| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| La Palma la-palma,1345,103723 | Strona 2 z 2 |
| Autor: | novart [ 31 Gru 2025 14:03 ] |
| Temat postu: | Re: La Palma |
Skorzystałem z polecajki Chipi Chipi i faktycznie było niezłe. Byłem w sobotę, więc było w zasadzie pełno i bardzo, bardzo głośno W samej La Palmie jadłem w barze Tajurgo. NIe było może wybitne, ale niedrogie, no i czynne w ciągu dnia cały czas, więc jeśli kogoś dopadnie głód to sjesta mu nie będzie straszna. https://maps.app.goo.gl/zzMXtT2kLSSr4MNX9 Załącznik: La_Palma_Tajurgo_1m.jpg [ 248.27 KiB | Obejrzany 206 razy ] Załącznik: La_Palma_Tajurgo_2m.jpg [ 183.73 KiB | Obejrzany 206 razy ] | |
| Strona 2 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |