| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Kto bedzie na KLIA2 kto-bedzie-na-klia2,1122,131648 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Kian [ 02 Sie 2018 14:06 ] |
| Temat postu: | Kto bedzie na KLIA2 |
witam. kilka dni temu wracalem z rodzina do KLIA2 linia AA. Syn zostawil novy telefon w samolocie.ktory dostal na urodziny za 1100zl ... o dziwo po napisaniu do nich juz z Polski potwierdzili ze znalezli i zapraszaja po odbior po kilku/kilkunastu mailach okazalo sie ze jedyna mozliwoscia jest osobisty odbior lub moge kogos upowaznic. nie ma mozdliwosci wyslania np. DHL, nawet jak sam wszystko zalatwie i sam wysle i oplace kuriera. dlatego mam pytanie. czy kos jest na lotnisku w malezji lub bedzie w najblizszym czasie? odwdzieczyce sie | |
| Autor: | apadlo [ 02 Sie 2018 15:38 ] |
| Temat postu: | Re: Kto bedzie na KLIA2 |
Jak nikogo nie znajdziesz, to powiem Ci, że mój znajomy pracuje i mieszka w KUL, więc pewnie przy okazji mógłby podjechać na lotnisko i potem telefon wysłać. Jednakże tutaj koszty przesyłki, ubezpieczenia, itd wchodzą w grę, więc to raczej opcja last resort | |
| Autor: | mmaratonczyk [ 03 Sie 2018 01:40 ] |
| Temat postu: | Re: Kto bedzie na KLIA2 |
A jak chcesz rozwiązać kwestie ewentualnego odbioru tego telefonu ? | |
| Autor: | Kian [ 06 Sie 2018 07:37 ] |
| Temat postu: | Re: Kto bedzie na KLIA2 |
dobra dusza z forum ktora mieszka w KL teraz problem przesylki. jak najwygodniej pzeslac .? dhl? czy cos innego? | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |