| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [MUC] Monachium - Przesiadka monachium-przesiadka,1287,43541 | Strona 11 z 11 |
| Autor: | abelincoln [ 13 Lut 2025 14:54 ] |
| Temat postu: | Re: [MUC] Monachium - Przesiadka |
Jak zawsze, to zależy ![]() Jeśli wyladujesz o czasie - bez problemu (no chyba że będzie jakiś tłok na kontroli). Jeśli będziesz spóźniony plus daleki stand - to nie Twój problem. | |
| Autor: | mayka [ 13 Lut 2025 16:47 ] |
| Temat postu: | Re: [MUC] Monachium - Przesiadka |
slawek_d1 napisał(a): mayka napisał(a): Dzisiaj miałam na przesiadkę w Monachium 50-minutową z rejsu europejskiego na międzykontynentalny. Udało się na tyle, że lądowanie miał 3 min przed planowanym czasem i szybkim marszem całą rodzinką pod gate stawiliśmy się w 18 minut Od monumentu wylądowania, z przejazdem busem gdzieś z płyty lotniska bezpośrednio na terminal 2 - ale do przejścia 2 poziomy i kawał drogi. Po prostu nam się udało, ale … jednej walizce nie. Poniekąd było to do przewidzenia. Zobaczymy, czy jutro dotrze…Rozumiem, że lecąc najpierw do MUC, a potem międzykontynentalnie mieliście odprawę paszportową na I lotnisku? Czy w Monachium? | |
| Autor: | McKinley [ 01 Kwi 2025 23:15 ] |
| Temat postu: | Re: [MUC] Monachium - Przesiadka |
czy na lotnisku w MUC jest opcja przechowania bagażu na pare h ? jakieś skrytki itp. ? | |
| Autor: | Zeus [ 02 Kwi 2025 09:09 ] |
| Temat postu: | Re: [MUC] Monachium - Przesiadka |
Let me google that for you https://www.munich-airport.com/left-luggage-851650 | |
| Autor: | Kashpir [ 21 Paź 2025 18:08 ] |
| Temat postu: | Re: [MUC] Monachium - Przesiadka |
Ktoś zna aktualne MCT dla Monachium dla międzykontynentalnych? Na szybko znalazłem, że chyba 1h. Miałem mieć 1h 05m, ale już mam info o opóźnieniu na wylocie, które sprawią, że na przesiadkę oficjalnie zostaje 45m, w tym kontrola paszportowa. Jest szansa czy od razu nastawiać się na przebukowanie na kolejny dostępny lot? | |
| Autor: | brzemia [ 12 Gru 2025 17:11 ] |
| Temat postu: | Re: [MUC] Monachium - Przesiadka |
Hej Mam 2h na przesiadkę w MUC terminal 2 Czy jest sens jechać do T1 do saloniku? Ile czasu stracę na dojazd i powrót ? Jakiś bus tam jeździ.... Wyslane z telefonu przez Tapatalka | |
| Autor: | terrop [ 12 Gru 2025 17:24 ] |
| Temat postu: | Re: [MUC] Monachium - Przesiadka |
Jeździ bus po airside, miałem niedawno przesiadkę 3h to miało sens wyskoczenie na około 1h. Jest trochę do przejścia, autobus jedzie kilka min, kilka min czekania i przy 2h na przesiadkę to wyjdzie wpadnięcie tylko na chwilę do saloniku. | |
| Autor: | bepa22 [ 12 Gru 2025 17:57 ] |
| Temat postu: | Re: [MUC] Monachium - Przesiadka |
Autobus co 20 min jezdzi. Wiec dosyc rzadko. Warto wziac pod uwage zeby sie nie zasiedziec Sam przejazd to kilka min. | |
| Autor: | barbal10 [ 25 Sty 2026 15:20 ] |
| Temat postu: | Re: [MUC] Monachium - Przesiadka |
Lecę na jednym bilecie z Marakeszu do Gdańska. Przesiadka w Monachium to 1 godzina. Jakie szanse, że zdążę? A jak nie zdążę to co wtedy? Pierwszy raz mam taką sytuację. | |
| Autor: | krolik39 [ 25 Sty 2026 15:26 ] |
| Temat postu: | Re: [MUC] Monachium - Przesiadka |
Szanse wynoszą 50% (albo zdążysz albo nie), a tak serio to nikt nie ma kryształowej kuli, żeby wiedzieć, czy pierwszy samolot się spóźni. Jeśli nie zdążysz na przesiadkę to linia lotnicza przebukuje bilety na nabliższe wolne połączenie. | |
| Autor: | kacz [ 08 Lut 2026 07:12 ] |
| Temat postu: | Re: [MUC] Monachium - Przesiadka |
Hej, Będę miał 4 godziny między lotami w Monachium Czy jest sens opuszczanie lotniska w tym czasie? Ile czasu zajmuje tam przejście przez bramki bezpieczeństwa? Można gdzieś na lotnisku zostawić bagaż - najlepiej już za bramkami? | |
| Autor: | Szymon2020 [ 08 Lut 2026 08:26 ] |
| Temat postu: | Re: [MUC] Monachium - Przesiadka |
kacz napisał(a): Hej, czy jest sens opuszczanie lotniska w tym czasie? Ile czasu zajmuje tam przejście przez bramki bezpieczeństwa? zależnie od kolejek, ale MUC to dosyć spore lotnisko - liczyłbym żeby być co najmniej 1.5h przed lotem. Czasami przejście między bramkami potrafi zajmować 25 minut. Na landside można zostawić bagaż. Przy 4h nie wychodziłbym na zewnątrz, ewentualnie na zasadzie "obejrzeć lotnisko od zewnątrz i rozprostować kości na świeżym powietrzu" | |
| Autor: | kacz [ 08 Lut 2026 09:11 ] |
| Temat postu: | Re: [MUC] Monachium - Przesiadka |
Hej, dziękuję. Za kilka dni będę miał z kolei 7 h 20 min na przesiadkę - to wystarczy aby zahaczyć o miasto? Jak wygląda kwestia pozostawienia bagażu na lotnisku - przy okazji transferu? | |
| Autor: | Szymon2020 [ 08 Lut 2026 12:49 ] |
| Temat postu: | Re: [MUC] Monachium - Przesiadka |
@kacz Na styk. Do zrobienia przy podręcznym. Są przechowalnie, w 2023 płaciłem bodajże 8E za dzień za sztukę | |
| Autor: | kacz [ 15 Lut 2026 12:49 ] |
| Temat postu: | Re: [MUC] Monachium - Przesiadka |
Szymon2020 napisał(a): @kacz Na styk. Do zrobienia przy podręcznym. Są przechowalnie, w 2023 płaciłem bodajże 8E za dzień za sztukę Dzięki. To przechowalnia na samym lotnisku? Widzę na Bounce przechowalnię w hotelu Novotel, ale ona jest kawałek od lotniska, więc czasowo się chyba umiarkowanie kalkuluje... | |
| Autor: | golen [ 15 Lut 2026 15:50 ] |
| Temat postu: | Re: [MUC] Monachium - Przesiadka |
https://www.munich-airport.com/depositing-items-978662 | |
| Strona 11 z 11 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |