Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Liga Narodów
liga-narodow,1497,118741
Strona 7 z 9

Autor:  irys [ 21 Sie 2018 17:18 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Bilety na mecz jadą już do nabywców (mejl DPD).

Autor:  pteo [ 22 Sie 2018 15:28 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Czy bilet na mecz upoważnia do bezpłatnego korzystania z komunikacji miejskiej w Bolonii ?

Autor:  Justin Credible [ 03 Wrz 2018 07:36 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Kurde, nie wiem o czym myślałem jak ogarniałem loty na ten mecz ale jakoś żyłem w przekonaniu że mecz jest w sobotę :lol: :lol: :roll:
Lądujemy w Bergamo o 16.25 w piątek. Google pokazuje 2-3 godziny do Bolonii. Wygląda że przy dobrych wiatrach jest to do zrobienia, tylko jak?
Pociągiem? Samochodem?
Może ktoś coś mądrego poradzić? Jeśli samochodem to z jakiej wypożyczalni najszybciej? Gdzie mogę sprawdzić aktualny rozkład pociągów?

Autor:  golen [ 03 Wrz 2018 08:51 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Jak przyleci o czasie, to i pociągami da radę zdążyć.

https://goo.gl/maps/ZRHh4dHoztx

Aczkolwiek bilet na pociąg tylko z Mediolanu do Bolonii kosztuje na ten moment 46 eur za osobę. http://www.trenitalia.com/
Więc pewnie warto sprawdzić wynajem auta na lotnisku w Bergamo.

Autor:  Justin Credible [ 03 Wrz 2018 12:43 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Jak lot się nie opóźni to jest szansa tym albo kolejnym pociągiem dojechać przed 20 do Bolonii. Samochód kusi ale boję czasochłonnych formalności przy odbiorze i piątkowych korków.

Autor:  R_W [ 03 Wrz 2018 14:13 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Italo Treno ma bilety od 19.90 euro, ale musialbys szybko dostac sie na stacje Milano Centrale (ok. 1h do Bolonii) albo Rogoredo (ciut krocej). Pomiedzy 17 a 19 masz trzy pociagi, zeby byc przed 20 na miejscu. Powodzenia ;)

Autor:  Justin Credible [ 04 Wrz 2018 10:38 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Zdecydowałem się na pociąg i jeśli nie będzie obsuwy powinno się udać i powinienem być 19.22 w Bolonii.
Jakby mało było problemów to nie mam obecnie możliwości dodania w systemie Ryianair opcji pierwszeństwa i bagażu podręcznego, pokazuje się komunikat "ograniczona dostępność"
Myślicie że jest szansa to dokupić bliżej lotu? Czy raczej pakować się do małego plecaczka :lol:

Autor:  wojtekf93 [ 04 Wrz 2018 19:26 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Gdzie się zatrzymujecie ? Przejrzałem większość stron i hotel 3* wychodzi ok 300 zł za noc...

Autor:  irys [ 04 Wrz 2018 19:34 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Forli. Jak byś coś tu znalazł możesz ze mną wracać po meczu.

Autor:  wojtekf93 [ 04 Wrz 2018 20:55 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Niestety w sobotę o 9 rano mam flixa z Bolonii do BGY i nie chciałbym z rana dojeżdżać z Forli.

Autor:  grzegorzkatowice [ 05 Wrz 2018 19:37 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Asystent kibica podaje, że nie będzie sprzedaży biletów przed stadionem (co rozumiem) i że bilety zostały wyprzedane
https://media.laczynaspilka.pl/files/pz ... a4bd52.pdf

Natomiast dzisiejsze sportowefakty podają, że nie sprzedano jeszcze nawet połowy biletów
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... z-z-polska

Ciekawe co jest bliższe prawdzie?

Autor:  dexMorgan [ 05 Wrz 2018 22:06 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Nie będzie biletów na sektory PL

sprzedali 14 k z 39 i są zadowoleni :D słit

podejrzewam że w PZPN jest smutek jak widzą wyprzedanie Wrocławia na poziomie 75-80% . Nie dziwię sie kibicom. Patrząc na kadre Irl może byc ostra kopaninka.

Autor:  R_W [ 05 Wrz 2018 23:41 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Włosi odkąd pamiętam nie mają jakiejś korby na punkcie reprezentacji, a już po klęsce w EMŚ tym bardziej jest małe zainteresowanie. Poza tym to stosunkowo niedawno powstałe państwo, w dodatku niejako "na siłę". Co miasteczko to inny dialekt wśród ludzi na co dzień, często niepodobny do włoskiego języka, służącego za urzędowy. Stąd silne podziały i w wielu regionach mocny jest patriotyzm lokalny, a nie narodowy. Dodać do tego problemy ekonomiczne w ostatnich latach i nie ma co się spodziewać, żeby spoza okolic Bolonii sporo osób chciało się fatygować. Kadra nawet przed tv zbytnio Włochów nie przyciąga, zwłaszcza z takim rywalem i w takiej formie jak Polska.
Swoją drogą dziwię się, że ich federacja nie wybrała mniejszego stadionu, bo ten w Bolonii to owszem klimat ma, ale jest dość stary i jak widać za duży w stosunku do potrzeb.

Autor:  DonCorrado [ 06 Wrz 2018 20:33 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

od momentu wylosowania Włochow słyszę jedno - są megamocni bo po klęsce eliminacji będą chcieli wszystkich zniszczyć na swojej drodze ' nawet w sparingach :D

Autor:  Greg78 [ 06 Wrz 2018 21:30 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

To spotykamy się na piazzi magioree przed meczem?

Autor:  macio106 [ 14 Wrz 2018 11:11 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Nikt o tym nie wspomniał na forum, ale 11 października w Kaliningradzie będzie mecz Rosja-Szwecja. Tylko nie potrafię znaleźć informacji co z biletami. Jednak dla tych co mają FAN ID, kusząca propozycja.

Edit: Teoretycznie jest coś na etickette, ale wolał bym z oficjalnej sprzedaży i nie tak drogo.

Autor:  77kylo [ 16 Wrz 2018 00:09 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Mam karte kibica .Czy mogę kupic na nią 2 bilety w przedsprzedaży na mecz Polska-Portugalia?brat nie ma karty

Autor:  bo76 [ 16 Wrz 2018 00:42 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Nie. Jedna karta - jeden bilet.

Autor:  lahcimmm2 [ 19 Wrz 2018 21:59 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

dziś rusza sprzedaż biletów na Portugalia czy coś źle czytam? znaczy po pólnocy

Autor:  bo76 [ 19 Wrz 2018 22:06 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Tak myślę. Czy po północy - zobaczymy :lol:

Strona 7 z 9 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/