| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Kuba w grudniu kuba-w-grudniu,251,117401 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Sa-Bina [ 13 Wrz 2017 22:23 ] |
| Temat postu: | Kuba w grudniu |
Hej! Wybieramy sie 16.12. na tydz na Kube (Varadero) - traflilismy na swietna promocje z Düsseldorfu (550 € (od os.) za lot + hotel + all in - oferta nadal aktualna - podam zainteresowanym | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |