Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Lwów wypozyczenie samochodu
lwow-wypozyczenie-samochodu,1410,64351
Strona 1 z 1

Autor:  mateo4242 [ 02 Lut 2015 17:55 ]
Temat postu:  Lwów wypozyczenie samochodu

Witam wybieram sie niedlugo do Lwowa i myslalem nad wypozyczeniem samochodu ,ale slyszalem ze tam sie troszke inaczej jezdzi jak u nas mam na mysli ze kazdy jezdzi jak chce i chcialbym sie zapytac kogos kto mial przyjemnosc jezdzic tam samochodem jak to wyglada

Autor:  krystoferson112 [ 02 Lut 2015 18:16 ]
Temat postu:  Re: Lwów wypozyczenie samochodu

Ja mam prawo jazdy od bardzo dawna, wydaje mi się, że jeżdżę dobrze, kiedyś byłem w latach 90 i była to mczarnia również z uwagi na fatalny stan nawierzchni, obecnie nie byłem samochodem ale widziałem sporo polskich aut więc dają radę. Tylko po co wypożyczać auto jeździj marszrutkami za grosze lub taksówkami trochę drożej.

Autor:  mateo4242 [ 02 Lut 2015 18:22 ]
Temat postu:  Re: Lwów wypozyczenie samochodu

tak myslałem zeby jechac na zakupy do king cross i innych miejsc zeby nie jedzic tymi malutkimi autobusikami z tobołkami a ile kosztuje mniej wiecej taxi we Lwowie ?

Autor:  krystoferson112 [ 02 Lut 2015 18:26 ]
Temat postu:  Re: Lwów wypozyczenie samochodu

dogaduj się z kierowcą, często to są zwykli kierowcy pojazdami bez oznaczeń taxi. Cena zależna od bardzo wielu czynników.

Autor:  zoli [ 02 Lut 2015 18:32 ]
Temat postu:  Re: Lwów wypozyczenie samochodu

również nie polecam. Jeździłem tam wiele razy własnym samochodem, ale od pewnego czasu sobie odpuściłem i poruszam się komunikacją. Nie chcę się niepotrzebnie stresować.
Drogi dziurawe (po zimie sito jest aż do mniej więcej maja), milicja chce łapówek, zachowania kierowców też często niebezpieczne (typu wyprzedzanie pod górkę jak nic nie widać), jazda bez świateł przy kiepskiej pogodzie/półmroku, itp. No i dużym minusem było za każdym razem przejeżdżanie granicy (często wielogodzinne kolejki) - no ale to akurat Ciebie nie dotyczy.
Jakbyś chciał tak czy inaczej wynajmować samochód, to myślę, że dużo lepszym pomysłem jest znalezienie samochodu z lokalnym kierowcą, który zna drogi i tamtejsze obyczaje.
z.

edit: aaa jak tylko po zakupy itp. to bierz taxi. Taniej niż w PL, albo ustalasz z góry cenę, albo jak dobra korporacja i ma licznik to tyle co pokaże, ale najpierw najlepiej i tak dopytać ile mniej więcej wyjdzie.

Autor:  julk1 [ 11 Sty 2018 04:30 ]
Temat postu:  Re: Lwów wypozyczenie samochodu

Dwa lata upłynęły od ostatniego postu. Wybieram się za dwa tygodnie do Lwowa na 5 dni. Będę musiał poruszać się samochodem, wiec marszrutki odpowiadają. Czy ktoś może polecić jakąś wypożyczalnię?

Autor:  pabien [ 11 Sty 2018 09:33 ]
Temat postu:  Re: Lwów wypozyczenie samochodu

Korzystałem z Hertza. Drogo, dostałem downgrade, ale samochód był nowy, obsługa sympatyczna, żadnego czepialstwa. Należy pamiętać, że niektóre publiczne drogi na Ukrainie bywają w stanie dramatycznym.

Autor:  Razem [ 11 Sty 2018 10:24 ]
Temat postu:  Re: Lwów wypozyczenie samochodu

mateo4242 napisał(a):
tak myslałem zeby jechac na zakupy do king cross i innych miejsc zeby nie jedzic tymi malutkimi autobusikami z tobołkami a ile kosztuje mniej wiecej taxi we Lwowie ?

Informacyjnie to do Leopolis zapłaciliśmy ugadane 130 hrywien więc około 16 zł :lol: Wiedzieliśmy że to zawyżona cena ale złapaliśmy Wołgę i koniecznie chcieliśmy się przejechać. Powrót już rozklekotanym Lanosem ze zbitą przednią szybą za 80 hrywien z licznika :) Wypożyczenie auta we Lwowie ? nie nie i jeszcze raz nie....

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/