| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Mostiska 2 -> Lwów mostiska-2-lwow,1410,30489 | Strona 2 z 4 |
| Autor: | radzio666 [ 07 Sie 2014 21:11 ] |
| Temat postu: | Re: Mostiska 2 -> Lwów |
pociag odjezdza o 5.30, nastepny jest bodajze o 7.30 - ktos tu juz dawal linki do rozkladu jazdy na stronach ukrainskiej zeleznicy pierwszy bus z przemysla do medyki odjezdza o 4 rano (czy pare minut po) wiec sie nie spoznisz. za pociag szegni-lwow zaplacilem 11.50 UAH czy tak jakos, nie pamietam bo spac mi sie juz chcialo | |
| Autor: | Waniliacynamon [ 11 Sie 2014 10:52 ] |
| Temat postu: | Re: Mostiska 2 -> Lwów |
Nastąpiła mała zmiana planu. Prawdopodobnie w Przemyślu będę rano i chciałabym sie dowiedzieć, o której pociąg odjeżdża z Szegini do Lwowa po 8-10 ej. | |
| Autor: | Zeus [ 11 Sie 2014 10:54 ] |
| Temat postu: | Re: Mostiska 2 -> Lwów |
http://railway.lviv.ua/fileadmin/trafar ... ro6109.txt | |
| Autor: | Waniliacynamon [ 11 Sie 2014 10:57 ] |
| Temat postu: | Re: Mostiska 2 -> Lwów |
Jak dobrze odczytalam, to pociąg z Mościska odjeżdża o 11.30 ?? | |
| Autor: | Zeus [ 11 Sie 2014 11:03 ] |
| Temat postu: | Re: Mostiska 2 -> Lwów |
Z ДЕРЖ. КОРДОН odjezda o 1130, w МОСТИСЬКА-2 stoi prawie godzinę, wtedy można skoczyć po piwko/kwas chlebowy do sklepiku dworca. Tam są także fajne komnaty na noc | |
| Autor: | Waniliacynamon [ 11 Sie 2014 11:08 ] |
| Temat postu: | Re: Mostiska 2 -> Lwów |
Zeus napisał(a): Z ДЕРЖ. КОРДОН odjezda o 1130, w МОСТИСЬКА-2 stoi prawie godzinę, wtedy można skoczyć po piwko/kwas chlebowy do sklepiku dworca. Tam są także fajne komnaty na noc A nie ma o 9-10 ej z Mościska ?? Po co miałabym tam zostac na noc, skoro planuje wyruszyc rano. Może i zrobię mały rekonesans. Bilet kupuje u konduktora ? Cena taka sama jak w kasie ? | |
| Autor: | Kopciuszek [ 11 Sie 2014 12:09 ] |
| Temat postu: | Re: Mostiska 2 -> Lwów |
ale po co Ci z Mosciska, jak masz bezposrednio z granicy... ? 6:30 i po 10 czasu polskiego, rozmach nie jest zbyt duzy... i tak, u konduktora(-ki) wylacznie dostaniesz bilet w kasie... Zeus napisał(a): | |
| Autor: | Waniliacynamon [ 11 Sie 2014 12:18 ] |
| Temat postu: | Re: Mostiska 2 -> Lwów |
Kopciuszek napisał(a): ale po co Ci z Mosciska, jak masz bezposrednio z granicy... ? [/quote]6:30 i po 10 czasu polskiego, rozmach nie jest zbyt duzy... i tak, u konduktora(-ki) wylacznie dostaniesz bilet Ostatnio pytałam się o odjazd po 8-10 ej. Najwyżej szybciej dojadę marszrutką po 9 ej, ale nie wiem czy kursują co 30 min. O faktycznie, fajna "kasa" tam jest | |
| Autor: | klapio [ 11 Sie 2014 12:22 ] |
| Temat postu: | Re: Mostiska 2 -> Lwów |
Do samego Lwowa z Szeginie polecam transport marszrutką, przystanek jest jakieś 300 metrów od przejścia granicznego a cena to jakieś 27 hrywien czyli około 7 zł. | |
| Autor: | Waniliacynamon [ 11 Sie 2014 12:53 ] |
| Temat postu: | Re: Mostiska 2 -> Lwów |
Rozumiem, że marszrutka zatrzymuje się na Dworcu Stryjskim, a pociągi do Kijowa odjeżdżają z ul. Dworcowej połozonej po zachodniej stronie miasta ? Cena za przejazd to 26 UAH, dla przypomnienia. | |
| Autor: | Zeus [ 11 Sie 2014 13:26 ] |
| Temat postu: | Re: Mostiska 2 -> Lwów |
Marszrutka się zatrzymuje koło dworca kolejowego | |
| Autor: | Waniliacynamon [ 11 Sie 2014 16:07 ] |
| Temat postu: | Re: Mostiska 2 -> Lwów |
Czy ktoś ma rozkłady godzin marszrutek Lwów- Szeginie, w przeciwną stronę też ?> Muszę zgrać sie z odjazdami pociągu z Przemyśla. | |
| Autor: | Zeus [ 11 Sie 2014 16:11 ] |
| Temat postu: | Re: Mostiska 2 -> Lwów |
Marszrutki odjeżdżają jak są pełne | |
| Autor: | Waniliacynamon [ 17 Sie 2014 20:55 ] |
| Temat postu: | Re: Mostiska 2 -> Lwów |
Mam pytanie. Czy jest elektryczka do Szeginie jest ok. 13-15ej?? Skad odjezdza? Ze glownego dworca lwowskiego czy podmiejskiego w podxiemiach? | |
| Autor: | Waniliacynamon [ 18 Sie 2014 09:21 ] |
| Temat postu: | Re: Mostiska 2 -> Lwów |
Wie ktos? ? Skad odjezdza elektryczka ( glowny dworzec czy podmiejski kolo tego glownego) do Mosciska, a stad do Derz Kordonu? Wiem, ze elektryczka jest o 17.44. | |
| Autor: | Kopciuszek [ 18 Sie 2014 12:02 ] |
| Temat postu: | Re: Mostiska 2 -> Lwów |
Moze dlatego ze sama bez problemu tu znajdziesz wszystkie odpowiedzi na swoje pytania, nie odpowiada Ci nikt? Nie, nie ma pociagu o 13, jest o 17 jak widac w rozkladzie. I odjezdza z dworca podmiejskiego, ktory bynajmniej nie jest w podziemiach... | |
| Autor: | goly1920 [ 11 Maj 2015 00:14 ] | ||
| Temat postu: | Re: Mostiska 2 -> Lwów | ||
Czesc, czy ktoś zna aktualne rozkłady ? Czy do pociągu mogę bez problemu władować rower ? Nie wiem czy będę cała trasę chciał zrobić rowerem (może ktoś poleca jakieś miejsce po drodze żeby pozwiedzać ?) i może po przekroczeniu granicy lub przy powrocie skorzystałbym z elektrycznych pociągów bo te rejsowe do Polski są o dziwnych godzinach. Byłbym wdzięczny za podpowiedzi. Czy plan ze strony http://railway.lviv.ua/schedule/suburban/ ktory zalaczam w zdjeciu moge uznac za prawdziwy ?
| |||
| Autor: | pomoc [ 11 Maj 2015 09:37 ] |
| Temat postu: | Re: Mostiska 2 -> Lwów |
Nie, koleje ukraińskie specjalnie zwodzą pasażerów i podają fałszywy rozkład, wszystkie kursy odbywają się tak naprawdę z 24h opóźnieniem. | |
| Autor: | goly1920 [ 11 Maj 2015 10:25 ] |
| Temat postu: | Re: Mostiska 2 -> Lwów |
spoko | |
| Autor: | Zeus [ 11 Maj 2015 10:32 ] |
| Temat postu: | Re: Mostiska 2 -> Lwów |
W elektryckach w Ukrainie, to ludzie czasami kury i kozy się znajdują w dziale pasażerskim. Beż problemu weźmiesz rower do środka, tylko nie licz ze będzie jakiś przedział dla rowerów (jak w Polsce) no i ustaw go tak żeby nie przeszkadzał innych pasażerów Co do godzin odjazdów, to jeżeli tak jest napisane na stronie kolej ukraińskich, to pociąg przyjedzie co do minuty na dworzec. | |
| Strona 2 z 4 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |