Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
tutaj piszemy tylko o umawianiu się, wartościowe posty proszę umieszczać w tematach do tego przeznaczonych.

Kto z kim i jak leci

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0


Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 542 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#21 PostWysłany: 28 Mar 2023 13:20 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 1204
Loty: 375
Kilometry: 757 002
Krajów: 80 / 37.4%
srebrny
Pytanie, czy wyjezdzajac na dluzej niz 1dzien do Zambii nie stracisz wizy do Zimbabwe i nie bedziesz musial jej robic ponownie.
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊 Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊
Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎 Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎
Offline
#22 PostWysłany: 28 Mar 2023 13:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 2343
Loty: 418
Kilometry: 752 722
Krajów: 77 / 36.0%
HON fly4free
KAZA UniVisa bedzie rozwiazaniem, ale wtedy do Botswany można tylko na jednodniowe wycieczki..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#23 PostWysłany: 28 Mar 2023 13:22 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4611
srebrny
Jest dwukrotna również w ofercie.
Najpierw jeden kraj zwiedzamy, a później drugi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#24 PostWysłany: 28 Mar 2023 13:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4977
srebrny
A w Namibii jakaś tranzytowa istnieje?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#25 PostWysłany: 28 Mar 2023 13:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 5948
Loty: 768
Kilometry: 1 121 779
Krajów: 83 / 38.8%
HON fly4free
Flyguy napisał(a):
Wiza turystyczna na 30 dni do wyrobienia na miejscu VFA - 30$
Raczej większość wybierze więcej niż jednokrotną
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.
 
      
Offline
#26 PostWysłany: 28 Mar 2023 13:26 

Rejestracja: 12 Paź 2016
Posty: 482
Loty: 114
Kilometry: 239 036
Krajów: 32 / 15.0%
niebieski
No to ja zapytam o safari. Orientuje się ktoś jakie ceny na miejscu? W odpowiednim dziale na forum nie znalazłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#27 PostWysłany: 28 Mar 2023 13:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 6427
HON fly4free
wtak napisał(a):
A w Namibii jakaś tranzytowa istnieje?

W Namibii nie wychodzisz z samolotu.
Góra
 Profil Relacje PM off
wtak lubi ten post.
 
      
Offline
#28 PostWysłany: 28 Mar 2023 13:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 3293
Loty: 588
Kilometry: 853 526
Krajów: 52 / 24.3%
złoty
rob_sad napisał(a):
Kupiłem 12-17 marzec 2024
Niech się dzieje
+1

Czy ktoś wie, jak liczone są mile na lotach EW Discover? Klasa K na locie tam i L na powrocie.

Na wheretocredit mam wybrać Lufthansa czy Eurowings?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#29 PostWysłany: 28 Mar 2023 13:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4656
Loty: 1
Kilometry: 282
Krajów: 1 / 0.5%
HON fly4free
ee zadupcałem na zdalnej i jakoś olałem temat
a teraz paczę i niejako wpisuje się to w moje warunki brzegowe
bo to w sumie 4 kraje rzut kołpakiem Mercedesa..
no i te ku.. wizy na czarnym lądzie
ide paczeć w teminy
Załącznik:
kozirogdupynosorozca.JPG
kozirogdupynosorozca.JPG [ 50.11 KiB | Obejrzany 2700 razy ]

Mihal09 napisał(a):
No to ja zapytam o safari. Orientuje się ktoś jakie ceny na miejscu?

Mam bardzo staaare dane i traumatyczne przeżycia.. :evil: :lol: ale dam tipa żeby nie płacić na safari za LandRovera czy inna terenówkę - bierzesz w wypożyczalni mini albo kompakta i Full Damage Waiver i jazda :D w zoo masz takie same zwierzaki, daj im spokój serio.. żeby wyszły z krzaków to myślisz że co.. kijami je zmuszają i prądem rażą.. normalnie zwierzaki na wolnosci sie opierdzialają
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#30 PostWysłany: 28 Mar 2023 13:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 2925
Loty: 1023
Kilometry: 2 238 817
Krajów: 143 / 66.8%
HON fly4free
kemot napisał(a):
wtak napisał(a):
A w Namibii jakaś tranzytowa istnieje?

W Namibii nie wychodzisz z samolotu.


Ale można wjechać tam przy Kasane jakby ktoś chciał zaliczyć.
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#31 PostWysłany: 28 Mar 2023 13:44 

Rejestracja: 12 Paź 2016
Posty: 482
Loty: 114
Kilometry: 239 036
Krajów: 32 / 15.0%
niebieski
@tom971 myślałem że ktoś nagania zwierzynę tak jak u nas na polowaniu ?
Góra
 Profil Relacje PM off
tom971 lubi ten post.
 
      
Offline
#32 PostWysłany: 28 Mar 2023 13:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 6427
HON fly4free
cart napisał(a):
kemot napisał(a):
wtak napisał(a):
A w Namibii jakaś tranzytowa istnieje?

W Namibii nie wychodzisz z samolotu.


Ale można wjechać tam przy Kasane jakby ktoś chciał zaliczyć.

Ale to już nie na wizę tranzytową raczej.
Góra
 Profil Relacje PM off
wtak uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#33 PostWysłany: 28 Mar 2023 14:03 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 10222
HON fly4free
ranek napisał(a):
Latał ktoś krajówkami w Zimbabwe? Bo widzę ceny za godzinny przelot z VFA do Harare (stolica) są w granicach 1700-1800 zł RT, kto tym lata?


Latałem prawie dekadę temu, ale w tym względzie się tam niewiele zmieniło. Wtedy były tylko państwowe Air Zimbabwe, teraz jest też niby-LCC Fastjet , ale ceny w obu są na stałym poziomie w granicach 180-200 USD / segment na trasie HRE-VFA; taniej jest na drugiej krajówce do BUQ. Czasami zdarzają się promocje, wtedy cena może spaść o może 50 USD w dół i tyle. Taniej nie będzie. Jako alternatywę masz masakrycznie długie, męczące transfery lądowe. Przykładowo wtedy jak byłem przejazd pociągiem BUQ-VFA trwał 19 h.... (kosztował wtedy coś 12 USD w "pierwszej" klasie sypialnej).
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
Mihal09 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#34 PostWysłany: 28 Mar 2023 14:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 2343
Loty: 418
Kilometry: 752 722
Krajów: 77 / 36.0%
HON fly4free
To prawda, podroż z VFA do HRE jest długa i dość męcząca, chociaż jak na warunki afrykańskie nie jest najgorzej. Na pociąg się jednak nie zdecydowałem i trasę pokonywałem autobusami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#35 PostWysłany: 28 Mar 2023 14:52 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3250
Loty: 210
Kilometry: 469 202
Krajów: 56 / 26.2%
srebrny
Lata temu safari w Hwange można było zorganizować na półdziko za niewielką kasę. Miałem wszystko dogadane i nie wjechałem z Zambii do Zimbabwe (Mugabe, wybory, próba przewrotu itd.). Sądzę, że dalej istnieje, taka opcja.
PS Dzięki @tom971
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Mihal09 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#36 PostWysłany: 28 Mar 2023 14:58 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 7511
Loty: 625
Kilometry: 1 373 918
Krajów: 75 / 35.1%
Jak ktoś woli klocki lego to z legolandu same price :)
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
Lastminuter.pl uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#37 PostWysłany: 28 Mar 2023 15:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1210
Loty: 73
Kilometry: 147 838
Krajów: 18 / 8.4%
niebieski
Co jest bardziej optymalne 7 czy 13 dni? Ja wiem, że jeden rabin powie 7, drugi powie 13, ale mimo wszystko... ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#38 PostWysłany: 28 Mar 2023 15:15 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 10222
HON fly4free
Jak chcesz tylko okolice VFA plus kawałek Zambii, ewentualnie szybki wypad do Bostw. wystarczy 7 dni.
Góra
 Profil Relacje PM off
makdeb lubi ten post.
 
      
Offline
#39 PostWysłany: 28 Mar 2023 15:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 3230
złoty
cart napisał(a):
kemot napisał(a):
wtak napisał(a):
A w Namibii jakaś tranzytowa istnieje?

W Namibii nie wychodzisz z samolotu.


Ale można wjechać tam przy Kasane jakby ktoś chciał zaliczyć.


Czytam i nie widze informacji o mozliwosci wjazdu do Namibii:

The KAZA UNIVISA costs USD 50 and allows tourists to obtain one visa to visit both countries multiple times. The visa is valid up to 30 days in any given period of 12 months, as long as the holder remains within Zambia and Zimbabwe. It also covers those who visit Botswana for day-trips through Kazungula Borders.

Dla obywateli Polski wiza do Namibii jest platna, no chyba, ze cos sie zmienilo?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#40 PostWysłany: 28 Mar 2023 15:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 2925
Loty: 1023
Kilometry: 2 238 817
Krajów: 143 / 66.8%
HON fly4free
No tak, i to trzeba załatwić w Berlinie bo VOA tylko w WDH.
Wtedy trzeba by też nową wizę KAZA.
Droga opcja dla zaliczaczy krajów przez postawienie stopy za granicą ;-)
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off
wtak uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 542 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group