Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Lotnisko w Mogadiszu
lotnisko-w-mogadiszu,498,147324
Strona 1 z 1

Autor:  Zeus [ 15 Gru 2019 03:15 ]
Temat postu:  Lotnisko w Mogadiszu

Czy można spać, na lotnisku w Mogadiszu?

Sent from my ASUS_Z01HDA using Tapatalk

Autor:  Martinuss [ 15 Gru 2019 03:38 ]
Temat postu:  Re: Lotnisko w Mogadiszu

@Zeus

Wybierasz się do Somalii? :shock:

Autor:  Gaszpar [ 15 Gru 2019 08:57 ]
Temat postu:  Re: Lotnisko w Mogadiszu

Zeus napisał(a):
Czy można spać, na lotnisku w Mogadiszu?

Sent from my ASUS_Z01HDA using Tapatalk


Piłeś? Nie pisz na forum :)

Autor:  Zeus [ 15 Gru 2019 17:15 ]
Temat postu:  Re: Lotnisko w Mogadiszu

¯\_(ツ)_/¯

Sent from my ASUS_Z01HDA using Tapatalk

Autor:  Sudoku [ 15 Gru 2019 17:48 ]
Temat postu:  Re: Lotnisko w Mogadiszu

Zeus napisał(a):
Czy można spać, na lotnisku w Mogadiszu?

Sent from my ASUS_Z01HDA using Tapatalk


Głównie chyba snem wiecznym.

Autor:  Tom K [ 15 Gru 2019 17:52 ]
Temat postu:  Re: Lotnisko w Mogadiszu

W nocy ponad 20 na termometrze. Może namiot? :twisted:

Autor:  marek2011 [ 15 Gru 2019 18:18 ]
Temat postu:  Re: Lotnisko w Mogadiszu

Sam bym się przespał na lotnisku w Mogadiszu, ale wstrzymam się do czasu Twojego powrotu i relacji :D

Autor:  klapio [ 15 Gru 2019 18:34 ]
Temat postu:  Re: Lotnisko w Mogadiszu

Żal się kisić na lotnisku w takim miejscu. Może w pobliżu jest jakiś przytulny domek na placu zabaw? :)

Autor:  wtak [ 15 Gru 2019 19:20 ]
Temat postu:  Re: Lotnisko w Mogadiszu

@Zeus już pewnie niejedno przeczytał, ale dla innych ;) :
https://wikitravel.org/en/Mogadishu

Autor:  amphi [ 29 Paź 2022 06:20 ]
Temat postu:  Re: Lotnisko w Mogadiszu

Troche pozno ta odpowiedz, ale tak: mozna spac na lotnisku w Mogadiszu. ;)

Załączniki:
mogadiszu.jpg
mogadiszu.jpg [ 207.54 KiB | Obejrzany 1929 razy ]

Autor:  Sudoku [ 29 Paź 2022 09:25 ]
Temat postu:  Re: Lotnisko w Mogadiszu

@amphi Opowiadaj, jak było.

Autor:  maginiak [ 29 Paź 2022 10:42 ]
Temat postu:  Re: Lotnisko w Mogadiszu

Pewnie szybko nie odpowie, bo nadal śpi jak mały kotek :D

Autor:  amphi [ 29 Paź 2022 16:58 ]
Temat postu:  Re: Lotnisko w Mogadiszu

Sudoku napisał(a):
@amphi Opowiadaj, jak było.


A więc tak: eh, po trudnym tygodniu, mój mózg miał ochotę tylko na robienie dziwnych rzeczy. Totalna głupawka. Więc siedziałem sobie przed Google maps i "zwiedzałem" miejsca, gdzie trudno byłoby mi pojechać. Jak by to było znaleźć się tam? No i tak znalazłem się w Somalii.
Ledwie "wylądowałem" w Mogadiszu i już śpiąca na lotnisku osoba przypomniała mi dawne pytanie @zeus.

Jeszcze jeden taki tydzień i będziecie mieć odpowiedź na pytanie: czy w Wenezueli są dobre saloniki lotniskowe ;)

Sorry @sudoku jeśli jesteś rozczarowany. Jestem mocno przywiązany do mojego życia. ;)

Autor:  Korek_fly [ 01 Lis 2022 22:10 ]
Temat postu:  Re: Lotnisko w Mogadiszu

Byłeś nie byłeś najważniejsze, że rozwiązałeś zagadkę czy można spać na lotnisku. W Dżibuti w 2018 jeden lokales pochodzący z Mogadiszu zapytany czy warto zwiedzić to miasto odpowiedział, że tam nic nie ma. Jak powiedział wystarczy jeden dzień i potrzebna ochrona około 6 ludzi w dwóch samochodach. Koszt około 1000 USD. Jak nie ma co zobaczyć to nie ma. Zwiedziłem Hargeisa w Somalilandzie. Mogadzisz jeszcze musi poczekać ale jakby się ktoś wybierał to niech napisze. Kto wie...

Autor:  cart [ 02 Lis 2022 19:04 ]
Temat postu:  Re: Lotnisko w Mogadiszu

Od mniej więcej roku monitoruję, rozmawiałem trochę z lokalnym biurem. 3 dni/2 noce 1100$ chcieli jakbym do kogoś dołączył.
Myślałem o kupnie za mile i stopoverze Turkishem w JIB.
Jakby ktoś się jeszcze znalazł to może przyszły rok...

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/