| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [LIM] Lima - przesiadka lima-przesiadka,686,148431 | Strona 2 z 2 |
| Autor: | KKL [ 26 Maj 2024 11:17 ] |
| Temat postu: | Re: [LIM] Lima - przesiadka |
Testowałem rok temu w sierpniu. Jeden z najgorszych saloników w jakim byłem. Jedzenie porażka (jakies pseudo ciasto i owoce z puszki i de facto tyle), napoje dno, jakos wspominam, ze nawet z kawa byl problem.. Jak wchodzisz za darmo, to obleci, ale jeśli np nastawiasz się na zjedzenie czegoś, to lepiej w płatnym food courcie przed security. | |
| Autor: | tropikey [ 26 Maj 2024 22:21 ] |
| Temat postu: | Re: [LIM] Lima - przesiadka |
Dzięki W tej sytuacji pozostaje zatem chyba skorzystać z tego polecanego w kilku miejscach lokaku: https://maps.app.goo.gl/G8j2hA9ohDiPjK617 | |
| Autor: | jar188 [ 02 Cze 2024 21:29 ] |
| Temat postu: | Re: [LIM] Lima - przesiadka |
Faktycznie słaby salonik, ale do picia coś tam jest Jedzenie jak wymieniono, brak w zasadzie. Jak są wolne miejsca to jednak warto wstąpić, trochę ciszej. Terminal przeludniony. | |
| Autor: | tropikey [ 02 Cze 2024 22:21 ] |
| Temat postu: | Re: [LIM] Lima - przesiadka |
A o której otwierają? | |
| Autor: | jar188 [ 03 Cze 2024 12:38 ] |
| Temat postu: | Re: [LIM] Lima - przesiadka |
Zapomniałem sprawdzić | |
| Autor: | becek [ 03 Cze 2024 12:48 ] |
| Temat postu: | Re: [LIM] Lima - przesiadka |
tropikey napisał(a): Dzięki W tej sytuacji pozostaje zatem chyba skorzystać z tego polecanego w kilku miejscach lokaku: https://maps.app.goo.gl/G8j2hA9ohDiPjK617 a ja polecam La Lucha Sangucheria Criolla będziesz pan zadowolony | |
| Autor: | tropikey [ 23 Cze 2024 09:05 ] |
| Temat postu: | Re: [LIM] Lima - przesiadka |
tropikey napisał(a): Czy korzystał ktoś ostatnio z saloniku w terminalu krajowym (El Salon by Newrest)? W niektórych źródłach jest informacja, że jest otwarty od 5:00, a w innych, że od 3:30 i byłbym wdzięczny za podzielenie się aktualną wiedzą przez jakiegoś praktyka Oto wyjaśnienie nurtującej mnie kwestii: ![]() Wrażenia ze środka w relacji. Z resztą, piszę te słowa na półtorej godziny przed otwarciem, więc i tak nie mam na razie żadnych wrażeń do opisania (oprócz tego, że mogliby skoordynować czas otwarcia saloniku z otwarciem drzwi do lotów krajowych). | |
| Autor: | OSK [ 07 Cze 2026 21:56 ] |
| Temat postu: | Re: [LIM] Lima - przesiadka |
Przerabiałem przesiadkę UIO-LIM-BOG. Osobne bilety (LA i AV), tylko z podręcznym. Była mała konsultacja z supervisorem co ze mną zrobić. Przepuscili więc było tylko security I na odloty. Całość zajęła 5min. Kluczowe było chyba to,że na przesiadkę miałem 3 godziny. Nie wiem czy w przypadku dłuższej nie musialnym przejść przez paszporty. W takim przypadku ten podatek nie obowiązuje, w przeciwieństwie do przesiadki na jednym bilecie https://pagotuua.lima-airport.com/ | |
| Strona 2 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |