| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Liga Narodów liga-narodow,1497,118741 | Strona 7 z 9 |
| Autor: | irys [ 21 Sie 2018 17:18 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Bilety na mecz jadą już do nabywców (mejl DPD). | |
| Autor: | pteo [ 22 Sie 2018 15:28 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Czy bilet na mecz upoważnia do bezpłatnego korzystania z komunikacji miejskiej w Bolonii ? | |
| Autor: | Justin Credible [ 03 Wrz 2018 07:36 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Kurde, nie wiem o czym myślałem jak ogarniałem loty na ten mecz ale jakoś żyłem w przekonaniu że mecz jest w sobotę Lądujemy w Bergamo o 16.25 w piątek. Google pokazuje 2-3 godziny do Bolonii. Wygląda że przy dobrych wiatrach jest to do zrobienia, tylko jak? Pociągiem? Samochodem? Może ktoś coś mądrego poradzić? Jeśli samochodem to z jakiej wypożyczalni najszybciej? Gdzie mogę sprawdzić aktualny rozkład pociągów? | |
| Autor: | golen [ 03 Wrz 2018 08:51 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Jak przyleci o czasie, to i pociągami da radę zdążyć. https://goo.gl/maps/ZRHh4dHoztx Aczkolwiek bilet na pociąg tylko z Mediolanu do Bolonii kosztuje na ten moment 46 eur za osobę. http://www.trenitalia.com/ Więc pewnie warto sprawdzić wynajem auta na lotnisku w Bergamo. | |
| Autor: | Justin Credible [ 03 Wrz 2018 12:43 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Jak lot się nie opóźni to jest szansa tym albo kolejnym pociągiem dojechać przed 20 do Bolonii. Samochód kusi ale boję czasochłonnych formalności przy odbiorze i piątkowych korków. | |
| Autor: | R_W [ 03 Wrz 2018 14:13 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Italo Treno ma bilety od 19.90 euro, ale musialbys szybko dostac sie na stacje Milano Centrale (ok. 1h do Bolonii) albo Rogoredo (ciut krocej). Pomiedzy 17 a 19 masz trzy pociagi, zeby byc przed 20 na miejscu. Powodzenia | |
| Autor: | Justin Credible [ 04 Wrz 2018 10:38 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Zdecydowałem się na pociąg i jeśli nie będzie obsuwy powinno się udać i powinienem być 19.22 w Bolonii. Jakby mało było problemów to nie mam obecnie możliwości dodania w systemie Ryianair opcji pierwszeństwa i bagażu podręcznego, pokazuje się komunikat "ograniczona dostępność" Myślicie że jest szansa to dokupić bliżej lotu? Czy raczej pakować się do małego plecaczka | |
| Autor: | wojtekf93 [ 04 Wrz 2018 19:26 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Gdzie się zatrzymujecie ? Przejrzałem większość stron i hotel 3* wychodzi ok 300 zł za noc... | |
| Autor: | irys [ 04 Wrz 2018 19:34 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Forli. Jak byś coś tu znalazł możesz ze mną wracać po meczu. | |
| Autor: | wojtekf93 [ 04 Wrz 2018 20:55 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Niestety w sobotę o 9 rano mam flixa z Bolonii do BGY i nie chciałbym z rana dojeżdżać z Forli. | |
| Autor: | grzegorzkatowice [ 05 Wrz 2018 19:37 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Asystent kibica podaje, że nie będzie sprzedaży biletów przed stadionem (co rozumiem) i że bilety zostały wyprzedane https://media.laczynaspilka.pl/files/pz ... a4bd52.pdf Natomiast dzisiejsze sportowefakty podają, że nie sprzedano jeszcze nawet połowy biletów https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... z-z-polska Ciekawe co jest bliższe prawdzie? | |
| Autor: | dexMorgan [ 05 Wrz 2018 22:06 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Nie będzie biletów na sektory PL sprzedali 14 k z 39 i są zadowoleni podejrzewam że w PZPN jest smutek jak widzą wyprzedanie Wrocławia na poziomie 75-80% . Nie dziwię sie kibicom. Patrząc na kadre Irl może byc ostra kopaninka. | |
| Autor: | R_W [ 05 Wrz 2018 23:41 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Włosi odkąd pamiętam nie mają jakiejś korby na punkcie reprezentacji, a już po klęsce w EMŚ tym bardziej jest małe zainteresowanie. Poza tym to stosunkowo niedawno powstałe państwo, w dodatku niejako "na siłę". Co miasteczko to inny dialekt wśród ludzi na co dzień, często niepodobny do włoskiego języka, służącego za urzędowy. Stąd silne podziały i w wielu regionach mocny jest patriotyzm lokalny, a nie narodowy. Dodać do tego problemy ekonomiczne w ostatnich latach i nie ma co się spodziewać, żeby spoza okolic Bolonii sporo osób chciało się fatygować. Kadra nawet przed tv zbytnio Włochów nie przyciąga, zwłaszcza z takim rywalem i w takiej formie jak Polska. Swoją drogą dziwię się, że ich federacja nie wybrała mniejszego stadionu, bo ten w Bolonii to owszem klimat ma, ale jest dość stary i jak widać za duży w stosunku do potrzeb. | |
| Autor: | DonCorrado [ 06 Wrz 2018 20:33 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
od momentu wylosowania Włochow słyszę jedno - są megamocni bo po klęsce eliminacji będą chcieli wszystkich zniszczyć na swojej drodze ' nawet w sparingach | |
| Autor: | Greg78 [ 06 Wrz 2018 21:30 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
To spotykamy się na piazzi magioree przed meczem? | |
| Autor: | macio106 [ 14 Wrz 2018 11:11 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Nikt o tym nie wspomniał na forum, ale 11 października w Kaliningradzie będzie mecz Rosja-Szwecja. Tylko nie potrafię znaleźć informacji co z biletami. Jednak dla tych co mają FAN ID, kusząca propozycja. Edit: Teoretycznie jest coś na etickette, ale wolał bym z oficjalnej sprzedaży i nie tak drogo. | |
| Autor: | 77kylo [ 16 Wrz 2018 00:09 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Mam karte kibica .Czy mogę kupic na nią 2 bilety w przedsprzedaży na mecz Polska-Portugalia?brat nie ma karty | |
| Autor: | bo76 [ 16 Wrz 2018 00:42 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Nie. Jedna karta - jeden bilet. | |
| Autor: | lahcimmm2 [ 19 Wrz 2018 21:59 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
dziś rusza sprzedaż biletów na Portugalia czy coś źle czytam? znaczy po pólnocy | |
| Autor: | bo76 [ 19 Wrz 2018 22:06 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Tak myślę. Czy po północy - zobaczymy | |
| Strona 7 z 9 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |