Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Linz i co dalej???
linz-i-co-dalej,1269,44975
Strona 1 z 1

Autor:  Natalia123 [ 05 Kwi 2014 21:12 ]
Temat postu:  Linz i co dalej???

Witam ,
niedługo będę mieć okazję pobyć troszkę w Austrii , a mianowicie w Linz-
stąd moje pytanie: gdzie się ruszyć z tej miejscowości - Wiedeń i Budapeszt jest rzeczą wręcz oczywistą, a co poza tym ?

Praga odpada bo nie chcę się cofać.

Szwajcaria? - pewnie mnie wykończy finansowo :P

Włochy-Werona i stamtąd pociagami do Mediolanu czy Wenecji? z resztą przy tych tanich lotach to pewnie mnie taniej lot wyniesie niż autobus.pociąg z Linz do Włoch.

Dziękuję za wszelakie sugestie ;)

Autor:  sranda [ 05 Kwi 2014 21:34 ]
Temat postu:  Re: Linz i co dalej???

Koniecznie Salzburg, do którego jest zresztą nawet bliżej niż do Wiednia.

Autor:  lukas63 [ 05 Kwi 2014 21:36 ]
Temat postu:  Re: Linz i co dalej???

ja bym zwiedził Austrię - może jeszcze Monachium - a do innych miast poza Aus i tak jest daleko

Autor:  Natalia123 [ 05 Kwi 2014 21:39 ]
Temat postu:  Re: Linz i co dalej???

ale co w tym Monachium???

to miasto kojarzy mi się z niczym - przepraszam wszystkich mieszkajacych tam :)

Autor:  lukas63 [ 05 Kwi 2014 21:46 ]
Temat postu:  Re: Linz i co dalej???

http://pl.tripadvisor.com/Attractions-g ... varia.html

Z pewnością sobie coś wybierzesz - wycieczka 1 dniowa jak znalazł.

I tak jak stranda - Salzburg to opcja obowiązkowa i to na przynajmniej 2 dni - bo w 1 dzień wszystkiego nie zwiedzisz

Autor:  Natalia123 [ 05 Kwi 2014 21:51 ]
Temat postu:  Re: Linz i co dalej???

Dzięki Wam!

Czyli mowicie ze Włochy sobie zostawić i Szwajcarie?

Autor:  lukas63 [ 05 Kwi 2014 21:54 ]
Temat postu:  Re: Linz i co dalej???

No pewnie - to nie jest tak blisko (przecież Lienz jest blisko granicy z Czechami) a z Polski też można tanio polecieć np. do Bergamo - no chyba że w Linz zostajesz na dłużej i będziesz tam mieszkała np. pół czy 1 rok :D

Autor:  Natalia123 [ 05 Kwi 2014 21:56 ]
Temat postu:  Re: Linz i co dalej???

nie nie - tydzien czy 2 max - dzięki Lukas :D

Pozdro :D

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/