Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1992 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#1921 PostWysłany: 10 Mar 2020 09:54 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26088
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
I tak i nie. Czasami wydrukowane jest jak paragon fiskalny. Szkoda dopłacać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
#1922 PostWysłany: 10 Mar 2020 09:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 2296
Loty: 327
Kilometry: 381 872
Krajów: 38 / 17.8%
złoty
@RSSpeedy, to nie zalezy od linii lotniczej tylko od lotniska. Na jednych daja na papierze jak paragon, na innych prawie na tekturze.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#1923 PostWysłany: 10 Mar 2020 11:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2014
Posty: 137
Kiedy sprawdzam ceny biletów na loty Gdańsk-Kutaisi na październik i listopad, przy cenie wyskakuje mi info 'Tylko dla członków klubu WIZZ Discount Club' i nie ma sposobu, żeby przejść dalej bez zakupu członkostwa. Nie da się kupić tych biletów bez WDC (oczywiście trochę drożej)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#1924 PostWysłany: 10 Mar 2020 11:07 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26088
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Tak, ale nie teraz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#1925 PostWysłany: 11 Kwi 2020 13:46 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1819
niebieski
Właściwie nie wiem pod jaki dział to podpiąć, ale zastanawiam się, jak wygląda umowa bilateralna między Polską a Chinami (Chińską Republiką Ludową) w kwestii otwierania nowych połączeń? Najbardziej mnie interesuje kwestia limitów połączeń między krajami oraz kwestia, czy np. chińska linia (albo dla odmiany LOT) może otworzyć połączenie nie z Warszawy, a przykładowo z Krakowa do Szanghaju.

Na stronie ULC nie udało mi się za wiele znaleźć, "Atlas of the Sky" UE to raczej też bardzo, bardzo pobieżne i ogólne dane. W internecie jest tylko dość ogólna wersja umowy z 1986 roku (link do pobrania PDF ze strony MSZ): https://traktaty.msz.gov.pl/getFile.php?action=getfile;0&iddok=8355
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#1926 PostWysłany: 11 Kwi 2020 16:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
silvershark napisał(a):
ale zastanawiam się, jak wygląda umowa bilateralna między Polską a Chinami (Chińską Republiką Ludową) w kwestii otwierania nowych połączeń?


@silvershark to raczej Unia zawiera umowy bilateralne w imieniu wszystkich panstw czlonkowskich.

https://ec.europa.eu/transport/modes/ai ... x/china_en
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#1927 PostWysłany: 26 Maj 2020 06:59 

Rejestracja: 16 Mar 2016
Posty: 18
Miałem rezerwację na tam i z powrotem Eurowings Düsseldorf - Praga 23-25 czerwiec, wczoraj dostałem email, że ze względu na zmiany w siatce lotów musieli "dopasować" moją rezerwację i teraz mam wylot 21, powrót 26 czerwiec co oczywiście mi nie pasuje. Jakie się zaloguje to mogę anulować i dostane voucher ważny rok. Co zrobić jak chce jednak odzyskać kasę?

Gesendet von meinem MAR-LX1A mit Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#1928 PostWysłany: 01 Cze 2020 22:32 

Rejestracja: 01 Cze 2020
Posty: 1
Witam. Orientuje się ktoś może czy wizzair lata już do UK? Konkretnie chodzi mi o czerwiec.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#1929 PostWysłany: 01 Cze 2020 22:33 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26088
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Nom, zależy z którego kraju. Bo jak z Polski, to na razie nie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#1930 PostWysłany: 10 Lip 2020 20:03 

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 84
Muszę we wrześniu przelecieć się w obie strony z Polski do Hamburga i jako osoba latająca sporadycznie, która tylko coś tam kątem oka widziała w komentarzach na fejsbuku o odwoływaniu lotów i zaleganiu ze zwrotami pieniędzy przez Ryanaira, chciałbym się Was poradzić czy zakup lotów w obie strony Gdańsk - Hamburg na wrzesień jest dziś bezpieczne czy raczej FR nadal nie działa jak przed pandemią?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#1931 PostWysłany: 10 Lip 2020 20:04 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26088
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Jeden rabin powie tak, a drugi powie nie. Na moje oko bedzie ok
Góra
 Profil Relacje PM off
Hektorek lubi ten post.
Hektorek uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#1932 PostWysłany: 04 Gru 2020 10:18 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2460
Loty: 129
Kilometry: 292 570
Krajów: 28 / 13.1%
niebieski
Czy Ryanair otrzymuje środki w ramach umowy promocje z jakimkolwiek województwem? Jakiś czas temu to było Podkarpackie, a czy dzisiaj istnieje podobną umowa?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#1933 PostWysłany: 15 Cze 2021 11:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 2074
Loty: 362
Kilometry: 483 133
Krajów: 62 / 29.0%
niebieski
[XC] Corendon Airlines
Jutro mam wylot i widzę że jest dostępna odprawa online.
Czyli jeśli odprawie się na lotnisku przy check-in to zostanie odemnie pobrana opłata za odprawę? Niby pisze ze bedzie pobrana ale nie jest napisane ile...ktoś może się orientuję jaka byłaby to kwota za odprawę na lotnisku w WAW i AYT?
Bilety kupiłem na stronie Corendon Airlines.
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#1934 PostWysłany: 15 Cze 2021 11:29 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26088
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
turcja-correndon,1214,158960
Góra
 Profil Relacje PM off
Martinuss lubi ten post.
Martinuss uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#1935 PostWysłany: 03 Lip 2021 21:56 

Rejestracja: 07 Sie 2014
Posty: 12
Loty: 43
Kilometry: 79 757
Krajów: 14 / 6.5%
Czesc, mam pytanie - czym sie rozni w Ryanairze taryfa Value z wykupieniem bagazu podrecznego i priorytetu - od taryfy Regular; tylko i wylacznie mozliwoscia wyboru miejsca? Roznica wynosi okolo 40zl na lot na osobe. Czy moze jest jakis haczyk w postaci braku mozliwosci zmiany biletu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#1936 PostWysłany: 03 Lip 2021 22:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2020
Posty: 503
Różnica to usługi dodatkowe. Polityka zwrotu/zmiany pozostaje taka sama dla ww. taryf.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#1937 PostWysłany: 03 Lip 2021 22:19 

Rejestracja: 07 Sie 2014
Posty: 12
Loty: 43
Kilometry: 79 757
Krajów: 14 / 6.5%
Czyli jesli mi nie zalezy na wyborze miejsca i innych uslugach to nie ma co doplacac :). Dzieki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#1938 PostWysłany: 15 Lip 2021 16:14 

Rejestracja: 04 Cze 2018
Posty: 279
Loty: 112
Kilometry: 192 131
Krajów: 29 / 13.6%
niebieski
Mam lufę pytanie :D

W 4 osoby lecimy na Ukrainę w sierpniu, wszystkie bilety na 1 rezerwacjii. Teraz okazało się, że jeden znajomy ma wesele dzień wcześniej no i jest jakaś minimalna szansa, że nie dotrze na lotnisko na czas bo wylot rano :D
No i tutaj pytanie co w takiej sytuacji z lotem powrotnym? Jest szansa, że anulują wszystkie 4 bilety na powrót? Bo z tego co wiem, jak się nie pojawi na jakimś odcinku to reszta jest anulowana?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#1939 PostWysłany: 15 Lip 2021 17:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1480
Loty: 145
Kilometry: 224 064
Krajów: 34 / 15.9%
niebieski
@pawel_92 Istotne jest czy lecicie tradycyjną linią lotniczą czy low costem. Low costy z zasady sprzedają bilety pojedyncze z A do B i z B do A, nawet jak są na jednej rezerwacji. Wtedy można skorzystać z lotu powrotnego nawet jeśli nie skorzystało się z lotu "Tam". Z kolei linie tradycyjne zazwyczaj anulują dalszą podróż, w tym podróż powrotną, jeśli pasażer nie stawi się na pierwszy lot. Nawet wtedy jednak anulacja dotyczy tylko tego jednego pasażera, a pozostali pasażerowie, którzy skorzystali z lotów "Tam" mogą spokojnie skorzystać z lotów powrotnych.
Góra
 Profil Relacje PM off
pawel_92 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#1940 PostWysłany: 15 Lip 2021 19:44 

Rejestracja: 04 Cze 2018
Posty: 279
Loty: 112
Kilometry: 192 131
Krajów: 29 / 13.6%
niebieski
Lecimy Lotem ;)

Dzięki za wyjaśnienie, wolałem się upewnić niż potem mieć przypał na powrocie jeśli kolega by zapił za bardzo na weselu :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1992 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group