| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Lotnisko w Mogadiszu lotnisko-w-mogadiszu,498,147324 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Zeus [ 15 Gru 2019 03:15 ] |
| Temat postu: | Lotnisko w Mogadiszu |
Czy można spać, na lotnisku w Mogadiszu? Sent from my ASUS_Z01HDA using Tapatalk | |
| Autor: | Martinuss [ 15 Gru 2019 03:38 ] |
| Temat postu: | Re: Lotnisko w Mogadiszu |
@Zeus Wybierasz się do Somalii? | |
| Autor: | Gaszpar [ 15 Gru 2019 08:57 ] |
| Temat postu: | Re: Lotnisko w Mogadiszu |
Zeus napisał(a): Czy można spać, na lotnisku w Mogadiszu? Sent from my ASUS_Z01HDA using Tapatalk Piłeś? Nie pisz na forum | |
| Autor: | Zeus [ 15 Gru 2019 17:15 ] |
| Temat postu: | Re: Lotnisko w Mogadiszu |
¯\_(ツ)_/¯ Sent from my ASUS_Z01HDA using Tapatalk | |
| Autor: | Sudoku [ 15 Gru 2019 17:48 ] |
| Temat postu: | Re: Lotnisko w Mogadiszu |
Zeus napisał(a): Czy można spać, na lotnisku w Mogadiszu? Sent from my ASUS_Z01HDA using Tapatalk Głównie chyba snem wiecznym. | |
| Autor: | Tom K [ 15 Gru 2019 17:52 ] |
| Temat postu: | Re: Lotnisko w Mogadiszu |
W nocy ponad 20 na termometrze. Może namiot? | |
| Autor: | marek2011 [ 15 Gru 2019 18:18 ] |
| Temat postu: | Re: Lotnisko w Mogadiszu |
Sam bym się przespał na lotnisku w Mogadiszu, ale wstrzymam się do czasu Twojego powrotu i relacji | |
| Autor: | klapio [ 15 Gru 2019 18:34 ] |
| Temat postu: | Re: Lotnisko w Mogadiszu |
Żal się kisić na lotnisku w takim miejscu. Może w pobliżu jest jakiś przytulny domek na placu zabaw? | |
| Autor: | wtak [ 15 Gru 2019 19:20 ] |
| Temat postu: | Re: Lotnisko w Mogadiszu |
@Zeus już pewnie niejedno przeczytał, ale dla innych https://wikitravel.org/en/Mogadishu | |
| Autor: | amphi [ 29 Paź 2022 06:20 ] | ||
| Temat postu: | Re: Lotnisko w Mogadiszu | ||
Troche pozno ta odpowiedz, ale tak: mozna spac na lotnisku w Mogadiszu.
| |||
| Autor: | Sudoku [ 29 Paź 2022 09:25 ] |
| Temat postu: | Re: Lotnisko w Mogadiszu |
@amphi Opowiadaj, jak było. | |
| Autor: | maginiak [ 29 Paź 2022 10:42 ] |
| Temat postu: | Re: Lotnisko w Mogadiszu |
Pewnie szybko nie odpowie, bo nadal śpi jak mały kotek | |
| Autor: | amphi [ 29 Paź 2022 16:58 ] |
| Temat postu: | Re: Lotnisko w Mogadiszu |
Sudoku napisał(a): @amphi Opowiadaj, jak było. A więc tak: eh, po trudnym tygodniu, mój mózg miał ochotę tylko na robienie dziwnych rzeczy. Totalna głupawka. Więc siedziałem sobie przed Google maps i "zwiedzałem" miejsca, gdzie trudno byłoby mi pojechać. Jak by to było znaleźć się tam? No i tak znalazłem się w Somalii. Ledwie "wylądowałem" w Mogadiszu i już śpiąca na lotnisku osoba przypomniała mi dawne pytanie @zeus. Jeszcze jeden taki tydzień i będziecie mieć odpowiedź na pytanie: czy w Wenezueli są dobre saloniki lotniskowe Sorry @sudoku jeśli jesteś rozczarowany. Jestem mocno przywiązany do mojego życia. | |
| Autor: | Korek_fly [ 01 Lis 2022 22:10 ] |
| Temat postu: | Re: Lotnisko w Mogadiszu |
Byłeś nie byłeś najważniejsze, że rozwiązałeś zagadkę czy można spać na lotnisku. W Dżibuti w 2018 jeden lokales pochodzący z Mogadiszu zapytany czy warto zwiedzić to miasto odpowiedział, że tam nic nie ma. Jak powiedział wystarczy jeden dzień i potrzebna ochrona około 6 ludzi w dwóch samochodach. Koszt około 1000 USD. Jak nie ma co zobaczyć to nie ma. Zwiedziłem Hargeisa w Somalilandzie. Mogadzisz jeszcze musi poczekać ale jakby się ktoś wybierał to niech napisze. Kto wie... | |
| Autor: | cart [ 02 Lis 2022 19:04 ] |
| Temat postu: | Re: Lotnisko w Mogadiszu |
Od mniej więcej roku monitoruję, rozmawiałem trochę z lokalnym biurem. 3 dni/2 noce 1100$ chcieli jakbym do kogoś dołączył. Myślałem o kupnie za mile i stopoverze Turkishem w JIB. Jakby ktoś się jeszcze znalazł to może przyszły rok... | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |