Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Madryt - noclegi
madryt-noclegi,1390,114
Strona 4 z 4

Autor:  friend [ 27 Sty 2024 22:40 ]
Temat postu:  Re: Madryt - noclegi

sprawdź:
Eurostars Suites Mirasierra 5*,
w dobrej cenie masz pobyt w godziwych warunkach, ze śniadaniami i parkingiem z dobrym dojazdem wszędzie.
Jest to cena za 7 nocy więc około 195Euro za noc 4 osoby (śniadania są w cenie a kosztują tam kilkanaście Euro/osoba).Parking w Madrycie to min 20Euro a jest w cenie.
Dobry dojazd na stadion i na lotnisko.

ps. potwierdzone przez chat, że jest to pokój dla 4 dorosłych ze śniadaniem

Załączniki:
room 4 adults bed&breakfast.jpg
room 4 adults bed&breakfast.jpg [ 235.28 KiB | Obejrzany 1182 razy ]

Autor:  friend [ 01 Kwi 2024 22:05 ]
Temat postu:  Re: Madryt - noclegi

Relacjonuję po pobycie w hotelu Eurostars Suites Mirasierra 5*, który wyżej polecałem. Rezerwacja zrobiona około połowy stycznia 2024.Całkowita cena za nasz pobyt 7 nocy =1371Euro.

Bardzo dobry pobyt. Apartament 60m2 duży wygodny dla 4 osób, najlepiej rodziny, czy dobrych znajomych, ze względu na częściowo otwarte na pokój pomieszczenie z dwiema umywalkami i dużymi szafami.
W "drugiej" części łazienki jest wanna oraz osobny prysznic i kabina WC. Oba te pomieszczenia mają szklane matowe drzwi. Wejście do tej części jest również od strony salonu/kuchni.
Śniadania rewelacyjne, jak w hotelu 5*.
W lobby stale dostępne jakieś pianki, żelki, słodycze, owoce i woda z cytryną.
Parking super wygodny. Położenie hotelu optymalne ze względu na wycieczki autem i korzystanie z komunikacji (metro/bus) bilety w abonamencie 10 za pół ceny cieszą.
Nawet spacer powrotny ze Stadionu Santiago Bernabeu nie stanowił problemu (metro z 1 przesiadką oczywiście szybsze).
Mieliśmy zarezerwowane również tańsze opcje, ale komfort tego miejsca i śniadania potwierdzają słuszność naszego wyboru.

Autor:  ewaolivka [ 26 Lis 2024 17:49 ]
Temat postu:  Re: Madryt - noclegi

Nie polecam Rosales Residences, Calle Alvarez Mendizabal 44. Dojazd metrem 3, przystanek Ventura Rodriguez.. Nazwa szumna a to standard jakiegoś skromnego akademika; plątanina wąskich korytarzyków, ściany z dykty-słychać wszystko wokół, pokoik malutki, niewygodny, łóżko też. Ale kuriozum to łazienka. Mam 160 cm i...dość trudno było korzystać z toalety, prysznica-drzwi otwierają się na mini umywalkę, z wieszaka ręcznik spada. Makabra po prostu. Obiekt mocno zużyty. Czwarte piętro, ale jest winda. Może na jedną noc dałoby się to znieść ;)

Strona 4 z 4 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/