| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [Pytania i odpowiedzi] - Linie lotnicze linie-lotnicze,226,8914 | Strona 97 z 100 |
| Autor: | Zeus [ 10 Mar 2020 09:54 ] |
| Temat postu: | Re: [Pytania i odpowiedzi] - Linie lotnicze |
I tak i nie. Czasami wydrukowane jest jak paragon fiskalny. Szkoda dopłacać | |
| Autor: | xyrxis [ 10 Mar 2020 09:58 ] |
| Temat postu: | Re: [Pytania i odpowiedzi] - Linie lotnicze |
@RSSpeedy, to nie zalezy od linii lotniczej tylko od lotniska. Na jednych daja na papierze jak paragon, na innych prawie na tekturze. | |
| Autor: | pomorzanka [ 10 Mar 2020 11:06 ] |
| Temat postu: | Rezerwacja w Wizzair - tylko dla WDC?? |
Kiedy sprawdzam ceny biletów na loty Gdańsk-Kutaisi na październik i listopad, przy cenie wyskakuje mi info 'Tylko dla członków klubu WIZZ Discount Club' i nie ma sposobu, żeby przejść dalej bez zakupu członkostwa. Nie da się kupić tych biletów bez WDC (oczywiście trochę drożej)? | |
| Autor: | Zeus [ 10 Mar 2020 11:07 ] |
| Temat postu: | Re: Rezerwacja w Wizzair - tylko dla WDC?? |
Tak, ale nie teraz. | |
| Autor: | silvershark [ 11 Kwi 2020 13:46 ] |
| Temat postu: | Re: [Pytania i odpowiedzi] - Linie lotnicze |
Właściwie nie wiem pod jaki dział to podpiąć, ale zastanawiam się, jak wygląda umowa bilateralna między Polską a Chinami (Chińską Republiką Ludową) w kwestii otwierania nowych połączeń? Najbardziej mnie interesuje kwestia limitów połączeń między krajami oraz kwestia, czy np. chińska linia (albo dla odmiany LOT) może otworzyć połączenie nie z Warszawy, a przykładowo z Krakowa do Szanghaju. Na stronie ULC nie udało mi się za wiele znaleźć, "Atlas of the Sky" UE to raczej też bardzo, bardzo pobieżne i ogólne dane. W internecie jest tylko dość ogólna wersja umowy z 1986 roku (link do pobrania PDF ze strony MSZ): https://traktaty.msz.gov.pl/getFile.php?action=getfile;0&iddok=8355 | |
| Autor: | cccc [ 11 Kwi 2020 16:12 ] |
| Temat postu: | Re: [Pytania i odpowiedzi] - Linie lotnicze |
silvershark napisał(a): ale zastanawiam się, jak wygląda umowa bilateralna między Polską a Chinami (Chińską Republiką Ludową) w kwestii otwierania nowych połączeń? @silvershark to raczej Unia zawiera umowy bilateralne w imieniu wszystkich panstw czlonkowskich. https://ec.europa.eu/transport/modes/ai ... x/china_en | |
| Autor: | pablo78ok [ 26 Maj 2020 06:59 ] |
| Temat postu: | Re: [Pytania i odpowiedzi] - Linie lotnicze |
Miałem rezerwację na tam i z powrotem Eurowings Düsseldorf - Praga 23-25 czerwiec, wczoraj dostałem email, że ze względu na zmiany w siatce lotów musieli "dopasować" moją rezerwację i teraz mam wylot 21, powrót 26 czerwiec co oczywiście mi nie pasuje. Jakie się zaloguje to mogę anulować i dostane voucher ważny rok. Co zrobić jak chce jednak odzyskać kasę? Gesendet von meinem MAR-LX1A mit Tapatalk | |
| Autor: | kasiaac3 [ 01 Cze 2020 22:32 ] |
| Temat postu: | Re: [Pytania i odpowiedzi] - Linie lotnicze |
Witam. Orientuje się ktoś może czy wizzair lata już do UK? Konkretnie chodzi mi o czerwiec. | |
| Autor: | Zeus [ 01 Cze 2020 22:33 ] |
| Temat postu: | Re: [Pytania i odpowiedzi] - Linie lotnicze |
Nom, zależy z którego kraju. Bo jak z Polski, to na razie nie. | |
| Autor: | Hektorek [ 10 Lip 2020 20:03 ] |
| Temat postu: | Re: [Pytania i odpowiedzi] - Linie lotnicze |
Muszę we wrześniu przelecieć się w obie strony z Polski do Hamburga i jako osoba latająca sporadycznie, która tylko coś tam kątem oka widziała w komentarzach na fejsbuku o odwoływaniu lotów i zaleganiu ze zwrotami pieniędzy przez Ryanaira, chciałbym się Was poradzić czy zakup lotów w obie strony Gdańsk - Hamburg na wrzesień jest dziś bezpieczne czy raczej FR nadal nie działa jak przed pandemią? | |
| Autor: | Zeus [ 10 Lip 2020 20:04 ] |
| Temat postu: | Re: [Pytania i odpowiedzi] - Linie lotnicze |
Jeden rabin powie tak, a drugi powie nie. Na moje oko bedzie ok | |
| Autor: | ansbach1 [ 04 Gru 2020 10:18 ] |
| Temat postu: | Re: [Pytania i odpowiedzi] - Linie lotnicze |
Czy Ryanair otrzymuje środki w ramach umowy promocje z jakimkolwiek województwem? Jakiś czas temu to było Podkarpackie, a czy dzisiaj istnieje podobną umowa? | |
| Autor: | Martinuss [ 15 Cze 2021 11:13 ] |
| Temat postu: | Re: [Pytania i odpowiedzi] - Linie lotnicze |
[XC] Corendon Airlines Jutro mam wylot i widzę że jest dostępna odprawa online. Czyli jeśli odprawie się na lotnisku przy check-in to zostanie odemnie pobrana opłata za odprawę? Niby pisze ze bedzie pobrana ale nie jest napisane ile...ktoś może się orientuję jaka byłaby to kwota za odprawę na lotnisku w WAW i AYT? Bilety kupiłem na stronie Corendon Airlines. | |
| Autor: | Zeus [ 15 Cze 2021 11:29 ] |
| Temat postu: | Re: [Pytania i odpowiedzi] - Linie lotnicze |
turcja-correndon,1214,158960 | |
| Autor: | leeewy [ 03 Lip 2021 21:56 ] |
| Temat postu: | Re: [Pytania i odpowiedzi] - Linie lotnicze |
Czesc, mam pytanie - czym sie rozni w Ryanairze taryfa Value z wykupieniem bagazu podrecznego i priorytetu - od taryfy Regular; tylko i wylacznie mozliwoscia wyboru miejsca? Roznica wynosi okolo 40zl na lot na osobe. Czy moze jest jakis haczyk w postaci braku mozliwosci zmiany biletu? | |
| Autor: | potylika [ 03 Lip 2021 22:17 ] |
| Temat postu: | Re: [Pytania i odpowiedzi] - Linie lotnicze |
Różnica to usługi dodatkowe. Polityka zwrotu/zmiany pozostaje taka sama dla ww. taryf. | |
| Autor: | leeewy [ 03 Lip 2021 22:19 ] |
| Temat postu: | Re: [Pytania i odpowiedzi] - Linie lotnicze |
Czyli jesli mi nie zalezy na wyborze miejsca i innych uslugach to nie ma co doplacac | |
| Autor: | pawel_92 [ 15 Lip 2021 16:14 ] |
| Temat postu: | Re: [Pytania i odpowiedzi] - Linie lotnicze |
Mam lufę pytanie W 4 osoby lecimy na Ukrainę w sierpniu, wszystkie bilety na 1 rezerwacjii. Teraz okazało się, że jeden znajomy ma wesele dzień wcześniej no i jest jakaś minimalna szansa, że nie dotrze na lotnisko na czas bo wylot rano No i tutaj pytanie co w takiej sytuacji z lotem powrotnym? Jest szansa, że anulują wszystkie 4 bilety na powrót? Bo z tego co wiem, jak się nie pojawi na jakimś odcinku to reszta jest anulowana? | |
| Autor: | Cicha_Woda [ 15 Lip 2021 17:25 ] |
| Temat postu: | Re: [Pytania i odpowiedzi] - Linie lotnicze |
@pawel_92 Istotne jest czy lecicie tradycyjną linią lotniczą czy low costem. Low costy z zasady sprzedają bilety pojedyncze z A do B i z B do A, nawet jak są na jednej rezerwacji. Wtedy można skorzystać z lotu powrotnego nawet jeśli nie skorzystało się z lotu "Tam". Z kolei linie tradycyjne zazwyczaj anulują dalszą podróż, w tym podróż powrotną, jeśli pasażer nie stawi się na pierwszy lot. Nawet wtedy jednak anulacja dotyczy tylko tego jednego pasażera, a pozostali pasażerowie, którzy skorzystali z lotów "Tam" mogą spokojnie skorzystać z lotów powrotnych. | |
| Autor: | pawel_92 [ 15 Lip 2021 19:44 ] |
| Temat postu: | Re: [Pytania i odpowiedzi] - Linie lotnicze |
Lecimy Lotem Dzięki za wyjaśnienie, wolałem się upewnić niż potem mieć przypał na powrocie jeśli kolega by zapił za bardzo na weselu | |
| Strona 97 z 100 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |