| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Lizbona pub z LM lizbona-pub-z-lm,1329,102220 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | gruby_inversia [ 19 Paź 2016 18:57 ] |
| Temat postu: | Lizbona pub z LM |
Jak w tytule. Czy ktoś zna jakis pub gdzie bedzie mozna obejrzeć mecz dinamo-benfika? Preferowana dzielnica Bairro Alto ale mogę dojechać gdzieś indziej ? | |
| Autor: | Bruner [ 19 Paź 2016 19:05 ] |
| Temat postu: | Re: Lizbona pub z LM |
Wszystkie puby w Lizbonie. Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | gruby_inversia [ 19 Paź 2016 19:08 ] |
| Temat postu: | Re: Lizbona pub z LM |
W ciemno tez uderzę w miasto. Ale myślałem ze ktoś polecii jakis pub szczególnie warty uwagi | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |