Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Koleje rosyjskie
koleje-rosyjskie,1418,49159
Strona 1 z 1

Autor:  Doczu [ 03 Cze 2014 16:30 ]
Temat postu:  Koleje rosyjskie

Chodzi o pociąg nr 100E z Moskwy do Władywostoku
Jak wiadomo pociąg ten jeździ wymiennie z pociągiem 002E "Rossija" i jednego dnia jedzie jeden a drugiego drugi.
Muszę wycyrklować przejazd pociągiem 100E (bo taniej), ale kurka na stronie rzd.ru nie mogę sprawdzic czy będzie on jechał 2.09, czy 3.09 (45 dniowy okres wyprzedzenia zakupu biletów) a od tego zależy z kolei ile noclegów mam w Moskwie zabukować, oraz na kiedy kupić bilet powrotny.
Ktoś może ma jakiegoś hinta jak to sprawdzić ?
Jakieś alternatywne rozkłady jazdy ?

Autor:  szumny [ 03 Cze 2014 17:15 ]
Temat postu:  Re: Jak sprawdzić rozkład jazdy pociągu w odleglejszym termi

Napisz maila do jednego z wielu biur podróży w rosji oferujących bilety kolejowe.

Autor:  merol777 [ 06 Lip 2014 19:31 ]
Temat postu:  Re: Jak sprawdzić rozkład jazdy pociągu w odleglejszym termi

Ja korzystam ze strony tutu.ru . Wpisz tam w wyszukiwarce trasę Moskwa - Władywostok bez wpisywania daty. Pojawią Ci sie wszystkie pociągi, które obsługują tą trasę. Teraz wystarczy, że najedziesz kursorem na interesujący Cię pociąg tak, żeby pole podświetliło się na szaro. Poniżej pojawią się opcje: Маршрут i годовой график. Wciskasz godowoj grafik i masz piękną rozpiskę :) Zgodnie z nią pociąg bedzie 100E pojedzie do Władywostoku 3.09.
www.tutu.ru/poezda/view_times.php?np=7cfdad

Autor:  Doczu [ 06 Lip 2014 19:35 ]
Temat postu:  Re: Jak sprawdzić rozkład jazdy pociągu w odleglejszym termi

merol777 - Wiem wiem. Podpowiedziano mi na innym forum ten patent :)

Autor:  merol777 [ 06 Lip 2014 19:40 ]
Temat postu:  Re: Jak sprawdzić rozkład jazdy pociągu w odleglejszym termi

Jest jeszcze jeden patent : na stronie rzd.ru trzeba odfajkować opcję "Только с билетами" , wtedy pojawia się tylko rozkład jazdy :) powodzenia na transsibie, ja przerabiałem to w zeszłym roku i polecam, w razie czego mogę co nieco podpowiedzieć :)

Autor:  Zeus [ 25 Lip 2022 13:58 ]
Temat postu:  Re: Jak sprawdzić rozkład jazdy pociągu w odleglejszym termi

Wiem ze złota łopata

⚡️Duma Państwowa Federacji Rosyjskiej (parlament rosyjski – red.) proponuje zmianę nazwy dworca kolejowego w Kijowie na dworzec w Briańsku. Z inicjatywą wystąpił poseł Partii Liberalno-Demokratycznej Wasyl Własow.

Autor:  pietia [ 26 Lip 2022 20:15 ]
Temat postu:  Re: Koleje rosyjskie

Rozumiem, że chodzi o dworzec Moskwa Kijowska, który miałby się stać Moskwą Briańską?

Autor:  Zeus [ 26 Lip 2022 20:17 ]
Temat postu:  Re: Koleje rosyjskie

Pardon tak. Dworzec Kijowski w Moskwie.

Autor:  pietia [ 27 Lip 2022 07:39 ]
Temat postu:  Re: Koleje rosyjskie

Biorąc pod uwagę, że pociągi do Kijowa nie odjeżdżają z tego dworca od ponad 2 lat (zawieszono je w związku z pandemią) i pewnie nie tak prędko pojadą ponownie, zaś do Briańska jeżdżą cały czas, to taka zmiana wygląda dość logicznie
Tyle że zgodnie z tą logiką dworzec Warszawa Wileńska powinien już dawno zostać przemianowany na Warszawę Małkińską, zaś Warszawa Gdańska na - powiedzmy - Warszawę Działdowską :)

Autor:  Zeus [ 06 Sie 2024 18:17 ]
Temat postu:  Re: Koleje rosyjskie

Zastępca szefa Rosyjskich Kolei Siergiej Kobzew powiedział swoim podwładnym, że sytuacja jest krytyczna: całkowite załamanie się całej sieci kolejowej w Rosji może nastąpić w ciągu kilku dni.
Szefowie kolei otrzymali rozkaz pracy do granic możliwości i zagrożono im zwolnieniem i egzekucją za niepowodzenie.

Załącznik:
koleje.png
koleje.png [ 127.64 KiB | Obejrzany 1752 razy ]


i cała rozmowa

https://x.com/igorsushko/status/1820669908512022620

Autor:  Zeus [ 30 Gru 2025 14:16 ]
Temat postu:  Re: Koleje rosyjskie

Rosyjskie Koleje planują ciąć wydatki o 20% w 2026 roku

Rada dyrektorów państwowych Rosyjskich Kolei zatwierdziła wydatki na 2026 rok w wysokości 713,6 mld rubli (9,15 mld dolarów), w porównaniu z 890,9 mld rubli w tym roku, poinformowała spółka w poniedziałek.

https://www.reuters.com/business/russia ... 2025-12-29

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/