Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[LIM] Lima - przesiadka
lima-przesiadka,686,148431
Strona 2 z 2

Autor:  KKL [ 26 Maj 2024 11:17 ]
Temat postu:  Re: [LIM] Lima - przesiadka

Testowałem rok temu w sierpniu. Jeden z najgorszych saloników w jakim byłem. Jedzenie porażka (jakies pseudo ciasto i owoce z puszki i de facto tyle), napoje dno, jakos wspominam, ze nawet z kawa byl problem.. Jak wchodzisz za darmo, to obleci, ale jeśli np nastawiasz się na zjedzenie czegoś, to lepiej w płatnym food courcie przed security.

Autor:  tropikey [ 26 Maj 2024 22:21 ]
Temat postu:  Re: [LIM] Lima - przesiadka

Dzięki :)
W tej sytuacji pozostaje zatem chyba skorzystać z tego polecanego w kilku miejscach lokaku:
https://maps.app.goo.gl/G8j2hA9ohDiPjK617

Autor:  jar188 [ 02 Cze 2024 21:29 ]
Temat postu:  Re: [LIM] Lima - przesiadka

Faktycznie słaby salonik, ale do picia coś tam jest ;)
Jedzenie jak wymieniono, brak w zasadzie.
Jak są wolne miejsca to jednak warto wstąpić, trochę ciszej. Terminal przeludniony.

Autor:  tropikey [ 02 Cze 2024 22:21 ]
Temat postu:  Re: [LIM] Lima - przesiadka

A o której otwierają?

Autor:  jar188 [ 03 Cze 2024 12:38 ]
Temat postu:  Re: [LIM] Lima - przesiadka

Zapomniałem sprawdzić :) za dużo rzeczy na raz, opóźnienie lotu o 6h, włam na konto fb, na szybko musiałem nowe bilet w LIM kupować do AQP.

Autor:  becek [ 03 Cze 2024 12:48 ]
Temat postu:  Re: [LIM] Lima - przesiadka

tropikey napisał(a):
Dzięki :)
W tej sytuacji pozostaje zatem chyba skorzystać z tego polecanego w kilku miejscach lokaku:
https://maps.app.goo.gl/G8j2hA9ohDiPjK617

a ja polecam
La Lucha Sangucheria Criolla
będziesz pan zadowolony

Autor:  tropikey [ 23 Cze 2024 09:05 ]
Temat postu:  Re: [LIM] Lima - przesiadka

tropikey napisał(a):
Czy korzystał ktoś ostatnio z saloniku w terminalu krajowym (El Salon by Newrest)? W niektórych źródłach jest informacja, że jest otwarty od 5:00, a w innych, że od 3:30 i byłbym wdzięczny za podzielenie się aktualną wiedzą przez jakiegoś praktyka :)

Oto wyjaśnienie nurtującej mnie kwestii:

Image

Wrażenia ze środka w relacji. Z resztą, piszę te słowa na półtorej godziny przed otwarciem, więc i tak nie mam na razie żadnych wrażeń do opisania (oprócz tego, że mogliby skoordynować czas otwarcia saloniku z otwarciem drzwi do lotów krajowych).

Autor:  OSK [ 07 Cze 2026 21:56 ]
Temat postu:  Re: [LIM] Lima - przesiadka

Przerabiałem przesiadkę UIO-LIM-BOG. Osobne bilety (LA i AV), tylko z podręcznym. Była mała konsultacja z supervisorem co ze mną zrobić. Przepuscili więc było tylko security I na odloty. Całość zajęła 5min. Kluczowe było chyba to,że na przesiadkę miałem 3 godziny. Nie wiem czy w przypadku dłuższej nie musialnym przejść przez paszporty.

W takim przypadku ten podatek nie obowiązuje, w przeciwieństwie do przesiadki na jednym bilecie

https://pagotuua.lima-airport.com/

Strona 2 z 2 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/