Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Kto bedzie na KLIA2
kto-bedzie-na-klia2,1122,131648
Strona 1 z 1

Autor:  Kian [ 02 Sie 2018 14:06 ]
Temat postu:  Kto bedzie na KLIA2

witam.

kilka dni temu wracalem z rodzina do KLIA2 linia AA. Syn zostawil novy telefon w samolocie.ktory dostal na urodziny za 1100zl ... :D

o dziwo po napisaniu do nich juz z Polski potwierdzili ze znalezli i zapraszaja po odbior :D

po kilku/kilkunastu mailach okazalo sie ze jedyna mozliwoscia jest osobisty odbior lub moge kogos upowaznic. nie ma mozdliwosci wyslania np. DHL, nawet jak sam wszystko zalatwie i sam wysle i oplace kuriera.

dlatego mam pytanie. czy kos jest na lotnisku w malezji lub bedzie w najblizszym czasie? odwdzieczyce sie

Autor:  apadlo [ 02 Sie 2018 15:38 ]
Temat postu:  Re: Kto bedzie na KLIA2

Jak nikogo nie znajdziesz, to powiem Ci, że mój znajomy pracuje i mieszka w KUL, więc pewnie przy okazji mógłby podjechać na lotnisko i potem telefon wysłać. Jednakże tutaj koszty przesyłki, ubezpieczenia, itd wchodzą w grę, więc to raczej opcja last resort :)

Autor:  mmaratonczyk [ 03 Sie 2018 01:40 ]
Temat postu:  Re: Kto bedzie na KLIA2

A jak chcesz rozwiązać kwestie ewentualnego odbioru tego telefonu ?

Autor:  Kian [ 06 Sie 2018 07:37 ]
Temat postu:  Re: Kto bedzie na KLIA2

dobra dusza z forum ktora mieszka w KL :D odebrala telefon. nie bylo problemu. napisalem oswiadczenie, dolaczylem scan paszportu i odebral kolega bez problemu

teraz problem przesylki. jak najwygodniej pzeslac .? dhl? czy cos innego?

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/