| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Lanzarote - co polecacie? lanzarote-co-polecacie,1255,5686 | Strona 4 z 13 |
| Autor: | AFC [ 13 Sie 2012 15:48 ] |
| Temat postu: | Re: Lanzarote - co polecacie? |
Czy ktoś się orientuje ile kosztuje bilet na prom OW za osobę Czy jak wysiądę na Fuercie to jest w porcie jakaś godna polecenia wypożyczalnie samochodów w okolicy ? | |
| Autor: | Blackall [ 13 Sie 2012 18:05 ] |
| Temat postu: | Re: Lanzarote - co polecacie? |
AFC napisał(a): Czy ktoś się orientuje ile kosztuje bilet na prom OW za osobę Czy jak wysiądę na Fuercie to jest w porcie jakaś godna polecenia wypożyczalnie samochodów w okolicy ? tak, bo wysiądziesz w jednym z głownych miast na Fue. Co do ceny - było setki razy na forum wystarczy poszukać... | |
| Autor: | Arnoldx19 [ 13 Sie 2012 18:41 ] |
| Temat postu: | Re: Lanzarote - co polecacie? |
w listopadzie z tego co pamiętam to 20 euro było za prom od osoby w jedną stronę | |
| Autor: | kliper [ 17 Sie 2012 02:38 ] |
| Temat postu: | Re: Lanzarote - co polecacie? |
Mam pytanie (może głupie, ale w końcu nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi Ew. jaki hotel polecacie. Kwestia nr 2. Przylatujemy po 23 więc trochę głupio jest płacić za dobę hotelową na parę godzin (szczególnie jak weźmiemy coś z ALL), może są jakieś inne ciekawe opcję, aby przeczekać noc i zacząć wypoczynek od następnego dnia. Okres: koniec listopada Może po prostu kimnąć się gdzieś na plaży?? | |
| Autor: | hugo1211 [ 17 Sie 2012 06:31 ] |
| Temat postu: | Re: Lanzarote - co polecacie? |
W listopadzie na lancarotte w nocy na plaży to zbyt ciepło nie będzie. Może lepiej kimnąć na lotnisku | |
| Autor: | Andree [ 17 Sie 2012 09:38 ] |
| Temat postu: | Re: Lanzarote - co polecacie? |
Możesz coś więcej napisać na temat tej LANZAROTE: terminy, ceny, opcje skąd wyloty? Byłem już na wszystkich innych wyspach kanaryjskich oprócz Lanzarote, więc czas by się tam wybrać. | |
| Autor: | Maciek78 [ 17 Sie 2012 10:44 ] |
| Temat postu: | Re: Lanzarote - co polecacie? |
kliper napisał(a): Mam pytanie (może głupie, ale w końcu nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi Ew. jaki hotel polecacie. Kwestia nr 2. Przylatujemy po 23 więc trochę głupio jest płacić za dobę hotelową na parę godzin (szczególnie jak weźmiemy coś z ALL), może są jakieś inne ciekawe opcję, aby przeczekać noc i zacząć wypoczynek od następnego dnia. Okres: koniec listopada Może po prostu kimnąć się gdzieś na plaży?? 700 zł różnicy to około 175 euro, czyli miałbyś około 30 euro dniówki - spokojnie przeżyjesz | |
| Autor: | dominicx [ 17 Sie 2012 17:17 ] |
| Temat postu: | Re: Lanzarote - co polecacie? |
hugo1211 napisał(a): W listopadzie na lancarotte w nocy na plaży to zbyt ciepło nie będzie. Może lepiej kimnąć na lotnisku Odradzam koczowanie tam gdziekolwiek. Na Wyspach Kanaryjskich jest rzeczą normalną, że policja zbiera śpiących na zewnątrz i umieszcza w areszcie. Dbanie o porządek i interesy hotelarzy. Weźcie z lotniska taksówkę do Arrecife (15 EUR) i zamówcie sobie np. jedną noc w hostelu. Dwuosobowy pokój znajdziecie już za 20-25 EUR. | |
| Autor: | Blackall [ 17 Sie 2012 17:25 ] |
| Temat postu: | Re: Lanzarote - co polecacie? |
dominicx napisał(a): hugo1211 napisał(a): W listopadzie na lancarotte w nocy na plaży to zbyt ciepło nie będzie. Może lepiej kimnąć na lotnisku Odradzam koczowanie tam gdziekolwiek. Na Wyspach Kanaryjskich jest rzeczą normalną, że policja zbiera śpiących na zewnątrz i umieszcza w areszcie. Dbanie o porządek i interesy hotelarzy. Weźcie z lotniska taksówkę do Arrecife (15 EUR) i zamówcie sobie np. jedną noc w hostelu. Dwuosobowy pokój znajdziecie już za 20-25 EUR. Ta... Zarówno na lotnisko jak i "w krzakach" bez problemu się prześpisz. W drugim przypadku warto się po prostu dobrze zamaskować. | |
| Autor: | kliper [ 17 Sie 2012 18:06 ] |
| Temat postu: | Re: Lanzarote - co polecacie? |
dominicx napisał(a): Odradzam koczowanie tam gdziekolwiek. Na Wyspach Kanaryjskich jest rzeczą normalną, że policja zbiera śpiących na zewnątrz i umieszcza w areszcie. Dbanie o porządek i interesy hotelarzy. Weźcie z lotniska taksówkę do Arrecife (15 EUR) i zamówcie sobie np. jedną noc w hostelu. Dwuosobowy pokój znajdziecie już za 20-25 EUR. Dzięki za radę, to na pewno cenna informacja. Jeśli chodzi o spanie alternatywne, to brałem to pod uwagę tylko w wypadku brania opcji ALL. Teraz ALL odrzuciłem więc zarezerwuje normalnie cały pobyt, tym bardziej, że po całodziennej podróży możemy być trochę zmęczeni (wylot o 6 przylot o 23). | |
| Autor: | Maciek78 [ 20 Sie 2012 10:04 ] |
| Temat postu: | Re: Lanzarote - co polecacie? |
dominicx napisał(a): hugo1211 napisał(a): W listopadzie na lancarotte w nocy na plaży to zbyt ciepło nie będzie. Może lepiej kimnąć na lotnisku Odradzam koczowanie tam gdziekolwiek. Na Wyspach Kanaryjskich jest rzeczą normalną, że policja zbiera śpiących na zewnątrz i umieszcza w areszcie. Dbanie o porządek i interesy hotelarzy. Weźcie z lotniska taksówkę do Arrecife (15 EUR) i zamówcie sobie np. jedną noc w hostelu. Dwuosobowy pokój znajdziecie już za 20-25 EUR. Na Famarze namioty są codziennością. | |
| Autor: | perek [ 21 Sie 2012 13:56 ] |
| Temat postu: | Re: Lanzarote - co polecacie? |
Był ktoś może w drugiej połowie września w rejonie Costa Teguise ? jakie temperatury ? z historii pogody wygląda na to, że jak najbardziej można się mocno opalić i kąpać ? byłem na Gran Canarii w maju i było ok, ale wieczorami trzeba było się trochę cieplej ubrać. We wrzesniu chyba lepiej to wygląda ? Druga sprawa. Hotel Blue Sea Costa Teguise Garden, ktos byl ? Rezerwowalismy dwojke przez lowcostholidays.com za 270 funtow z transferami i all inclusive, 7 nocy, mysle, ze to bardzo dobra cena.. Zarezerwowalem auto przez autopluscar, seat ibiza II za 55euro na dwa pelne dni. Warto brac ze soba nawigacje? czy da rade z mapa ? a i jeszcze pytanie co do cen kosmetyków do opalania, brać jakieś marne 50ml z PL czy lepiej zakupić na miejscu ? | |
| Autor: | Blackall [ 21 Sie 2012 14:43 ] |
| Temat postu: | Re: Lanzarote - co polecacie? |
perek napisał(a): Był ktoś może w drugiej połowie września w rejonie Costa Teguise ? jakie temperatury ? z historii pogody wygląda na to, że jak najbardziej można się mocno opalić i kąpać ? byłem na Gran Canarii w maju i było ok, ale wieczorami trzeba było się trochę cieplej ubrać. We wrzesniu chyba lepiej to wygląda ? Druga sprawa. Hotel Blue Sea Costa Teguise Garden, ktos byl ? Rezerwowalismy dwojke przez lowcostholidays.com za 270 funtow z transferami i all inclusive, 7 nocy, mysle, ze to bardzo dobra cena.. Zarezerwowalem auto przez autopluscar, seat ibiza II za 55euro na dwa pelne dni. Warto brac ze soba nawigacje? czy da rade z mapa ? a i jeszcze pytanie co do cen kosmetyków do opalania, brać jakieś marne 50ml z PL czy lepiej zakupić na miejscu ? na lanzarote spokojnie. Małe miasta, wiec raczej sie nie zgubisz | |
| Autor: | Borubar [ 21 Sie 2012 14:56 ] |
| Temat postu: | Re: Lanzarote - co polecacie? |
perek napisał(a): Hotel Blue Sea Costa Teguise Garden, ktos byl ? Rezerwowalismy dwojke przez lowcostholidays.com za 270 funtow z transferami i all inclusive, 7 nocy, mysle, ze to bardzo dobra cena.. a i jeszcze pytanie co do cen kosmetyków do opalania, brać jakieś marne 50ml z PL czy lepiej zakupić na miejscu ? w hotelu byłem (w lipcu 2011). Krótko: super. Co do wyżywienia się nie wypowiem. Nie wiem jakie masz oczekiwania ale w basenie raczej nie popływasz. Kosmetyki do opalania drogie - najtańszy chyba coś około 9E (lipiec 2011) | |
| Autor: | Astrid [ 21 Sie 2012 15:22 ] |
| Temat postu: | Re: Lanzarote - co polecacie? |
perek napisał(a): Był ktoś może w drugiej połowie września w rejonie Costa Teguise ? jakie temperatury ? z historii pogody wygląda na to, że jak najbardziej można się mocno opalić i kąpać ? byłem na Gran Canarii w maju i było ok, ale wieczorami trzeba było się trochę cieplej ubrać. We wrzesniu chyba lepiej to wygląda ? Druga sprawa. Hotel Blue Sea Costa Teguise Garden, ktos byl ? Rezerwowalismy dwojke przez lowcostholidays.com za 270 funtow z transferami i all inclusive, 7 nocy, mysle, ze to bardzo dobra cena.. Zarezerwowalem auto przez autopluscar, seat ibiza II za 55euro na dwa pelne dni. Warto brac ze soba nawigacje? czy da rade z mapa ? a i jeszcze pytanie co do cen kosmetyków do opalania, brać jakieś marne 50ml z PL czy lepiej zakupić na miejscu ? Ja byłam w drugiej połowie września (co prawda nie w Costa Teguise, a w Puerto del Carmen) i był prawdziwy upał. Wieczorem wystarczył lekki sweterek, ale nawet bez też dałoby radę. Więc jedź i nie martw się o pogodę Kosmetyki do opalania zdecydowanie zabierz z Polski, ceny na miejscu są kosmiczne. | |
| Autor: | Blackall [ 21 Sie 2012 16:04 ] |
| Temat postu: | Re: Lanzarote - co polecacie? |
Astrid napisał(a): perek napisał(a): Był ktoś może w drugiej połowie września w rejonie Costa Teguise ? jakie temperatury ? z historii pogody wygląda na to, że jak najbardziej można się mocno opalić i kąpać ? byłem na Gran Canarii w maju i było ok, ale wieczorami trzeba było się trochę cieplej ubrać. We wrzesniu chyba lepiej to wygląda ? Druga sprawa. Hotel Blue Sea Costa Teguise Garden, ktos byl ? Rezerwowalismy dwojke przez lowcostholidays.com za 270 funtow z transferami i all inclusive, 7 nocy, mysle, ze to bardzo dobra cena.. Zarezerwowalem auto przez autopluscar, seat ibiza II za 55euro na dwa pelne dni. Warto brac ze soba nawigacje? czy da rade z mapa ? a i jeszcze pytanie co do cen kosmetyków do opalania, brać jakieś marne 50ml z PL czy lepiej zakupić na miejscu ? Ja byłam w drugiej połowie września (co prawda nie w Costa Teguise, a w Puerto del Carmen) i był prawdziwy upał. Wieczorem wystarczył lekki sweterek, ale nawet bez też dałoby radę. Więc jedź i nie martw się o pogodę Kosmetyki do opalania zdecydowanie zabierz z Polski, ceny na miejscu są kosmiczne. pogode?! tam w grudniu bylo w nocy cieplo, wystarczyl tshirt.. o opalaniu w dzien i kapaniu w oceanie nie wspominając.. | |
| Autor: | michcioj [ 21 Sie 2012 16:12 ] |
| Temat postu: | Re: Lanzarote - co polecacie? |
Blackall napisał(a): pogode?! tam w grudniu bylo w nocy cieplo, wystarczyl tshirt.. o opalaniu w dzien i kapaniu w oceanie nie wspominając.. kiedys bylem w grudniu na chwile na teneryfie, fajnie to wygladalo, opalasz sie na plazy, idziesz potem do pension osiedlem i... na domach dekoracje swiateczne | |
| Autor: | Blackall [ 21 Sie 2012 18:44 ] |
| Temat postu: | Re: Lanzarote - co polecacie? |
michcioj napisał(a): Blackall napisał(a): pogode?! tam w grudniu bylo w nocy cieplo, wystarczyl tshirt.. o opalaniu w dzien i kapaniu w oceanie nie wspominając.. kiedys bylem w grudniu na chwile na teneryfie, fajnie to wygladalo, opalasz sie na plazy, idziesz potem do pension osiedlem i... na domach dekoracje swiateczne choinka musi byc ![]() ![]() EOT | |
| Autor: | perek [ 21 Sie 2012 19:11 ] |
| Temat postu: | Re: Lanzarote - co polecacie? |
Przeczytałem wszystkie strony tego tematu i widzę, że troche do zobaczenia jest na wyspie, ale zdania troche podzielone. Jak byście rozplanowali sobie objazd wyspy mając na to dwa dni ? autem. Ruszamy z Costa Teguise. I w każdym dniu chcemy na pewno sprawdzić plaże:) | |
| Autor: | Blackall [ 21 Sie 2012 19:26 ] |
| Temat postu: | Re: Lanzarote - co polecacie? |
perek napisał(a): Przeczytałem wszystkie strony tego tematu i widzę, że troche do zobaczenia jest na wyspie, ale zdania troche podzielone. Jak byście rozplanowali sobie objazd wyspy mając na to dwa dni ? autem. Ruszamy z Costa Teguise. I w każdym dniu chcemy na pewno sprawdzić plaże:) Akurat ja byłem dwa dni. Generalnie sprawa jest prosta - jeden dzień północ (orzola, mirador del rio, risco de famara, famara, wulkan http://goo.gl/maps/8nqVP fajny do obejścia, kolory), drugi dzien poludnie (timanfaya, el golfo, popoludniowy chillout na papagay). Pewnie o czyms po drodze zapomnialem, ale generalnie my tak jechalismy i uwazam ze trasa i kolejnosc byla idealna. | |
| Strona 4 z 13 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |