| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| LATAM Airlines latam-airlines,226,138781 | Strona 3 z 12 |
| Autor: | Zeus [ 26 Maj 2020 14:26 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
| |
| Autor: | namteH [ 26 Maj 2020 14:28 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
@Zeus Chyba powinieneś to wkleić w co drugim wątku... | |
| Autor: | Zeus [ 26 Maj 2020 14:30 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
Szkoda ze ten fanpage padł https://www.facebook.com/comeandcomplain/ | |
| Autor: | Buyaka [ 18 Cze 2020 05:00 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
Uprzejmie donosze iz, po 15 latach dzialalnosci, LATAM zamyka swoja filie w Argentynie. Do tej pory laczyl 12 lokalnych destynacji: Buenos Aires, Iguazú, Bariloche, Salta, Tucumán, Mendoza, Córdoba, Neuquén, Comodoro Rivadavia, Río Gallegos, El Calafate i Ushuaia. Niestety, ale dluzej do tych miast z LATAM nie polecimy. Nadal beda laczyc EZE z USA, Brazylia, Chile i Peru (grupa LATAM, ale nie ta z Argentyny), oczywiscie jak tylko znowu pojawi sie taka mozliwosc. Od 20 marca nie wykonywali zadnych lotow na terenie kraju ze wzgledu na pandemie (nie liczac lotow repatriacyjnych przylatujac do stolicy z, w sumie, prawie 16 tysiacami argentynczykow). Zwiniecie tej linii laczy sie z utrata pracy 1715 pracownikow. Ciekawa jestem dalszemu ciagowi tej historii, aktualnie w Argentynie nie mozna przeprowadzac zwolnien (podczas calkowitego lockdownu, ktory trwa nieustannie od 16 marca)... Troche marnosc, pomijajac dosc slaby poziom tej linii w Argentynie to po ich wycofaniu sie, na terenie kraju jedynym duzym graczem bedzie Aerolineas Argentinas... Sa niby dwie linie low costow: FlyBondi i JetSmart, ale duzego znaczenia to one niestety aktualnie nie maja. | |
| Autor: | Gadekk [ 22 Lip 2020 10:51 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
Drodzy, czy ktoś z Was miał anulowany lot LATAM w ostatnim czasie? Z uwagi na zmiany, mój lot z 15.11 MAD-FRA w C został usunięty z rozkładu. Rozmawiałem z infolinią, nie chcą mi dać innego lotu na tej trasie, musi być to lot LATAM. Ktoś ma jakieś doświadczenia? Czy mogę zmienić na MAD-BOG chcociażby? | |
| Autor: | mzagro [ 13 Sie 2021 23:13 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
Gdzie teraz można kredytować loty LATAM? Bo w oneworld już chyba nie? | |
| Autor: | marek2011 [ 13 Sie 2021 23:58 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
Między innymi do M&M, AS, BA, IB, DL. Zależy oczywiście od klasy rezerwacyjnej i ewentualnie rejsu. | |
| Autor: | Flyguy [ 14 Sie 2021 08:28 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
Gadekk napisał(a): Drodzy, czy ktoś z Was miał anulowany lot LATAM w ostatnim czasie? Z uwagi na zmiany, mój lot z 15.11 MAD-FRA w C został usunięty z rozkładu. Rozmawiałem z infolinią, nie chcą mi dać innego lotu na tej trasie, musi być to lot LATAM. Ktoś ma jakieś doświadczenia? Czy mogę zmienić na MAD-BOG chcociażby? Nie wiem czy da sie wziac bilet open i pozniej sprobowac zmienic na lot wykonywany przez partnerow. Mi sie tak udalo, lot operowany przez IB. Jedyny warunek to miejsce wylotu i przylotu musi pozostac bez zmian. Rowniez C | |
| Autor: | Kothson [ 14 Sie 2021 13:50 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
*wziąć | |
| Autor: | Garmond [ 14 Sie 2021 13:53 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
Really? A nie możesz mu napisać na priv żeby poprawił? | |
| Autor: | Flyguy [ 14 Sie 2021 15:12 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
Nie @Garmond, przynajmniej tak staje się pomocny na forum i wszyscy to widzą | |
| Autor: | Kothson [ 14 Sie 2021 15:24 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
Garmond napisał(a): Really? W dobie szerokopasmowego dostępu do internetu, słowników, automatycznej korekty błędów, nie czuję się zobowiązany do dyskretnego poprawiania kogoś na PW. A nie możesz mu napisać na priv żeby poprawił? | |
| Autor: | Flyguy [ 14 Sie 2021 15:28 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
Szkoda, ze czujesz sie jednak na siłach do zadawania idiotycznych pytan na priv, na które ten szerokopasmowy internet znajduje odpowiedź w 3 sek. | |
| Autor: | Kothson [ 14 Sie 2021 15:33 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
Szkoda, że masz tak wyśrubowane ego, że zabolało Cię zwrócenie uwagi na forum, jeszcze w tak błahej kwestii. Współczuję bliskim. | |
| Autor: | Flyguy [ 14 Sie 2021 15:37 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
Absolutnie nic mnie nie zabolalo, ciesze sie, ze nareszcie mogles komus tutaj pomoc. Dziekuje Ci. Bliscy bardzo Cie pozdrawiaja | |
| Autor: | BP2?? [ 07 Lis 2021 18:05 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
czy ktoś wie co ze wznowieniem lotów LATAM z SCL albo LIM do IPC i dalej do PPT ? Interesuję tylko ta linia bo lata bezpośrednio, nie przez USA , chyba że ktoś zna trik jak sie tam dostać bezpośrednio od strony Chile/Argentyny. | |
| Autor: | benedetti [ 10 Sty 2022 01:00 ] | |||
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines | |||
Mam problem z lotami w LATAM, może ktoś pomoże. Sytuacja wygląda następująco: Miałem wbite loty na aplikację i wszystko było w porządku. Nastąpiła zmiana rozkładu. Jeden z lotów zmieniłem w apce. Z drugim zwlekałem. W międzyczasie LATAM wprowadziło nową apkę. W starej wszystko działało a w nowej nie mogę nic zrobić. Na jednym z lotów kupowanym przez GoToGate, który udało mi się podmienić jeszcze przy użyciu starej aplikacji, przy próbie jakiegokolwiek działania pojawia się komunikat: „Add administrator e-mail to manage trip”. Czy mogę podać swój e-mail i nie się nie zepsuje? Na drugim (Kiwi) którego nie zdążyłem zmienić (stara apka już nie działa) pojawia się komunikat by kontaktować się z agencją.
| ||||
| Autor: | marek2011 [ 10 Sty 2022 02:23 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
@benedetti: Napisz do LATAM na fejsie, odpisują szybko i w moim przypadku 1) przejęli kontrolę nad biletem wystawionym przez OTA 2) zmieniali wszystko sami. | |
| Autor: | tropikey [ 16 Lut 2022 12:09 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
Zarezerwowałem lot LA za mile M&M. Numer rezerwacji jest w standardzie LH i na stronie LA, przy próbie wejścia w manage my booking, pokazuje mi się komunikat o błędnym numerze. Czy orientuje się ktoś może, gdzie mógłbym zobaczyć nr tej rezerwacji w standardzie stosowanym przez LATAM? W potwierdzeniu otrzymanym od LH widzę tylko ten numer nadany przez LH. Myślałem, że może da radę przez tripcase, ale nic z tego | |
| Autor: | OSK [ 16 Lut 2022 12:43 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
Napisz na fb do LA, zweryfikują Cię i wszystko przekażą | |
| Strona 3 z 12 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |