| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Miami beach - gdzie zjesc ? miami-beach-gdzie-zjesc,763,45673 | Strona 1 z 2 |
| Autor: | michcioj [ 15 Kwi 2014 03:15 ] |
| Temat postu: | Miami beach - gdzie zjesc ? |
hej sluchajcie czy polecicie mi jakies fajne w miare niedrogie miejsce gdzie cos zjesc na miescie w miami beach? moze jakis np. chinski bufer czy sushi w dobrej cenie ? wrazenie pierwsze ze zarcie jest wszedzie drogie i niedobre | |
| Autor: | mmathew [ 15 Kwi 2014 08:07 ] |
| Temat postu: | Re: miami beach - gdzie zjesc ? |
Jak ja byłem kilka lat temu to było dobre i tanie jedzenie (danie za 2-4$, teraz pewnie będzie 3-5$) na przecięciu 27 ulicy i Collins Ave (być może 28. ulicy, musiałbyś sprawdzić). Były tam np. smaczne burgery z dużą ilością frytek w tej cenie + dobrym miejscem żeby spytać o takie miejsca (może nawet da się wykupić tam jedzenie) jest EF Miami Beach (szkoła językowa) na przecięciu Collins Ave i (chyba) 25 ulicy. Zazdroszczę, piękne miejsce! | |
| Autor: | hienobiusz [ 15 Kwi 2014 08:21 ] |
| Temat postu: | Re: miami beach - gdzie zjesc ? |
Troszke dalej od adresu wskazanego przez kolege, jest fajna knajpa z argetynskim jedzeniem. Prawde mowiac, samo miecho w roznej postaci. Wielki polmisek, wystarczajacy spokonie na 3 osoby, + 4 piwa, herbata, soki za ok 30$ + tip. | |
| Autor: | michcioj [ 15 Kwi 2014 16:08 ] |
| Temat postu: | Re: miami beach - gdzie zjesc ? |
fajnie a pamietasz gdzie byla ta argentynska knajpa ? brzmi dobrze | |
| Autor: | luke_ro [ 15 Kwi 2014 16:30 ] |
| Temat postu: | Re: miami beach - gdzie zjesc ? |
ja polecam burgery w five guys na rogu 15th St i Washington Ave. jedliśmy tez na Ocean Drv 1250 w knajpce The Carlyle Cafe. lunch menu za 10$, wzięliśmy jakiś prosty makaron + steak do tego wielka Margarita za 15$. Sumarycznie wyszło około 50$ z napiwkiem i podatkiem. Generalnie jedzenie było ok ale nie jakaś wielka porcja tak żeby się najeść. z tego co pamiętam polecano nam : 11th Street Diner na 1065 Washington Ave oraz Havana 1957 na 405 Espanola Way ale osobiście tam nie trafiliśmy wiec nie wiemy jak ceny i wrażenia smakowe. | |
| Autor: | lukkaas [ 15 Kwi 2014 16:55 ] |
| Temat postu: | Re: miami beach - gdzie zjesc ? |
Dorzucam się do pytania bo będę za 2 tygodnie Poproszę o info jak coś ciekawego znajdziecie na miejscu | |
| Autor: | Arczysław [ 15 Kwi 2014 20:55 ] |
| Temat postu: | Re: miami beach - gdzie zjesc ? |
Polecam knajpki na Espanola Way, tak jak kolega wcześniej wspomniał, kubańska restauracja Havana naprawdę warta uwagi, dobre jedzenie w przystępnej cenie. Five Guys - mistrzostwo świata, sami z resztą reklamują się jako najlepsze hamburgery i frytki w Ameryce. Burger z dowolną ilością składników za całe 6$ - musicie wstąpić i spróbować! | |
| Autor: | Arczysław [ 15 Kwi 2014 21:00 ] |
| Temat postu: | Re: miami beach - gdzie zjesc ? |
Przy Ocean Drive we wszystkich knajpkach są cenowe promocje w określonych godzinach, warto np. na kolację wybrać się do godz. 18, 19 aby za osobę zapłacić 10-12$, zazwyczaj to kilka dań w tej cenie. | |
| Autor: | michcioj [ 17 Kwi 2014 01:59 ] |
| Temat postu: | Re: miami beach - gdzie zjesc ? |
luke_ro napisał(a): ja polecam burgery w five guys na rogu 15th St i Washington Ave. . jadlem wczoraj w nocy, bardzo dobry ten burger | |
| Autor: | michcioj [ 17 Kwi 2014 14:40 ] |
| Temat postu: | Re: miami beach - gdzie zjesc ? |
do tego rowniez polecam hiro`s sushi, na washington avenue i 15tej ulicy, adres to 1518 washington avenue sushi za 7-8 kawalkow od 4 dolcow, bardzo dobre | |
| Autor: | lukkaas [ 07 Maj 2014 00:41 ] |
| Temat postu: | Re: miami beach - gdzie zjesc ? |
Może jakieś wskazówki gdzie na zakupy uderzyć w Miami bo właśnie jestem i szukam miejscówki na szopinn Pozdrawiam Dopis DZieki. Jestem do soboty | |
| Autor: | LupoPL [ 07 Maj 2014 21:42 ] |
| Temat postu: | Re: miami beach - gdzie zjesc ? |
Dośc blisko jak na amerykańskie warunki znajdziesz największy Outlet w USA. http://www.simon.com/mall/sawgrass-mills W celu wyszukania dojazdu adres Mallu: 12801 W Sunrise Blvd, Sunrise, FL 33323 Jak długo zostajesz? | |
| Autor: | alexn76 [ 04 Wrz 2014 04:48 ] |
| Temat postu: | Re: miami beach - gdzie zjesc ? |
luke_ro napisał(a): ja polecam burgery w five guys na rogu 15th St i Washington Ave. Właśnie wróciłem z five guys i zastanawiam się czy nie iść po następnego. POLECAM !!! | |
| Autor: | lukkaas [ 05 Wrz 2014 20:23 ] |
| Temat postu: | Re: miami beach - gdzie zjesc ? |
alexn76 napisał(a): luke_ro napisał(a): ja polecam burgery w five guys na rogu 15th St i Washington Ave. Właśnie wróciłem z five guys i zastanawiam się czy nie iść po następnego. POLECAM !!! Zazdroszczę Chętnie bym tam wrócił Knajpki na Ocean Drive również polecam i nie tylko na jedzonko... Polecam również sieć restauracji Denny's, które są w całych Stanach | |
| Autor: | 04patryk12 [ 05 Wrz 2014 21:35 ] |
| Temat postu: | Re: Miami beach - gdzie zjesc ? |
Ja za miesiąc spędzę dwa dni w Miami (z planowanego tygodnia na FL) i postaram się skosztować tych zachwalanych hamburgerów | |
| Autor: | Wirecki1 [ 06 Wrz 2014 01:32 ] |
| Temat postu: | Re: Miami beach - gdzie zjesc ? |
Po kilku miesiącach jedna refleksja - gdzie byś nie zjadł(a) jest dobrze. Najlepszym doradcą na miejscu - tripadvisor. Polecam, czasem można dzięki temu znaleźć prawdziwe rarytasy.... | |
| Autor: | kungaro [ 06 Wrz 2015 10:20 ] |
| Temat postu: | Re: Miami beach - gdzie zjesc ? |
Dzięki za cenne uwagi, niedługo będę w Miami to coś dopiszę. Generalnie dla mnie jest za tłusto | |
| Autor: | pavkajg [ 15 Lut 2018 18:38 ] |
| Temat postu: | Re: Miami beach - gdzie zjesc ? |
Podbijam temat:) Uwielbiam dobre jedzenie Majówka a Miami | |
| Autor: | JIK [ 14 Mar 2018 11:48 ] |
| Temat postu: | Re: Miami beach - gdzie zjesc ? |
Nie Miami Beach ale centrum. Knajpa Kush, w której podobno serwują aligatory Cytuj: Florida Alligator Bites Fresh local alligator from Cypress Creek Farms in Starke, Fl. Fried and seasoned with Old Bay, served with creamy garlic and spicy mayo. $13 link >> google maps >> | |
| Autor: | Shaq [ 14 Mar 2018 17:30 ] |
| Temat postu: | Re: Miami beach - gdzie zjesc ? |
Będąc w Miami nie sposób nie trafić do Baysidemarketplace. Galeria handlowa niedaleko Amercian Airlines Arena, gdzie zawsze się sporo dzieje. Oprócz zakupów można dobrze (i niedrogo) się posilić. Jest sporo sieciówek, różne kuchnie, każdy znajdzie coś dla siebie. Samymi degustacjami można się najeść https://www.baysidemarketplace.com/ | |
| Strona 1 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |