| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| LATAM Airlines latam-airlines,226,138781 | Strona 11 z 12 |
| Autor: | Krzysztof. [ 20 Sie 2024 20:42 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
Dziwnie tę lokalizację wybrałeś, nie wiem co osiągnąłeś wybierając DE, a zależało ci na cenie. @marek2011 wyjaśnił ci wcześniej lokalizację przez VPN. Jak nic na maila nie otrzymasz to skontaktuj się przez messengera, są pomocni tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość. Ale w pierwszej kolejności skontaktowałbym się z bankiem czy to nie jest tylko chwilowa blokada. Oni widzą więcej od strony technicznej w czym jest problem. | |
| Autor: | Bodzio54 [ 23 Sie 2024 16:22 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
Nie cena była głównym powodem, ale wcześniej rezerwowałem ten lot przez booking.com, 72 godziny czekałem na potwierdzenie (kwota na karcie zablokowana) i przyszła wiadomość, że LATAM nie potwierdziło im rezerwacji. Dlatego chciałem zrobić to bezpośrednio na stronie linii lotniczej, zawsze tak robię, tylko z LATAM miałem problemy jak wyżej opisane. W sumie przy zastosowaniu VPN nie dostałem potwierdzenia przez e-mail, ale po zgłoszeniu w support LATAM dostałem wiadomość z numerem rezerwacji, czyli wygląda że jest OK. | |
| Autor: | oskiboski [ 27 Paź 2024 22:34 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
Czy ktoś miał ostatnio nieprzyjemność lecieć nimi w eco na longu/ultralongu ? Czy nadal serwis jest tak samo paskudny jak 5 lat temu ? | |
| Autor: | tanhayi [ 29 Paź 2024 15:02 ] | ||
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines | ||
Mi w ogole ich strona nie wyszukuje lotów. Od kilku tygodni szukałem GIG-ASU i strona wypluwa non stop to samo. Różne urządzenia, różne sieci, różne VPN...po prostu ich odpuściłem na rzecz GOL.
| |||
| Autor: | Kamilex108 [ 29 Paź 2024 17:41 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
Przerzuć się na zagraniczną wersję strony, np. Paragwajską | |
| Autor: | marek2011 [ 29 Paź 2024 17:46 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
albo apka + IP , bez problemu działa. | |
| Autor: | tanhayi [ 29 Paź 2024 17:57 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
Probówałem z tel, z kompuera, z paragwajska, chilijska, polską etc. nic nie działało. Apki nie próbowałem. Tak czy siak. konkurencja działała i kupiłem tam. | |
| Autor: | benedetti [ 12 Sty 2025 17:06 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
Potrzebuję kupić bilet na trasie CTG-BOG-UIO na koniec lutego. Do wyboru LA lub AV. Od kilku miesięcy mam ustawione powiadomienie w GF i ceny ani drgnęły. Jakie macie historyczne doświadczenia z ich cennikiem? Kupowalibyście już, czy jeszcze czekali? Wiem, że nie mamy szklanej kuli. Chodzi mi o to, co byście zrobili mając doświadczenie z obserwacją cen LA i AV. | |
| Autor: | tropikey [ 12 Sty 2025 17:34 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
Moje obserwacje dot. LA są takie, że ceny raczej rosną. Bazuję na planowaniu ubieglorocznych lotów po Peru (z dolotem z i do GRU) oraz tegorocznych lotów wewnątrz Chile. W przypadku Peru wziąłem bilety kilka miesięcy później, niż pierwotnie się przymierzałem i było sporo drożej (nie potrafię teraz podać w %, ale pamiętam, że jakoś to odczułem). Teraz, na loty po Chile, bilety kupiłem w ramach Black Friday i były tańsze, niż wcześniej wzięte (zawsze biorę u nich Y full flex lub Y+ po to by móc do woli zmieniać/anulować), a teraz gdy zaglądałem z ciekawości, ceny były nieco wyższe, niż te przed BF. | |
| Autor: | hopeman [ 27 Sty 2025 16:31 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
W listopadzie kupowałem bilety na Chile. Z tytułu, że nie mają opcji lotów typu mulit-city, to musiałem kupić trzy osobne bilety i się udało @benedetti w moim przypadku wyszło, że najtaniej wychodzą bilety kupowane z wyprzedzeniem minimum 4 miesiące. Te bliższe już są droższe. Aby kupić bilety miałem te same problemy co inni, czyli: raz mi wyszukiwało połączenia, innym razem "The search is taking longer than usual". Zmieniałem przeglądarki, czyściłem pliki cookie, wchodziłem w tryb incognito. Dosyć losowo to działało. W końcu byłem w stanie kupić bilety na drugim komputerze. Nie wiem dlaczego na tym drugim działało lepiej, mimo że to były te same przeglądarki (może inne wersje) i ten sam VPN ustawiony na Chile (i język hiszpański). Pierwszy komputer to linux fedora, drugi to linux ubuntu. Z płatnością też miałem problemy, to co zadziałało to karta wirtualna Wise. Z kartami wirutalnymi Wise jest o tyle dobrze, że bez kosztów można co chwila wymieniać sobie tą kartę na nową, więc jak jedna by nie przeszła to można zaraz zrobić kolejną i kolejną. Niemniej, z tą kartą zadziałało mi od razu. Wcześniej próbowałem na innych kartach polskich banków i nie działało. | |
| Autor: | mati141414 [ 02 Mar 2025 12:37 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
Cześć Mam problem z zakupem biletów, próbuje przez VPN na Chile gdy dochodzę do płatności pokazuje komunikat że ze względów bezpieczeństwa zablokowali transakcje próbowałem różnych kart. Czy ktoś miał podobny problem? | |
| Autor: | tropikey [ 02 Mar 2025 12:48 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
niekoniecznie ten sam błąd, ale u mnie również www/aplikacja LA zachowują się niestabilnie (także przez VPN). Problemy były też przy próbie zakupu przez telefon (opisywałem to gdzieś tutaj). Jeśli występował brak możliwości zapłaty bezpośrednio w LA, decydowałem się na zakup na expedii - cena była taka sama. | |
| Autor: | mati141414 [ 02 Mar 2025 13:32 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
Dzięki za polecenie strony. A z ciekawości z jakiego VPN-a korzystasz? Bo ja pierwszy raz korzystam i nie wiem który jest dobry. Szczególnie jeśli chodzi o Chile. | |
| Autor: | tropikey [ 02 Mar 2025 13:32 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
Mam Surfshark. | |
| Autor: | oskiboski [ 26 Paź 2025 17:03 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
oskiboski napisał(a): Czy ktoś miał ostatnio nieprzyjemność lecieć nimi w eco na longu/ultralongu ? Czy nadal serwis jest tak samo paskudny jak 5 lat temu ? He he heNo jako,że średnio pamiętam już SCL-SYD sprzed roku ( 3.5h wcześniej na lotnisku +3h opóźnienia +skyteam lounge sami rozumiecie) To mam świeży review na ich flagowej trasie. JFK-SCL po częściowym przejęciu przez Delte. Jest dobrze a nawet bardzo. W sumie tego bym oczekiwał od lotów w eko. Duży ekran, sprawne kontakty i wifi. Niezła micha chociaż jaj na moje doświadczenia z LA to wybitna wręcz. Kiedyś z @Olajaw na 12h locie dostaliśmy tosta i brak mozliwosci poproszenia o wodę. Teraz do wyboru do koloru. Ciepłe dobre bo ciepłe do picia niestety tylko heineken jeśli ktoś piwkuje lub przyzwoite białe. Z tyłu wystawione przekąski. Załoga aktywnie biega z wodą. Dla mnie szok po naprawdę najgorszym locie w eko w życiu chyba przestaną być linią ostatniego wyboru. | |
| Autor: | Bodzio54 [ 03 Lis 2025 17:16 ] |
| Temat postu: | Anulowanie lotu LATAM |
Zamówiłem lot z Iguacu do Rio de Janeiro w taryfie full economy. Niestety muszę zrezygnować z lotu (full według taryfy 100% zwrotu). Loguję się na moje konto w LATAM, widzę wszystkie dane lotu, ale jak naciskam przycisk chancel, to pojawia się błąd (request denied...). Nie pomaga zmiana VPN - na Niemcy (stamtąd kupowałem) czy USA czy Brazylia - ten sam błąd. Dodzwonić do Hotline nie udało mi się. Nie wiem co robić? | |
| Autor: | lendziro [ 03 Lis 2025 20:05 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
Na jednej rezerwacji mam dwie osoby i chciałem dla każdej kupić bagaż rejestrowany. Każda sztuka 23kg. Mam pytanie czy prejdzie kombinacja np 19kg jeden a drugi 27kg. Czy da rade tak nadac? Suma 46kg w Lot nie raz tak robilem i przechodziło LATAM nie lecialem. Chodzi o lot SCL - IPC | |
| Autor: | jean [ 05 Lis 2025 10:00 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
@Bodzio54 sprobuj skorzystać z bezpłatnego urbanVPN i wybierz Argentynę powinno wszystko działać, bo szukajka pokazuje loty (przy wyborze Chile jest bład szukania tak jak bez VPN) | |
| Autor: | tropikey [ 31 Gru 2025 11:57 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
Czy orientuje się ktoś z Was (być może @marek2011), czy w przypadku lotu SCL - IPC w kl. biznes (ich "premium business" w B787) jest wstęp do saloniku Signature (tego ich flagowego w SCL)? Lot niby domestic, jednak rządzi się zupełnie innymi prawami, więc podejrzewam, że ten wstęp może być, ale wolałbym się upewnić. | |
| Autor: | kamo375 [ 31 Gru 2025 12:02 ] |
| Temat postu: | Re: LATAM Airlines |
"IPC flights depart from Terminal 1 (Domestic) and LATAM only operates a lounge in T2 (International)." Także nie | |
| Strona 11 z 12 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |