Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

La Palma
la-palma,1345,103723
Strona 2 z 2

Autor:  novart [ 31 Gru 2025 14:03 ]
Temat postu:  Re: La Palma

Skorzystałem z polecajki Chipi Chipi i faktycznie było niezłe.
Byłem w sobotę, więc było w zasadzie pełno i bardzo, bardzo głośno :)

W samej La Palmie jadłem w barze Tajurgo. NIe było może wybitne, ale niedrogie, no i czynne w ciągu dnia cały czas, więc jeśli kogoś dopadnie głód to sjesta mu nie będzie straszna.
https://maps.app.goo.gl/zzMXtT2kLSSr4MNX9

Załącznik:
La_Palma_Tajurgo_1m.jpg
La_Palma_Tajurgo_1m.jpg [ 248.27 KiB | Obejrzany 206 razy ]

Załącznik:
La_Palma_Tajurgo_2m.jpg
La_Palma_Tajurgo_2m.jpg [ 183.73 KiB | Obejrzany 206 razy ]

Strona 2 z 2 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/