| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Linz i co dalej??? linz-i-co-dalej,1269,44975 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Natalia123 [ 05 Kwi 2014 21:12 ] |
| Temat postu: | Linz i co dalej??? |
Witam , niedługo będę mieć okazję pobyć troszkę w Austrii , a mianowicie w Linz- stąd moje pytanie: gdzie się ruszyć z tej miejscowości - Wiedeń i Budapeszt jest rzeczą wręcz oczywistą, a co poza tym ? Praga odpada bo nie chcę się cofać. Szwajcaria? - pewnie mnie wykończy finansowo Włochy-Werona i stamtąd pociagami do Mediolanu czy Wenecji? z resztą przy tych tanich lotach to pewnie mnie taniej lot wyniesie niż autobus.pociąg z Linz do Włoch. Dziękuję za wszelakie sugestie | |
| Autor: | sranda [ 05 Kwi 2014 21:34 ] |
| Temat postu: | Re: Linz i co dalej??? |
Koniecznie Salzburg, do którego jest zresztą nawet bliżej niż do Wiednia. | |
| Autor: | lukas63 [ 05 Kwi 2014 21:36 ] |
| Temat postu: | Re: Linz i co dalej??? |
ja bym zwiedził Austrię - może jeszcze Monachium - a do innych miast poza Aus i tak jest daleko | |
| Autor: | Natalia123 [ 05 Kwi 2014 21:39 ] |
| Temat postu: | Re: Linz i co dalej??? |
ale co w tym Monachium??? to miasto kojarzy mi się z niczym - przepraszam wszystkich mieszkajacych tam | |
| Autor: | lukas63 [ 05 Kwi 2014 21:46 ] |
| Temat postu: | Re: Linz i co dalej??? |
http://pl.tripadvisor.com/Attractions-g ... varia.html Z pewnością sobie coś wybierzesz - wycieczka 1 dniowa jak znalazł. I tak jak stranda - Salzburg to opcja obowiązkowa i to na przynajmniej 2 dni - bo w 1 dzień wszystkiego nie zwiedzisz | |
| Autor: | Natalia123 [ 05 Kwi 2014 21:51 ] |
| Temat postu: | Re: Linz i co dalej??? |
Dzięki Wam! Czyli mowicie ze Włochy sobie zostawić i Szwajcarie? | |
| Autor: | lukas63 [ 05 Kwi 2014 21:54 ] |
| Temat postu: | Re: Linz i co dalej??? |
No pewnie - to nie jest tak blisko (przecież Lienz jest blisko granicy z Czechami) a z Polski też można tanio polecieć np. do Bergamo - no chyba że w Linz zostajesz na dłużej i będziesz tam mieszkała np. pół czy 1 rok | |
| Autor: | Natalia123 [ 05 Kwi 2014 21:56 ] |
| Temat postu: | Re: Linz i co dalej??? |
nie nie - tydzien czy 2 max - dzięki Lukas Pozdro | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |