Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Lizbona pub z LM
lizbona-pub-z-lm,1329,102220
Strona 1 z 1

Autor:  gruby_inversia [ 19 Paź 2016 18:57 ]
Temat postu:  Lizbona pub z LM

Jak w tytule.
Czy ktoś zna jakis pub gdzie bedzie mozna obejrzeć mecz dinamo-benfika?
Preferowana dzielnica Bairro Alto ale mogę dojechać gdzieś indziej ?

Autor:  Bruner [ 19 Paź 2016 19:05 ]
Temat postu:  Re: Lizbona pub z LM

Wszystkie puby w Lizbonie.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

Autor:  gruby_inversia [ 19 Paź 2016 19:08 ]
Temat postu:  Re: Lizbona pub z LM

W ciemno tez uderzę w miasto.
Ale myślałem ze ktoś polecii jakis pub szczególnie warty uwagi :D

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/