bilety można spędzić w Rosji cały miesiąc :) Potem kartę wstępu sprzedać i kupować ticket pod stadionem

Autor:  grzegorzkatowice [ 05 Lip 2016 18:19 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

luck1991 napisał(a):
@michcioj to są MŚ a nie ME. Ceny są wyższe,
w porównaniu do poprzedniej imprezy o kilka procent podrożały,
w fazie pucharowej będzie sporo takich perełek jak Ekwador-Honduras,
kibiców przyjezdnych będzie niewielu


Moim zdaniem, z tych przyczyn, które podałeś, mecze na MŚ (przynajmniej na fazę grupową) nie powinny być droższe niż na EURO.
Kogo w Rosji zainteresuje taki mecz. A i gości (kibiców) z krajów uczestników będzie DUŻO mniej niż na EURO.
Oj szkoły i wojsko będą b.często wykorzystywane, żeby pustki nie straszyły na stadionach...

Autor:  samaki9 [ 05 Lip 2016 18:22 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

@luck1991 Oj , to było wieki temu :))) Byłem 18 dni , 3 mecze Polaków +4 inne mecze. Spaliśmy na karimatach w hotelach bez łóżek (potem się okazało ,że w większości były to "bałagany").Tak naprawdę wszystko wolno nam było robić :) Nie trzeba było jezdzić komunikacją miejską -policja za darmo podwoziła biednych kibiców :) Poznałem mnóstwo fajnych ludzi , oczywiście raczej nikt nie przyjeżdżał na 1 mecz i jechał do domu :) .Imprezy na ulicy przed spożywczakami , ala nasza "żabka" trwające do rana , jedzenie w domach u Koreańczyków , którzy musieli Ciebie karmić bo nie było widelców ....
Dobra panowie , dosyć historii :)

Autor:  luck1991 [ 05 Lip 2016 18:31 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

@grzegorzkatowice FIFA ma taką politykę cenową i nie schodzi z ceny,w 2022 pewnie będzie drożej. Wiedziałem,że będą tanie bilety dla Rosjan,ale oni płacą grosze w porównaniu do reszty kibiców.
Tak jak pisałem wcześniej kupić dwa bilety,zostać w Rosji i kupować grubo poniżej nominału ;)

@samaki9 czym leciałeś,ile zapłaciłeś za lot,jak wyglądała dystrybucja biletów? Ile cały wypad kosztował,tak pi razy drzwi. Jechałeś z większą zorganizowaną grupą? Napisz coś jeszcze :) Jakie mecze widziałeś i które miasta zobaczyłeś? jak masz jakieś fotki zeskanowane to wrzuć,na pewno na tym forum są chętni,którzy by poczytali o twoim wypadzie :)

Autor:  Anonymous [ 05 Lip 2016 18:41 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

To będą drogie mistrzostwa, tyle Wam powiem. Nie wiem czy bardziej nie opłaci się wyrobić normalnie wizę, a potem brać bilety pod stadionem poniżej nominału. Choć pewnie sam kupię ten jeden bilet normalnie i odpuszczę sobie całą procedurę.
Choć i tak tej Rosji się mniej "obawiam" niż Kataru - tam będzie pewnie jeszcze drożej (w tym hotele), a impreza jak na urodzinach ośmiolatki.

Autor:  lahcimmm2 [ 05 Lip 2016 19:00 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Don a z urlopem czy bez ?:P

choć uwielbiam takie imprezy mam poważne wątpliwości czy chce jechać do Rosji,

Autor:  samaki9 [ 05 Lip 2016 19:01 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Byłem na 3 meczach Polski oraz na Francja -Urugwaj , Hiszpania-Paragwaj i Hiszpania-Rpa ..Fotki gdzieś w rodzinnym domu mam , jak je odnajdę to coś wrzucę..Co do kosztów , pamiętam jak dziś całośc wyszła około 7 tysięcy złotych , myślę , że na dzisiejsze czasy to byłoby oloło 10 tysięcy. Jak dziś pamiętam cenę biletu 850 usd (śmieszne , ale kurs dolara był praktycznie taki sam jak dziś) KLM Warszawa-Amsterdam -Seul -Amsterdam -Warszawa..Co do dystrybucji biletów , to bodajże w styczniu lub lutym składało się formularz do pzpnu , opłacało sie go i stamtąd na 2-3 tygodnie przed mistrzostwami przeszły bilety.Koszt z tego co pamiętam biletu na 1 mecz wynosił 66 USD. Mogłem sprzedać ten bilet przed Pol-Kor za 500 Usd , no ale jak to tak (pózniej oczywiście żałowałem) . Leciałem sam , byłem dogadany z kolegą z Londynu , a właściwie z Lubina (pozdro Mateusz) , póżniej mieszkał jeszcze z nami koleś z Krakowa , który do Władywostoku przyjechał koleją transsyberyjską.

Autor:  Anonymous [ 05 Lip 2016 19:18 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

lahcimmm2 napisał(a):
Don a z urlopem czy bez ?:P

Ale co z urlopem? :)
Czemu masz watpliwości?

Autor:  luck1991 [ 05 Lip 2016 20:09 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

@samaki9 No nieźle :) Do Korei przyjechał Transsibem :) Zazdro takiego wypadu :) Tylko wtedy byłem za młody by się wybrać na taki turniej. Po 2 mecze w trzech miastach obejrzałeś :) Naprawdę ciekawy wypad. A sprzedawali wtedy jakieś pakiety gdyby Polska awansowała dalej? :D

Narzekamy,że ceny biletów są okropnie wysokie,ale w 2002 bilet kosztował 66USD. Wtedy to był bardzo duży wydatek dla Polaków. Ceny rosną,a FIFA tylko zaciera ręce :)

Strona 2 z 155 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/