Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Liga Mistrzów 2016/2017
liga-mistrzow-2016-2017,1562,94908
Strona 1 z 1

Autor:  luck1991 [ 29 Maj 2016 09:09 ]
Temat postu:  Liga Mistrzów 2016/2017

Vive Tauron Kielce w finale LM. Wieki sukces naszych chłopaków. Dziś o historyczny tryumf w LM zagramy z węgierskim Veszprem.
Tegoroczny turniej za kilkanaście godzin przejdzie do historii. Natomiast od wczoraj kibice,którzy posiadali bilety na obecny weekend w Koloni mogli zakupić bilety na F4 w 2017 roku. Sprzedano ok 5100 biletów,dziś sprzedaż będzie kontynuowana.

Ogólna sprzedaż rozpocznie się w poniedziałek 30 maja o 09.00. Bilety do nabycia na stronie http://www.ehfFINAL4.com

Cennik:
Premium: €345
Category 1: €295
Category 2: €215
Category 3: €155
Category 4: €75

Autor:  tomassi82 [ 29 Maj 2016 11:53 ]
Temat postu:  Re: Liga Mistrzów 2016/2017

A wiadomo gdzie będzie przyszłoroczny F4 ?

Autor:  mik111 [ 29 Maj 2016 13:35 ]
Temat postu:  Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Tam gdzie zawsze :D
przynajmniej od kilku lat, a i pewnie w przyszłości też tam bo ... kasa misiu, kasa

Autor:  luck1991 [ 05 Lip 2016 22:05 ]
Temat postu:  Re: Liga Mistrzów 2016/2017

W piątek odbyło się losowanie do przyszłorocznej edycji LM piłkarzy ręcznych :)
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-reczna ... latwe-otwa

Wisła Płock zagra w grupie A,a Vive Tauron Kielce w grupie B.

Gr.A
MVM Veszprém KC
FC Barcelona
Paris SG Handball
Bjerringbro-Silkeborg
Orlen Wisła Płock
SG Flensburg-Handewitt
Kadetten Szafuza
THW Kiel

Gr.B
Rhein-Neckar Löwen
Vive Tauron Kielce
RK Wardar Skopje
RK Zagrzeb
Meszkow Brześć
Pick Segedyn
Celje Pivovarna Laško
IFK Kristianstad

Autor:  luck1991 [ 07 Paź 2016 17:07 ]
Temat postu:  Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Dla zainteresowanych w sobotę 8 października Orlen Wisła Płock podejmie zespół Telekom Veszprem. Spora gratka dla kibiców,pojedynek z drugim zespołem poprzedniej LM to niezła gratka dla kibiców szczypiorniaka. Bilety od 25zł.
http://wisla-plock.ebilet.pl/index.php/ ... mapa/166/0

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/