Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Morsowanie a kąpiel
morsowanie-a-kapiel,1466,160638
Strona 1 z 1

Autor:  Djorkaeff [ 29 Sie 2021 21:32 ]
Temat postu:  Morsowanie a kąpiel

BrunoJ napisał(a):
Jakiego morsowania? woda ciepła jak w zupie. Ale przynajmniej pogoda przednia. Na śmiganie po górach super. Udanego pobytu.
Opcja hotelowa ciekawa, no tyle, że jak rozumiem wymaga pobytu w hotelu?
Pewnie w zatoczkach jest inaczej, ale na Solastranden woda ma 14-15 stopni, w Helu w poniedziałek było 19. :)

Autor:  cypel [ 30 Sie 2021 09:47 ]
Temat postu:  Re: Jedzenie w Stavanger, czyli puby/restauracje itp.

15*C to bardzo przyzwoita temp. do pływania a nie do morsowania

tutaj https://www.yr.no/en/water-temperatures/NO-11 możecie sobie podejrzeć jaka jest aktualnie temp. wody

Autor:  Djorkaeff [ 30 Sie 2021 10:08 ]
Temat postu:  Re: Jedzenie w Stavanger, czyli puby/restauracje itp.

I dlatego właśnie użyłem cudzysłowia ;) ale fakt jest taki, ze temperatura sporo niższa niż w Polsce i lepiej być najedzonym przed wejściem :D

Autor:  jaco027 [ 30 Sie 2021 11:07 ]
Temat postu:  Re: Jedzenie w Stavanger, czyli puby/restauracje itp.

Panowie, ale z tematu o jedzeniu robicie temat o morsowaniu.... :roll:

Autor:  BrunoJ [ 31 Sie 2021 20:50 ]
Temat postu:  Re: Morsowanie a kąpiel

się wydzieliło (i słusznie).
Ja tam się nie znam. tutaj po prostu cieplejszej nie ma, a zazwyczaj jest zimniejsza. Może w zatoczkach czy niektórych wewnętrznych częściach fiordu faktycznie trochę się ugrzeje od słońca, ale często dużo "fujów" jest, ostatnio wyrzucało tony meduz. Solastranda zadeptana strasznie, zazwyczaj jeżdżę na Bore, ewentualnie Hellestø, ale tam zazwyczaj jest problem z parkowaniem i bardziej wieje (dobre miejsce na deskę).

A dla tych którzy nie do końca wiedzą jak wyglądają plaże w Norwegii zdjęcie poglądowe na w/w plaże (mniej więcej ;-), w ramach nadrabiania pandemii ;-)
Załącznik:
Komentarz do pliku: plaży w Norwegii
plaza_w_Norwegii_30maj.jpg
plaza_w_Norwegii_30maj.jpg [ 381.07 KiB | Obejrzany 2614 razy ]

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/