| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| LANTOURS - ktoś korzystał? lantours-ktos-korzystal,743,51696 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | franz.joseph [ 12 Lip 2014 16:51 ] |
| Temat postu: | LANTOURS - ktoś korzystał? |
Chciałbym spytać, czy ktoś z Was korzystał z wycieczek/pobytów LANTOURS (http://www.lan.com/cgi-bin/ezcash/speci ... ction=home)? Wybieramy się do Chile w listopadzie (dzięki F4F) i myślimy, żeby skorzystać z ich programów, niektóre wydają się całkiem sensowne. Bardzo proszę o jakieś opinie na ten temat. Pozdrawiam serdecznie FJ | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |