Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Liga Narodów
liga-narodow,1497,118741
Strona 8 z 9

Autor:  lahcimmm2 [ 20 Wrz 2018 00:03 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

dało się przed północą,
i po raz pierwszy chyba kupiłem najtańsze, są plusy mundialu

Autor:  macio106 [ 23 Wrz 2018 20:56 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

macio106 napisał(a):
Nikt o tym nie wspomniał na forum, ale 11 października w Kaliningradzie będzie mecz Rosja-Szwecja. Tylko nie potrafię znaleźć informacji co z biletami. Jednak dla tych co mają FAN ID, kusząca propozycja.

Edit: Teoretycznie jest coś na etickette, ale wolał bym z oficjalnej sprzedaży i nie tak drogo.



Podbijam, czy ktoś wie albo pomoże w zakupie tych biletów?

Autor:  golen [ 23 Wrz 2018 21:06 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Tu jest informacja o sprzedaży biletów:
https://www.newkaliningrad.ru/news/briefs/20259453-nachalas-prodazha-biletov-na-igru-rossii-i-shvetsii-kotoraya-proydet-v-kaliningrade.html

A można kupić na stronie:
https://kgd.kassir.ru/sport/kaliningrad-arena/liga-natsiy-uefa-finalnyiy-turnir-rossiya---shvetsiya_2018-10-11

Są dostępne po 3500 rubli + 350 rubli opłaty za usługę. Co na polskie daje około 220zł.

Autor:  macio106 [ 23 Wrz 2018 23:23 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Rozumiem, że szansy na dostanie tych najtańszych nie ma.

Autor:  Anonymous [ 24 Wrz 2018 00:26 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Biletów na mecz z Portugalią praktycznie nie ma. Zostały same na górze. Będzie komplet. Oby wreszcie coś zagrali. ;)

Autor:  madej [ 25 Wrz 2018 10:09 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

no i ładnie, tyle że Cristiono chyba nie zagra :D

Autor:  biedab [ 02 Paź 2018 11:27 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Anonymous napisał(a):
Biletów na mecz z Portugalią praktycznie nie ma. Zostały same na górze. Będzie komplet. Oby wreszcie coś zagrali. ;)

Dzisiaj dorzucili dużą pulę biletów zarówno w górnych jak i dolnych (najtańszych) sektorach :)

Autor:  dyneck [ 02 Paź 2018 12:02 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Trochę to wkurzajace. Dzisiaj przyszły bilety z kurierem kupione na starcie sprzedaży, a teraz są lepsze miejsce w tej samej cenie udostepnione.

Autor:  DonCorrado [ 02 Paź 2018 19:43 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Żadną nowością nie jest, że zwykły szary kibic - najbardziej oddany, ma najdrożej i najgorzej. Najlepsze miejsca idą dla śmietanki związkowej, piłkarskiej i sponsorskiej, dopiero jak im się nie chce iść posilić darmowym jedzeniem i przy okazji obejrzeć mecz, jeśli łaskaw może poinformować, ze nie wykorzysta biletu i wtedy jest sytuacja taka jak opisałeś. To się tyczy i kadry i klubów na całym świecie.

Autor:  Anonymous [ 02 Paź 2018 20:10 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Kara z UEFA spowodowała, że trzeba będzie opróżnić jeden sektor na 1000 osób na mecz z Portugalią. Jak widać nawet kupno bilet nie gwarantuje wejścia na mecz :roll:

Autor:  madej [ 03 Paź 2018 00:45 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

nie strasz ludzi. Już jak dodali bilety w nocy to nie wszystkie sektory były dostępne. To że teraz są to albo ich taktyka opuchania biletów, albo zwolnienie puli od sponsorów albo uefa przyjeła nasze odwołanie od kary ale na pewno każdy wejdzie ;)

Autor:  fly_qibic2018 [ 03 Paź 2018 09:58 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

A czy wszyscy z was dostali już bilety?
Ja kupowałem w normalnej sprzedaży i miały być wysyłane po 1 października... Ja nadal nic nie dostałem, a widzę, że niektórzy z was już dostali przesyłki z biletami. Dostawaliście jakieś info o wysyłce biletów?

Autor:  bo76 [ 03 Paź 2018 10:10 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Na Portugalię brałam kolekcjonerskie dla syna i męża - te wczoraj przyszły. Pozostałe - normalne i te na Włochy - na razie echo.

Autor:  dantes205 [ 03 Paź 2018 18:09 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Ktos wie, gdzie reprezentacje Portugalii i Wloch beda zakwaterowane przed meczami z Polska ?

Autor:  fly_qibic2018 [ 04 Paź 2018 11:54 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Hej. Ponawiam pytanie. Jak wyglada sytuacja z biletami zwyklymi? Dostaliscie juz przesyłki?
Ja kupiłem po raz pierwszy na mecze reprezentacji. Mecz za tydzień a biletow nadal nie ma...

Autor:  madej [ 04 Paź 2018 13:02 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

no i cyk :D
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... gra-w-chor

Autor:  bo76 [ 04 Paź 2018 14:11 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

-- 04 Paź 2018 14:10 --

Dalej nie ma. Nie denerwuj się - na Koreę też kilka dni przed przyszły.

-- 04 Paź 2018 14:11 --

Dalej nie ma. Nie denerwuj się - na Koreę też kilka dni przed przyszły.

Autor:  dexMorgan [ 04 Paź 2018 17:21 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

@dantes205 lepiej niech ta wiedza zostanie dla kumatych ;p zresztą to nie trudno znalezc jak ktoś chce bardzo

co do kadry Portugalii to jest dość odmłodzona , CR wie że nic już z nimi nie ugra ale brak powołania to lekka niespodzianka. Liczyłem że będzie chciał dobic do 100 goli w kadrze.

Autor:  dantes205 [ 04 Paź 2018 19:02 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

dexMorgan napisał(a):
@dantes205 lepiej niech ta wiedza zostanie dla kumatych ;p zresztą to nie trudno znalezc jak ktoś chce bardzo .

To zrob ze mnie kumatego, albo daj jakas wskazówke gdzie mam szukac, bo to juz nie chodzi o mnie tylko mojego syna, wiesz cos w stylu "mam horom curke" ?

Autor:  bo76 [ 04 Paź 2018 21:16 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

W Skaucie w parku - najbliżej :D :lol: No ale serio - jedynie w Courtyard w Altusie ich widzę. Cztery gwiazdki ma też zaraz przy parku w Chorzowie Diament Arsenal Palace. Blisko jest Angelo, ale chyba nie ta jakość. Z drogich jeszcze Qhotel - ale nie mam pojęcia, co to.
My przy okazji Tour de Pologne zwykle rozimy objazd właśnie tych.

Strona 8 z 9 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/