Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[KUL] Kuala Lumpur - Terminal Klia2
kuala-lumpur-terminal-klia2,990,74810
Strona 1 z 1

Autor:  joael [ 20 Cze 2015 21:18 ]
Temat postu:  [KUL] Kuala Lumpur - Terminal Klia2

Czy ktoś może podpowiedzieć czy przy przylocie Air Asia z Langkawi i dalszej podróży do Singapuru trzeba przejść security czy wychodzimy do strefy przyloty/odloty. Znalazłem 2 różne rzuty lotniska i na jednym jest tak a na innym inaczej :)

Autor:  Komor [ 28 Paź 2015 12:07 ]
Temat postu:  Re: [KUL] Kuala Lumpur - Terminal Klia2

Szczerze mówiąc nie widziałem na KLIA 2 przejść Transit, może gdzieś były, ale wszyscy szli na Security i dalej się rozchodzili.

Autor:  manyaky [ 23 Sty 2016 01:59 ]
Temat postu:  Re: [KUL] Kuala Lumpur - Terminal Klia2

Miałem transfer na klia2 - u mnie była opcja na immigration i transfer. Transfer był bez kontroli bezpieczeństwa, a nawet kart pokładowych, o ile machnęło im się nią przed nosem.

Autor:  jaco027 [ 30 Sty 2016 07:37 ]
Temat postu:  Re: [KUL] Kuala Lumpur - Terminal Klia2

na klia2 jest juz przejście transit ale np. nie zawsze działa w nocy i wtedy trzeba wyjść na zewnątrz i jeszcze raz przez security i immigration. do tego inaczej chyba działa z International na domestic a inaczej z domestic na International. w ciągu dnia teoretycznie wszystko powinno być ok. ale jak przylecielismy o 2 nad ranem z HKG czyli International a lecielismy do BKI czyli domestic to i tak trzeba było wyjść na zewnątrz. WAZNE: Trzeba mieć wydrukowane karty pokładowe najlepiej check-in przez www. bo jak nie ma to są automaty do wydruku ale zawsze na zewnątrz poza security i immigration.

Autor:  Kian [ 30 Sty 2016 09:26 ]
Temat postu:  Re: [KUL] Kuala Lumpur - Terminal Klia2

Są przejścia. Lecisz z krajowego na inter.musisz przejść paszporty. Są informacje i tam cie skieruje.

Autor:  Vito1988 [ 17 Lut 2016 10:53 ]
Temat postu:  KLIA2

Cześć,
orientuje się ktoś, czy w KLIA2 jest jakaś w miarę tania przechowalnia bagażu?
Lecimy na kilka dni na Bali, a później wracamy pozwiedzać Malezję i nie chcemy tam brać dużych plecaków.

Autor:  bonieq2 [ 17 Lut 2016 11:00 ]
Temat postu:  Re: KLIA2

Taniej niestety nie ma, ale są takie:
http://www.klia2.info/about-klia2/facil ... and-locker
http://www.airasia.com/ask/template.do; ... at5?id=109

Jeżeli na Bali lecicie "na lekko", to dlaczego by nie odbyć tak całej podróży? Co nie bedzie wam potrzebne na Bali, raczej nie będzie zbyt przydatne w Malezji ;)

Autor:  pawel5432 [ 04 Lip 2017 23:27 ]
Temat postu:  Re: [KUL] Kuala Lumpur - Terminal Klia2

Czy coś się zmieniło jeśli chodzi o tranzyt na KLIA2 ?
Ląduje o 1 w nocy na KLIA2 z HKG, następny lot mam o 7 rano do Tajlandii (z tego samego lotniska)
Czy trzeba przejść immigration dwa razy (wlot do kraju i wylot) czy można od razu na transfer, ktoś testował w ostatnim czasie ?

Autor:  lukste9 [ 05 Lip 2017 06:32 ]
Temat postu:  Re: [KUL] Kuala Lumpur - Terminal Klia2

Lecialem z Laosu przez klia2 do dps i poszedlem za znakami transfer.Jedynie kontrole bagazu mialem.

Autor:  superbowl [ 24 Wrz 2017 21:10 ]
Temat postu:  Re: [KUL] Kuala Lumpur - Terminal Klia2

Mam pytanie do osob ktore lecialy przez lotnisko KUL air asia.lece z langkawi i laduje na KUL o 9.50. Czy zdarze sie przesiascna lot air asia do siem reap odlatujacy o 13.10? Jak to generalnie wyglada?

Autor:  dziamu [ 24 Wrz 2017 21:48 ]
Temat postu:  Re: [KUL] Kuala Lumpur - Terminal Klia2

jeśli lądujesz na klia 2, to musisz zejść do autobusów i przejechać na klia jeśli tam jest odlot do Siem Rep, bus jedzie kilka minut i kosztował rok temu 2zł, czasu wystarczająco dużo, jeszcze można do sklepów zaglądnąć na klia 2

Autor:  Moher [ 25 Wrz 2017 07:19 ]
Temat postu:  Re: [KUL] Kuala Lumpur - Terminal Klia2

Cześć,
mam 2h na przesiadkę pomiędzy dwoma lotami międzynarodowymi na klia2. Lecę bez bagażu rejestrowanego. Dam radę?

Autor:  superbowl [ 25 Wrz 2017 08:49 ]
Temat postu:  Re: [KUL] Kuala Lumpur - Terminal Klia2

dziamu napisał(a):
jeśli lądujesz na klia 2, to musisz zejść do autobusów i przejechać na klia jeśli tam jest odlot do Siem Rep, bus jedzie kilka minut i kosztował rok temu 2zł, czasu wystarczająco dużo, jeszcze można do sklepów zaglądnąć na klia 2



Przylot i odlot są z KLIA2 - oba loty Air Asia

Autor:  dziamu [ 03 Paź 2017 20:21 ]
Temat postu:  Re: [KUL] Kuala Lumpur - Terminal Klia2

to spokojnie, da radę wszystkie sklepy zobaczyć i jeszcze jakąś knajpkę zaliczyć

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/